ترویج بی عفتی با دوچرخه سواری دختران


ترویج بی عفتی با دوچرخه سواری دخترانترویج بی عفتی با دوچرخه سواری دختران
دوچرخه سواری بانوان چند وقتی است که بشدت از سوی برخی اسلام گرایان روشنفکر در سطح کشور مطرح می شود همین امر باعث شده تا زنان و دختران زیادی به این ورزش روی آورند.


[IMG]http://media.**************/larg/archive%5C16-2-1392%5CIMAGE635034510842977319.jpg[/IMG]
دوچرخه سواری بانوان چند وقتی است که بشدت از سوی برخی روشنفکران سیاسی زن در سطح کشور مطرح می شود که با حمایت و تشویق سعی می کنند زنان ایرانی را به دوچرخه سواری سوق دهند و مدعی هستند که این یک ورزش است چرا باید حقوق زنان پایمال شود؟! و زنان از این امر مهم که تناسب وزنی هم به آنها می دهد نهی شود؟ و مسائل دیگری کخ این روزها از گوشه و کنار کشور می شنویم.
اما در چند ماهه گذشته گویا در سایه غفلت و بی توجهی مسئولین فرهنگی و انتظامی زنان و دختران دوچرخه سوار که فقط در محیط های مخصوص بانوان مشغول دوچرخه سواری بوده اند جرات پیدا کرده و به سطح شهر و بوستان ها و پارک ها آمده اند و با اوضاع بسیار اسف بار و با تشویق زنان سیاسی روشنفکر مشغول دوچرهع سواری در سطح شهر ها هستند و فرهنگ ایرانی و اسلامی را زیر چرخ های دوچرخه هایشان له و آسفالت می کنند.
در برخی از مکان ها آن قدر اوضع اسف بار است که دختران همراه با پسران بر دوچرخه های دو نفره می نشینند و رکاب می زنند.و در موارد دیگر بخصوص در پارکها و بوستان های بزرگ با پسران مسابقه های دوچرخه سواری می گذارند!

بر اساس گزارش ها و مشاهدات خبرنگار انقلاب نیوز از شهر تهران زنان و دختران بصورت آزادانه بر خلاف شرع اسلام و عرف جامعه در خیابان های اصلی هم دوچرخه سواری می کنند .
امام صادق(علیه السلام) از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلّم) نقل می کنند: که حضرت از سوار شدن زنان بر زین نهی کرده اند. (1)
در ادامه می فرمایند: زین مرکب نفرین شده ای برای زنان است. (2)
این دو روایت، بانوان را از نشستن بر زین و سوارکاری نهی می کند و شدت نهی در روایات دوم به حدی است که مرتکب این عمل موردنفرین امام صادق (علیه السلام) برنامه گرفته است. امام صادق (علیه السلام) در ضمن روایت دیگری که علائم آخر الزمان را بیان می کنند، چنین فرمودند: « ( در آن زمان) زنان بر زین ها سوار می شوند» . (3)

امیرمؤمنان علی (علیه السلام) در حدیثی با اشاره به این نهی، می فرمایند: « زنان خود را، بر زینها سوار نکنید، که این کار باعث تحریک و تهییج شدن آنان به سمت فساد و گناه می شود. » (4)
بنابراین در روایات رسیده از ائمه معصومین (علیهم السلام) از سوارکاری زنان به این دلیل که باعث تحریک هیجان و مسائل غریزی و جنسی آنان و کشیده شدن به سمت فساد و گناه می شود، به شدت نهی و ما را به این واقعیت رهنمون می کنند، که اگر هیجان و غریزه زن تحریک شود، می تواند به مراتب بیشتر از هوسرانی و لذت جویی مردان آسیب زا و ویرانگر باشد.

حال اگر پرسیده شود که ارتباط این روایات با مسئله دوچرخه سواری بانوان چیست؟ در پاسخ باید گفت، با توجه به تعابیری که در روایات آمده یعنی زین و نشستن بر زین، ودر نظر گرفتن این نکته که در اینجا سوارکاری و نشستن بر اسب و امثال آن خصوصیتی ندارد،بلکه نهی متوجه نشستن بر هر زینی است؛ چه زین اسب و چه زین حیوانات دیگر باشد و یا اینکه زین دوچرخه،موتور سیکلت و وسایل نقلیه مانند آن باشد.
به ویژه اینکه وقتی به این مسأله توجه کنیم، در می یابیم که معمولا زین حیوانات بزرگ تر و پهن تر بوده است و زین دوچرخه کوچک تر و باریک تر و میزان تحریک کنندگی در آن بیشتر است.
اگر مروری تاریخی هم به این قضیه داشته باشیم، متوجه می شویم که سیره و روش مسلمانان در صدر اسلام و تا مدت ها پس از آن چنین بوده است که در مسافرت ها و جابجایی ها، خانم ها بر کجاوه سوار می شدند و بر زین حیوانات سوار نمی شدند.
بنابراین اسلام و آموزه های ارزشمند آن، عفت و حیا را بر زن می پسندد و یکی از اموری که آمادگی برای بی عفتی و بی حیایی زن می شود، دوچرخه سواری دختران است. با توجه به ساختار و فیزیک خانم ها، وقتی دختران بر زین دوچرخه سوار می شوند، زمینه ی بروز مشکلات غریزی و جنسی مانند لذت بردن از کشیدن بدن بر زین و در پی آن تمایل به خودارضایی در سنین بعدی پدید می آید؛ که پدیده ای نامطلوب و گناهی بزرگ می باشد. شاید یکی از مصادیق فساد و فجوری که در روایت امام علی (علیه السلام) به آن اشاره شد، همین باشد.
علاوه بر پیامدهای فردی دوچرخه سواری دختران؛ نباید از پیامدهای زیانبار آن در عرصه اجتماع و تهدید امنیت اخلاقی و عفت عمومی جامعه هم غافل ماند. این رفتار بخصوص از سوی دختران نوجوان و جوان در پارک ها و کوچه و خیابان ها با توجه به حالت نشستن بر روی دوچرخه و نوع پوششان، غالبا موجب تحریک نوجوانان و جوانانی می شود، که در آستانه یا اوج بیداری غریزی و تحریک پذیری برنامه دارند و نتیجه آن گاهی آزارهای کلامی و سوء استفاده های جسمی است که متوجه دختران بویژه دختر بچه ها می شود.
بر اساس آموزه های اسلامی در برنامه ریزی های تربیتی، آموزشی، اوقات فراغت، سرگرمی، تفریح و ورزش دختران و فرزندانمان ، شایسته است متناسب با فرهنگ دینی خودمان عمل بکنیم و از الگو پذیری و آموزه های اشتباه و آسیب زای، بر اساس فرهنگ تحمیلی بیگانگان دوری کنیم. (5)
پی نوشت ها:
1: وسایل الشیعه ج20 ص 178 ، اصول کافی ج5 ص516
2: وسایل الشیعه ج11 ص497
3: مستدرک الوسایل ج14 ص261
4: وسایل الشیعه ج20 ص 178، اصول کافی ج5 ص516
5: محمد حسن براری
انقلاب نیوز

http://**************/detail/News/120972تعیین جنسیت فرزند

1:

منظور خاصی ندارم(قابل توجه دوستان عزیز)
اما مرد یا پسری که با دیدن دوچرخه سواری خانمی تحریک بشه، مشکل از خودشه


دلیل اینکه زنان بیشتر معذرت خواهی می کنند، چیست؟

2:


درود
خیر در متن فرموده شده دوچرخه سواری باعث تحریک جنسی خود خانم ها می شود.


علت روانی جراحی‌های زیبایی مکرر در خانم ها!

فقط بنده متوجه نشدم با این مکانیسم علمی(!) که فرموده شد(کشیده شدن بدن بر زین) چطور آقایان تحریک نمی شوند؟! یعنی میل جنسی آقایان کمتر هست؟! پس چرا یکی از دلایلی که به اونها اجازه ی تعدد زوجین داده شده این هست که میل جنسی شان زیاد هست و فرضا اگر در مسافرت بودند مشکلشان با صیغه حل شود ولی خانمی که با دوچرخه نیز تحریک می شود باید در خانه بپوسد و ریاضت بکشد؟!


حرف مفت مالیات ندارد، بگذارید با این بی منطقی ها و تندروی ها خود را مضحکه نمايند.


«کانال تلگرامی» که مشوق خودکشی دختران بود


بهترین پتوهای کودک و نوجوان

3:

اتفاقا خیلی ورزش خوب و عالی هستش.....


معرفی نرم افزار اسم یاب کودک برای بانوان
واقعا نمیدونم این حرفا برای چیه


آیا خیانت ژنتیکی است؟

4:

درود
گرامی من با توجه به این قسمت عرض کردم:


این رفتار بخصوص از سوی دختران نوجوان و جوان در پارک ها و کوچه و خیابان ها با توجه به حالت نشستن بر روی دوچرخه و نوع پوششان، غالبا موجب تحریک نوجوانان و جوانانی می شود، که در آستانه یا اوج بیداری غریزی و تحریک پذیری برنامه دارند


شعر بسعیار زیبای بانوی ایرانی

5:

ما خودمون پسریم...روزانه هم با چشمامون میبینیم...تا حالا ندیدیم بگن فلان چادری عجب........

هست
اما خانمهایی که بدون دوچرخه سواری هستند که اقایون با غیرت متمدن مثلا با کلاس
تا میبیننشون میگن عجب..........بود...
البته توجیه کردن رشته شما و امثال شماست...

یه فردی که اعتیاد داره به خود ارضایی با دیدن چنین صحنه ای همون لباسهای تنگ ذهنش رو کاملا جذب میکنه...
با تحریک کردن فرد باید ارضا بشه...ما کشورمون مثلا اسلامیه...جایی برای ارضا نداریم
اون وقت جوونها دچار بیماری های زیاد ذهنی میشن
اما توی غرب نگید طرف براش عادی شده..عادی نشده..اون هر روز میره پول پرداخت میکنه و بهره مند میشه...
حالا هی بگید چشمهای مردها مشکل داره.....
یه توضیح عقلی دادم..نه دینی

6:

دوچرخه سواری حداقل با این زینهای فعلی برای بانوان مناسب نیست...

اونها باید برای ورزش
کردن راههای مناسبتری رو انتخاب نمايند...

دوچرخه سواری برای بانوان باید ممنوع بشود..


7:

بله صحیح می فرمایید ولی گویا مشکل اصلی همان تحریک جنسی خانم هاست چون در آخر ذکر شده علاوه بر پیامد های فردی برای جامعه نیز پیامد های زیانباری دارد.


8:

فرهنگش نیست

9:

یا حق! ببینید کار کارشناسی به کجا کشیده!
...
البته روی اسب آدم بالا و پایین هم می ره و قضیه به قول برره ای ها "فرق فوکوله"
...
جای شیر فرهاد خالی تا توضیحات تکمیلی رو ارایه بده...


10:

در رابطه با دامن و مانتو یه چیزیو بگم
دوچرخه همه جای دنیا زنونه و مردونه داره تفاوتشون به میله ی بین زین و فرمونه در مدل زنانه شکستگی داره در مدل مردونه کاملا صافه

11:

نترس دچار هیچ بیماری ذهنی نمیشی شما! بخاطر بیماری ذهنی شما 50 در صد جامعه چرا باید محدود بشه؟ همه زنان ایرانی بخاطر کمبود نور آفتاب (حجاب) دچار کمبود ویتامین دی و پوکی هستخوان می شن.

نمی تونن برن هستادیوم انرژیشون رو تخلیه کنن و ...

چون حضرتعالی دچار بیماری ذهنی میشی.

همین الانش هم بیماری شما فکری به حال خودت کن

12:

ممنون از ادب شما
همیشه انسان متعصب و بی منطق با توهین کار رو جلو میبره...


13:

خانومها كه الان خيلي دوچرخه سواري ميكنن
مشكلي هم ندارن

14:

اگر آزارتان دادم عذر خواهی می کنم.

اما بدونید که مردها هم بخاطر خودخواهی خودشون خانمها رو خیلی آزار می دن.

بخاطر اینکه مردها تحریک نشن باید از خیلی چیزها خودشون رو محروم کنن.

این انصاف نیست.


15:

دوست من ذهن خراب باشه زیر چادر رو هم جزء به جزء تصور میکنه !

اما خانمهایی که بدون دوچرخه سواری هستند که اقایون با غیرت متمدن مثلا با کلاس
تا میبیننشون میگن عجب..........بود...

از همونها بپرسید دوست دارن یکی به نوامیس خودشون هم همچین حرف های رو بزنه؟!
اونها بیمار هستن دوست من !
دوست عزیز همه مثل هم نیستند ! من 15 سال بیشتر ندارم اما حتی یکبار به یک خانوم تو خیابون خیره نمیشم و یا حتی فکر بدی تو ذهنم نمیاد ! اما خب برخی از دوستان بیمارم که 99 % مغزشون رو پورنوگرافی تشکیل میده اینطوری ان !
اتفاقا به نظرم حجاب اجباری باعث شد ذهن خیلی ها به این وضعیت بیمارگونه در بیاد !

البته توجیه کردن رشته شما و امثال شماست...

یه فردی که اعتیاد داره به خود ارضایی با دیدن چنین صحنه ای همون لباسهای تنگ ذهنش رو کاملا جذب میکنه...
با تحریک کردن فرد باید ارضا بشه...ما کشورمون مثلا اسلامیه...جایی برای ارضا نداریم
اون وقت جوونها دچار بیماری های زیاد ذهنی میشن
اما توی غرب نگید طرف براش عادی شده..عادی نشده..اون هر روز میره پول پرداخت میکنه و بهره مند میشه...
حالا هی بگید چشمهای مردها مشکل داره.....
یه توضیح عقلی دادم..نه دینی
دوست من اگر یک فرد مجرد یاد بگیره بدون دیدن صحنه های جنسی و فقط وقتی که دیگه نمیتونه فشار جنسیشو تحمل کنه با خود ارضایی خودشو تخلیه کنه دیگه این مسائل پیش نمیاد ! منتها تو ایران چون خود ارضایی حرامه و هزاران داستان تخیلی تو مدارس معلم های بیسواد در موردش میگن ! فرد از یه طرف از خودارضایی میترسه و از یه طرف نمیتونه خودشو نگه داره سعی میکنه با دید زدن نوامیس امت تو خیابون خودشو تخلیه کنه ! (یه توضیح عقلی دادم ...

نه دینی‌ !)

اما خب اگر مسئله بالا رو هم بذاریم کنار ، چرا یک مرد نباید به خودش یاد بده که به چشم شهوت به یک زن نگاه نکنه؟!
چرا باید یک زن رو محدود کنه تا خود بیمارش گناه نکنه؟!
چرا فردی مثل من تو سنی که اوج شهوت رو داره میتونه نگاهشو کنترل کنه اما افرادی نمیتونن؟! میدونید چرا؟! چون نخواستن ! چون حجاب اجباری بهانه ای شده براشون که به افرادی که حجاب ندارن تعرض کنن ! وجود افرادی مثل شما باعث شده که زن های ایرانی نتونن حداقل ترین آزادی ها رو داشته باشن و بخاطر افکار بیمار امثال شما محدود باشن !

16:

خب حالا دختر خانوما دوچرخه سواری نکنن تا ببینیم چطور میشه
مشکلات حل میشه یا نه.فساد جنسی ریشه کن میشه یا نه
البته باید یه فکری هم به حال بعضی دخترایی که در جنوب شهر با موتور مسافر کشی میکنن هم بکنن

17:

به نظرم اگه پوششون مناسب باشه هیچ موردی نداره...در مورد غریزه جنسی هم دوچرخه و موتور مانعی نداره چون کاملا با سوارکاری فرق داره!!..اگه بخوایم از اون دید هم نگاش کنیم حدث داریم که:به فرزندان خود "سوارکاری"، تیراندازی و شنا بیاموزید....بله...دوچرخه سواری ورزش مفرح و سالمی هستش بهتره اینقد سخت نگیرین

18:

شیوخ حجاز خیلی بهتر و قاطع تر با ترویج بی عفتی مقابله کردند و دوچرخه سواری که هیچ به خانمها حتی اجازه رانندگی هم نمیدند تا جامعه از بی عفتی نجات پیدا کنه !

19:

از نظر اینها اصلا مگر زن وظیفه ای جز تبدیل شدن به کشتزار و ارائه ی خدمات جنسی به شوهرش دارد؟!
اصلا مگر زن غیر از کار کردن در خانه باید کار دیگری را نیز اجرا کند؟!

20:

سلاملکم.
+
طرف اگر کم مطالعه باشه در همین حد فکر میکنه

21:

وهابی ها؟

22:

نمیدونم اسمشون هر چی که هست !
همونایی که نصف دندوناشون خرابه و قیافه هاشون شبیه زامبی هاست

پ.ن: در ایران هم بسیار زیاد هستند !

23:

تو سایت یکی دوتا طرفداراشون هستن مواظب باشی

24:

حالا که چیزی نشده...دارن دوچرخه سواری شون رو می کنن.
نمی دونم گذاشتن نظرات شخصی یه عده ای چه اهمیتی برای بحث داره.
فقط به درد تفریح و خنده می خوره...


25:سلام.
دوچرخه که ممنوع بشه ، ما هم فاصله ی زیادی تا این قوانین نداریم !
زیاد نگران نباشید....حالا کم کم

26:

یه مدت که این عزیزان ارزشی میفرمودن دوچرخه با نیروی شیطان کار میکند!!!

یادشون رفته بود...
چی شده؟ دوباره یادشون اومده؟

27:

شما مشکلات روانیت حل شد یا هنوز تیمارستان هستی!
خدا شفات بده.

28:

امیدوارم که خداوند تمام بیماران رو شفا بده

پ.ن: هرچقدر فکر کردم جمله ای رو پیدا نکردم که لایقش باشید بهتون بگم !

29:

با شخصیت فائضه هاشمی کاری ندارم
نه تاییدش می کنم نه تکذیب !

اما یه وقتی حرف خیلی خوبی میزد
اون وقتایی که تلاش می کرد موتور سواری رو برای خانما آزاد کنه
و تندروها در برابرش جبهه گرفته بودن
فرمود چطوره که خانما ترک موتور که میشینن اشکالی نداره
اما اگه بخوان بیان جلو و دسته موتور رو بگیرن و هدایتش کنن اشکال داره ...!
راستش برای خودمم سواله که چرا ؟

30:

دوچرخه که سهل هست هنوز هم بعضا یکسری افکار پوسیده در بین
امت خودنمایی می نمايند که حتی اسم زنانه را هم مشکل دار
تلقی می نمايند و در معابر و مجامع عمومی همسر یا دختر یا
خواهرشان را با اسامی مردانه مورد خطاب برنامه می دهند
خوب لابد اسم تای تانیث دار هم موجبات تهییج مردان را فراهم
می کند کسی چه می داند:|

31:

این عکس بطور غیر مستقیم با موضوع ارتباط دارد

ترویج بی عفتی با دوچرخه سواری دختران

32:

خوبیم بهت نیومده! دارم حالتو جویا میشم

33:

دوست گرامی
اینجا یک محیط کاملا دوستانه با حریم مخصوص به خود هست
که بعضا کاربرا از این حس دوستی و صمیمیت
برای بهره گیری در حل مشکلاتی که ممکن هست
دامنگیرشان شده باشد بهره میبرند
کما اینکه شخص خودم هم مشکلاتی داشتم که با
هم اندیشی دوستان و جمع بندی حاصله راه حل مشکل مربوطه را پیدا کردم

حالا اگر کاربری در تالاری مشکلی را بیان کرد
بسیارزشت و ناجوانمردانه هست
که اگر در جای دیگری با کاربر مربوطه
به اختلاف سلیقه ای بر بخوریم
از موضوع مطروحه قبلی سوء هستفاده کنیم
و اون را برای ترور شخصیتی طرف مقابل به کار ببریم...!

34:

بنده نیازی به خوبی کردن شما ندارم

نوشته اصلي بوسيله KHALIJFARS نمايش نوشته ها
دوست گرامی
اینجا یک محیط کاملا دوستانه با حریم مخصوص به خود هست
که بعضا کاربرا از این حس دوستی و صمیمیت
برای بهره گیری در حل مشکلاتی که ممکن هست
دامنگیرشان شده باشد بهره میبرند
کما اینکه شخص خودم هم مشکلاتی داشتم که با
هم اندیشی دوستان و جمع بندی حاصله راه حل مشکل مربوطه را پیدا کردم

حالا اگر کاربری در تالاری مشکلی را بیان کرد
بسیارزشت و ناجوانمردانه هست
که اگر در جای دیگری با کاربر مربوطه
به اختلاف سلیقه ای بر بخوریم
از موضوع مطروحه قبلی سوء هستفاده کنیم
و اون را برای ترور شخصیتی طرف مقابل به کار ببریم...!
سپاس از شما بانوی گرامی

35:

چرا پنجاه در صد ماشین ها پشت چراغ قرمز با ایستند تا پنجاه % دیگر عبور نمايند؟
نهایت منطق شما در همین حد هست؟

از منطق شما که بگذریم ، اصلا این تاپیک را برای شما هستارت زده اند : کمربند اختیاری , حق هر فرد ایرانی !!!


در ضمن خانم ها اگر به فکر جذب ویتامین دی بودند که به خود کرم ضد آفتاب نمی زدند.
در خارج برای جذب ویتامین دی ملت می روند در ساحل زیر آفتاب دراز می کشند ، بانوان جامعه ما هم می توانند بروند در پارک مخصوص بانوان زیر آفتاب قدم بزنند تا ویتامین دی جذب بدنشان شود.


36:

کلآ مذهب باعث تحریک و فساده .

از وقتی صبح بیدار میشی تحریک میشی تا شب .

سپس شب که دیگه جای خود داره .الان با دیدن این خبر تحریک شدیم .

خدا باعث و بانی منتشر نماينده خبر رو به شدیدترین وجه تحریک کنه .اصلآ حدیث داریم : الدین فی التحریک .به نظر من پیروان دین اسلام باید به مکه حمله کنن و خانه خدا رو روی سرش خراب کنن .

خدا با آفرینش زن و مرد به جای آفرینش جاندار تک هسته ای که با تکثیر یک سلول زیاد بشه باعث و بانی اصلی همه این مفاسده .


37:

واقعا" چه هستدلال علمي كردند...دست مريزاد...خيلي متفكرنه و رژف و عميق و هوشمندانه و خردمندانه و بي همتا و وصف ناپذير بود...


38:

حالم بد شد به خدا یه عده الان 36 ساله فکر و ذکرشون اینه که زنا چیکار بکنن چیکار نکنن که مردا تحریک نشن جمع کنید این بساط مسخره بازی رو هرروز یه جور پرت و پلا میگن.کسی کهبا دیدن دوچرخه سواری کردن یک خانم تحریک میشه جاش تو خیابون نیست تو تیمارستانه

39:

..................................................

...................................

40:

باید با این پدیده به شکل جدی مبارزه بشود.

امید که مسئولان هر چه زودتر دست بجنبانند و مثل
بعضی مسائل دیگر نشود مصداق نوشدارو سپس مرگ سهراب.


41:

با سلام
آقای منطق دان قیاس مع الفارق نمودید!

اولا:
سپس یک دقیقه چراغ شما سبز میشه می تونید حرکت کنید.

آیا حجاب هم همینطوره؟ مثلا یک روز مردها یک روز زنها حجاب میذارن؟ نرخ طلاق و تجاور ایران رو با کشورهای دیگه مقایسه کن بعد بگو حجاب خوبه یا بد آقای محقق!

دوما:
لزومی به ساحل و پارک بانوان نیست، بصورت روز مره که آفتاب بهت بخوره ویتامین دی تامین میشه.

فقط موقعی از روز که نور آفتاب شدیده از کرم ضد آفتاب هستفاده می نمايند.، معمولا هم آرایش رو صورت میزنن نه رو بدن!

42:

تحقیقات علمی در این زمینه که آیا باعث تحریک میشه نداشتم! ولی زین دوچرخه چه شباهتی به زین اسب داره هرچی فکر میکنم شباهتی پیدا نمی کنم درضمن دوچرخه سواری باعث مصرف انرژی بدن میشه همچین بدنی که داره کالری میسوزونه موقعيتی برای تحریک جنسی شدن پیدا نمیکنه مگر اینکه دوچرخه سوار اصلن قصد ورزش نداشته باشد ...


43:

ببخشید ولی بین آدم و حیوان باید تفاوتی باشه شما کسانی که از دوچرخه سواری زن ها تحریک میشن نشون من بده تا خودم تگ فاضلاب این خوکای کثیف رو غرق کنم :/ اعصاب نمیذارن این نرهای بدبخت ندید بدید

44:

تا حالا یه عالمه چرت و پرت یه جا نشنیده بودم
خانوما اگه واقعا به قصد دوچرخه سواری این کارو انجام بدن و با پوشش مناسب به نظر من اشکال نداره
ولی متاسفانه بعضی آدمای عقده ای با رفتارای نامناسبشون باعث میشن که بقیه هم از این امکانات محروم بشن
در ضمن عجب دلیل علمی مزخرفی فرموده شده براش
آخه بنده خدا واسه چی الکی ذهنای امت رو میخوای منحرف کنی؟که مثلا بترسن و دیگه هستفاده نکنن؟ درضمن اون نشستن روی زین اسب هست که به علت بالا و پایین شدن ها برای بارداری آینده یک زن مضره که البته اگه قوانینش رو به درستی اجرا کنه مشکلش خیلی کم میشه
نکته ی آخر این که هر مطلبی که خوندی و میخوای پست کنی و اول روش فکر کن نه فقط برای این که به قول معروف لایک خورت بره باالا

45:

فقط یه نکته این که بیشتر در مورد خود ارضایی تحقیق کن....نه از نظر علمی نه روانی نه مذهبی این کار تاییدشده نیست و مشکلات روحی و جسمی به مراتب بالاتری در پیش داره،،،هیچ کس نفرموده راهش اینه...مطمینا هرچی بیشتر به این مسیله اجازه جولان بدی وضع بدتر میشه...نه باید راهشو باز کرد و نه باید سرکوبش کرد...


46:

شما به نظرم به یک دکتر اورولوژیست مراجعه کنید و در این مورد ازشون سوال کنید !
متاسفانه حتی در اینترنت هم بگردید تمام سایت های اسلامی چیزهایی فرمودند که علم امروزی به هیچ عنوان تاییدش نمیکنه !
اگر کلمه خود ارضایی رو به انگلیسی در اینترنت جستجو کنید اولین منبعی که براتون میاد ویکیپدیاست و سپس اون ده ها سایت پزشکی که تمامشان بر بی ضرر بودن خود ارضایی تاکید مینمايند و حتی اون را مفید میدانند !
البته در مورد ضرر روحی با شما موافقم ! به هر حال برای افرادی که سال ها در ذهنشان این بوده که خودارضایی اونها را عقیم میکند ، چشم هایشان ضعیف میشود و ...

پس از انجام اینکار خب حسابی عذاب وجدان میگیرند ! پس به نظرم اگر کسی شک و تردید در انجام اینکار داره بهتره که انجامش نده چون مسلما ضررش بیشتره !

47:

چرا ؟چون که بعضی از خانوما جنبه سوار شدنو ندارن .

اگه خانوما بارعایت حجاب از دوچرخه هستفاده کنن اصن اشکال نداره .

البته نه به اندازه اقایون .


48:

حکم اسب سواری و موتورسواری بانوان!!

ترویج بی عفتی با دوچرخه سواری دختران


به‌طور کلى اسب سوارى براى دختران و بانوان در مجامع عمومى و در منظر نامحرم، موجب جلب نظر مردان و در معرض فتنه و به فساد کشیده شدن اجتماع و منافى با عفت بانوان هست و لازم هست ترک شود و در صورتى که در منظر نامحرم نباشد، فى نفسه اشکال ندارد.(آیة الله خامنه ای مدظله العالی)


موتور سواری برای بانوان از نظر اسلام چه حکمی دارد؟
مسلماً این عمل به خودی خود حرام نیست، اما باتوجه به این‌که در برخی از موقعیت‌های وقتی و مکانی، موتور سواری براى دختران و بانوان در مجامع عمومى، موجب جلب نظر مردان می‌شود و منافى با عفت بانوان هست، لازم هست در چنین موقعیت‌هایی ترک شود و در صورتى که در منظر نامحرم نبوده و یا خوف فساد و فتنه نباشد، فى نفسه اشکال ندارد.
در روایات سفارش شده هست که برای زنان خوب نیست در وسط خیابان راه بروند، بلکه مستحب هست از کنار دیوار و خیابان حرکت نمايند؛ از جمله این‌که پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) می‌فرمایند: «لَیْسَ لِلنِّسَاءِ مِنْ سَرَوَاتِ‏ الطَّرِیقِ شَیْ‏ءٌ وَ لَکِنَّهَا تَمْشِی فِی جَانِبِ الْحَائِطِ وَ الطَّرِیقِ»؛ خانم‌ها نباید در وسط جاده حرکت نمايند، فقط می‌توانند در کنار دیوار و حاشیه جاده و خیابان حرکت نمایند.( کافی ج5 ص 518)
بدیهی هست که پیامبر (صلی الله علیه و آله) در این‌جا نمی‌خواهد بفرماید که راه رفتن خانم‌ها از وسط خیابان حرام هست، بلکه این‌گونه روایات؛ بیانگر اهمیت دادن دین اسلام به رعایت اکرام و بزرگ‌داشت شخصیت بانوان و سلامت حریم اونها، برای حضور در اجتماع هست که رعایت هرچه بیشتر این احکام به نفع بانوان و جامعه اسلامی خواهد بود.
اگر اسب سوارى دختران و بانوان مفسده ای نداشته و همراه عمل حرامی مثل لمس مرد نامحرم و یا بی حجابی نباشد، به خودی خود اشکالی ندارد، اما اگر شیوه برگزاری اون به گونه‌ای باشد که همراه با عمل حرامی بوده و یا منافی با عفت بانوان باشد، لازم هست ترک شود

حکم آموزش اسب سواری برای زنان چیست؟
اگر اسب سوارى دختران و بانوان مفسده ای نداشته و همراه عمل حرامی مثل لمس مرد نامحرم و یا بی حجابی نباشد، به خودی خود اشکالی ندارد، اما اگر شیوه برگزاری اون به گونه‌ای باشد که همراه با عمل حرامی بوده و یا منافی با عفت بانوان باشد، لازم هست ترک شود.
جواب مراجع عظام تقلید نسبت به این سۆال، چنین هست:
حضرت آیة الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی):

به‌طور کلى اسب سوارى براى دختران و بانوان در مجامع عمومى و در منظر نامحرم، موجب جلب نظر مردان و در معرض فتنه و به فساد کشیده شدن اجتماع و منافى با عفت بانوان هست و لازم هست ترک شود و در صورتى که در منظر نامحرم نباشد، فى نفسه اشکال ندارد.

حضرت آیة الله العظمی مکارم شیرازی (مد ظله العالی):

این کارها در محیط هاى مخصوص بانوان اشکالى ندارد.

مشروط بر اینکه سبب ضرر و زیانى نگردد.

حضرت آیة الله العظمی صافی گلپایگانی (مد ظله العالی):

چنانچه در معرض نامحرم نباشد فی نفسه مانعی ندارد.

حضرت آیة الله هادوی تهرانی (دامت برکاته):

در صورتی که مفسده ای نداشته باشد و همراه با عمل حرامی مثل لمس مرد نامحرم نباشد اشکالی ندارد.
(توجه: هستفتا از دفاتر آیات عظام: خامنه ای، مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی (مد ظلهم العالی)

49:

یه پیشنهاد دارم جداسازی زنها از مردها بطوری هر شهر دو قسمت بشه یکطرف زنها یکطرف مردها یا مثلا هر شهر فقط یک جنسیت باشند چطوره؟! اینطوری زنها خیلی راحت دوچرخه و موتورسواری میکنن مردها هم گمراه نمیشن ترویج بی عفتی با دوچرخه سواری دختران

50:

بنده قیاس نکردم ، هستدلال شما را گسترش دادم ، شما دارید قیاس می کنید.

مگر خانم ها و آقایون ماشین هستند که زوج و فردش کنیم ، روز های زوج یکی چادر سر کند و روز های فرد یکی چشم بند بگذارد؟ زن و مرد با هم تفاوت دارند ، باید بشینیم قانون بگذاریم که هر کدام چه محدودیت هایی را بپذیرند.


بنده قیاس نکردم ، فقط منطق ضعیف و عوامانه شما را گسترش دادم.


بخاطر بیماری ذهنی شما 50 در صد جامعه چرا باید محدود بشه
گسترش بدهیم می شود ، چرا باید برای تصادف نکردن 50 در صد ماشین ها چراغ قرمز نصب کنیم؟

دیدید ویتامین D فقط بهانه هست؟ اگر بهانه نبود که 6 ماه سرد سال کل ملت مرد و زن همه باید پوکی هستخوان می گرفتند؟ پس چطوره از این به بعد در سرمای زمستان هم همه آستین حلقه ای بیاییم بیرون تا نکند ویتامین D بدنمان کم شود.


در ضمن اونقدر علم پیشرفت کرده که به راحتی بتوان قرص ویتامین D تهیه کرد.


51:

اگر حدود اون رعایت شود خیلی هم خوب هست......


چون یک عده ای با تلفن، مزاحمت درست مینمايند معنایش این نیست که تلفن ها باید ممنوع شوند بلکه راه حلش، برخورد با مزاحمان در کنار هستفاده صحیح از تلفن هست......


52:

پیرو حرف شما بنده سرچی در اینترنت کردم در همین باب...و جالب تر از همه اولین سایتی که اومد.

درموردoligospermia که در اثر این عمل ایجاد میشه توضیح داده بود...در سایتی دیگر نظرات صادقانه کاربران در این مورد و یاد کردن این موضوع تحت عنوان addiction را مشاهده کردم...و مشکل بسیاری از اونها برای ترک این عمل و پیشنهاد هایی که از جانب دیگر کاربران ارایه میشد...جالب تر این که بیشتر اونها به اثرات زیان بار اون مثل خستگی و کاهش تحریک پذیری اشاره کرده بودند و در سایتی دیگر عوارض long term اون مثل higher rate of depression.breast cancer.worse prostate cancer&....
در آخر این که بنده نیازی به متخصص اورولوژیست ندارم و خودم رو بند این چیزای مسخره نمیکنم
اون راهی که دینم فرموده میرم و علم فقط مهرتاییدی بر دینمه نه مشخص نماينده ی راه و روشم که یه روز اثبات کنه خدا هست یه روز نیست
لکم دینکم ولی دین
بای

53:

سلام قبل از هر چیز از دوستان باید این سوال را پرسید که آیا در وقت قدیم که اسلام بوده ولی دوچرخه نبوده و امت و بانوان محترم از اسب هستفاده میکردند قباحت این کار تا چه اندازه بوده ؟؟ آیا دستور و یا فتوایی از علمای اسلام داریم که زنان از اون مرکب هستفاده ننمايند.

آیا بهتر نیست به مردانمان یاد بدهیم بجای نگاه بد به زنان و آزادی اونها بازنگری در ایجاد خود بنمایند

54:

بیا هستدلال من و تصور شما از هستدلال من رو مقایسه کنیم:

استدلال من:

بعلت اینکه عده ای مرد تحریک می شوند، انصاف نیست 50 % حجاب داشته باشد.

تصور شما:

بعلت اینکه ممکن هست تصادف شود، انصاف نیست 50 % ماشینها پشت چراغ قرمز بایستد.

مشکل تصور شما در اینست:

اگر موقع چراغ قرمز نایستید، چون ماشینهای عبوری در مسیر متقاطع انتخاب دیگری در مسیر ندارند، تصادف اجتناب ناپذیر هست و شما مقصرید.
اگر زن حجاب را رعایت نکند، چون مرد انتخاب دیگری در نگاه کردن ندارد، گناه اجتناب ناپذیر هست و شما مقصرید.

اگر به قسمتهای بلد شده دقت کنید متوجه قیاس مع الفارق خود خواهید شد.

چند راه وجود داره که یه مرد نفس خودش رو کنترل کنه ولی تنها یک راه وجود داره موقعی که ماشینی ناگهان سر راه شما برنامه می گیرد و اون تصادف هست.

دیدید ویتامین D فقط بهانه هست؟ اگر بهانه نبود که 6 ماه سرد سال کل ملت مرد و زن همه باید پوکی هستخوان می گرفتند؟ پس چطوره از این به بعد در سرمای زمستان هم همه آستین حلقه ای بیاییم بیرون تا نکند ویتامین D بدنمان کم شود.


در ضمن اونقدر علم پیشرفت کرده که به راحتی بتوان قرص ویتامین D تهیه کرد.

خوب مشکل همینجاست دیگه مردها می تونن قسمتی از سال رو ویتامین D رو کامل جذب نمايند ولی زنها کلا محروم می شوند.
در ضمن اگه بنا به خوردن قرص باشه، مردها هم می تونن قرص کنترل هورمون بخورن تا وقتی که ازدواج نکردن خودشون رو کنترل نمايند.

تنها چیز لذت بخش که فراموش شده حرام فراخوان بشه خاروندن جای کش شلواره!

55:

چقدرتاسف باره که امت جامعه ی مامخصوصاقشرجوون برای سوارشدن خانماروی دوچرخه بایدبحث کنن
چقدرتاسف باره که دوچرخه فقط گوشه ی بسیارکوچک ازدردخانم هاست.
چقدردردداره برای یه دخترتوی سرزمین ماکه خیلی ازناحقی هاروتحمل کنه وصداشوتوگلوش خفه کنه.
چقدرتاسف باره که دوچرخه سواری که هیچ به یه دخترپاکترازگل تجاوزبشه وقت محاکمه چون یه نفرشون به تعریف دروغ ازخودش فقط داشته نگهبانی میداده وکاری نمیکرده یکی دوماه حبس بکشه واون یکی چون واردعمل شده بوده وازترس اینکه یکی داره میادباسنگ چندین مرتبه بزنه توی سردختره بعدم زنده زنده پرت کنه توی چاه ومث آب خوردن بمیره وبدترازهمه وقت محاکمه چون ارزش وجودی مردتوی کشورمابیشتراززنه تاخانواده دختره دیه مرد روپرداخت نکنه قصاص نمیشه وفقط حبس میکشه وچقدرعذاب آوره واسه اون خانواده که تنهاسرمایه ی زندگیشونویعنی خونشونوبایدبفروشن تاشایددردشون آروم بشه.
وچقدرتاسف باره خانمی که توی خونه اش کتک هرشب غذاشه وباچشمای خودش رابطه ی شوهرش باکسای دیگه روببینه وبی توجهی هاروتحمل کنه وبچه ی توی شکمش بعد8ماه توسط شوهرش سقط بشه ووقتی میره واسه طلاق تنهاحرف قاضی این باشه که:کوشاهدت؟وبایددوباره به زندگی باقاتل بچه اش ادامه بده.
وچقدربده که درودیوارخونه زبون برای افشای رازاین معصوم روندارن تانجات پیداکنه.
وچقدراسف باره که دولت سرزمین آریایی من بایدقانونایی بذاره که بی عدالتی ازهرگوشه اش فریادمیزنه,واونوقت کاربرگرامی تیکه بندازه بگه ترسویی که ویرایش میکنی.بله اگه شمااسمش رومیذاریدترس من ترسوام,من تک فرزندم وآرزوهای مادرم برای من بسیارنمیخوام یه دفعه ای صفحه ی لب تاپ قفل شه وصبح که بیدارشدم به جای اتاقم یه جایی باشم که خودم نفهمم که...اگه اینجوری هم بمیرم بیشترارزش داره چون واسه عدالت واسه فریادبیداری واسه خیلی چیزای که امت دارن مینالن ازش امت نه واسه دستورات حاجی که خودم میفهمم که خیلی باکتاب قانون خدافرق میکنه که چشاشوروبی عدالتی میبنده.
چقدراسف باره وضعیت قانون کشورمن برای خانما درصورتیکه مرداگه فرزندشوبکشه
یه چندوقت حبسه ولی زن سریعابایداعدام بشه.
وچقدراوضاع کشورمن بهم ریخته اس که برای ورزش بادوچرخه هم قانون میذارن.وکجاست عدالت خدا
توی این قانونا.
امیدوارم خداونداآدم نماهاروباذات حیوون صفتشون سزاشونوبده تادرد دردمندایه کم آروم شه.


72 out of 100 based on 57 user ratings 1082 reviews