ترس از خانه سر اغاز داستان تجاوز پسر نوجوان


ترس از خانه سر اغاز داستان تجاوز پسر نوجوانترس از خانه سر اغاز داستان تجاوز پسر نوجوان
بازپرس جنایی تهران با بررسی ادعاهای یک نوجوان 14 ساله در خصوص تجاوز کارگری میانسال به او، حقیقت حادثه را کشف کرد.

به گزارش ایسنا، صبح روز 17 فروردین‌ماه سال جاری پدر و مادر نوجوانی 14 ساله به نام آرش با مراجعه به شعبه‌ پنجم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران مدعی شدند فرزندشان از سوی یک مرد 50 ساله به نام مجید مورد تعرض برنامه گرفته است.

با شروع تحقیقات در این زمینه، آرش برای بیان جزییات حادثه به دادسرا فراخوانده شد و پس از حضور در مقابل بازپرس جنایی تهران ادعا کرد: من به مسجد می‌روم و در آنجا با مجید آشنا شده‌ام. شب حادثه من را به بهانه‌ای با خود همراه کرد و بعد از بردن به خانه‌اش، اقدام به تجاوز کرد.

در پی ادعاهای این نوجوان، دستور بازداشت مجید صادر شد و ماموران وی را در خانه‌اش واقع در میرداماد دستگیر کردند.

این متهم پس از حضور در دادسرا و در کلیه‌ مراحل تحقیقات منکر هر گونه تعرضی شد و ادعا کرد که آرش را می‌شناسد اما هرگز چنین کاری نکرده است.

در پی اظهارات این متهم، بازپرس جنایی دستور بررسی سوابق مجید را صادر کرد و در جریان بررسی‌ها دریافت که وی نه تنها هیچ سوءسابقه‌ای نداشته بلکه فرد مورد اعتمادی بوده است.

از سوی دیگر، پزشکی قانونی در اظهارنظر خود هیچ موردی از تجاوز را تایید نکرد و به این ترتیب تمرکز تحقیقات روی نوجوان 14 ساله بیشتر شد.

آرش صبح امروز (یکشنبه) در مقابل سوالات بازپرس جنایی پایتخت نتوانست حقیقت حادثه را پنهان کند و به این ترتیب لب به بیان واقعیت گشود.

وی گفت: آن شب با دوستانم بیرون بودم و تفریح می‌کردیم. چند بار خواستم برگردم خانه اما دوستانم مسخره‌ام کردند و گفتند بچه‌ای. از طرف دیگر پدر و مادرم به خاطر دیر آمدن به خانه خیلی برخورد بدی می‌کردند. حدود ساعت یک شب به خانه رسیدم و برای آنکه دعوایم نکنند، ادعا کردم مجید من را مورد تجاوز برنامه داده است. واقعیت این است که مجید چنین کاری نکرده و من فقط از ترس این داستان را سر هم کردم.

با کشف واقعیت از سوی بازپرس شعبه‌ پنجم دادسرای امور جنایی تهران، دستور آزادی مجید صادر شد و با صدور برنامه منع تعقیب، رسیدگی به این پرونده پایان یافت.66 out of 100 based on 51 user ratings 1076 reviews