اگر ميخواهيد پوستتان چند درجه روشن شود..


اگر ميخواهيد پوستتان چند درجه روشن شود..اگر ميخواهيد پوستتان چند درجه روشن شود..
اگر شما هم می خواهید پوستی سفید و زیبا داشته باشید این ماسک خانگی را حتما امتحان کنید.
مواد غذایی مختلف بسیار زیادی وجود دارند که می توانند برای پوست شما مفید باشند . برای مثال ، ماسک سفیده تخم مرغ و لیمو می تواند منافذ پوستی را تنگ تر کند و رنگ پوست شما را روشن تر کند . این ماسک ممکن است بتواند سلولهای مرده را ازبین ببرد و از ایجاد چین و چروک هم پیشگیری کند .
دستورالعمل :
۱ – هرگونه کرم ، ضد آفتاب و مواد آرایشی را از روی پوست صورتتان پاک کنید و صورتتان را بشویید . هرچه پوست شما تمیزتر باشد این ماسک بهتر جذب پوستتان می شود . بنابراین بهتر است علاوه بر شستشو از یک محلول پاکننده هم استفاده کنید تا چربی ها و آلودگی ها بطور کامل پاک شوند.
۲ – سفیده تخم مرغ را از زرده آن جدا کنید .
۳ – سپس آب یک عدد لیمو را بگیرید و به آن اضافه کنید .
۴ – حالا مخلوط سفیده تخم مرغ و لیمو را به مدت سه دقیقه بهم بزنید تا این ماده ها کاملا” باهم مخلوط شوند . برای نتیجه بهتر از یک چنگال و یا همزن برقی استفاده کنید.
۵ – حالا این مخلوط را با کمک انگشتانتان به همه نقاط صورتتان بمالید اما از تماس این محلول با چشمها و دهانتان جلوگیری کنید . اجازه بدهید این ماسک حدود ۳۰ دقیقه روی صورتتان بماند.
۶ – سپس آن را آب گرم بشویید.
هشدار :
_ اگر به خوردن تخم مرغ حساسیت دارید ممکن است به استفاده موضعی از آن هم حساسیت داشته باشید بنابراین قبل از استفاده از این ماسک حتما” با پزشک خود مشورت کنید.
_ قبل از نصف کردن لیمو و گرفتن آب آن ، لیمو را با کف دست روی یک میز بغلتانید و یا آن را به مدت۳۰ ثانیه داخل مایکروفر بگذارید تا گرفتن آب آن راحت تر شود.درمان و پیشگیری موهای زیر پوستی

1:

طراوت و لطافت پوست با ماسک خیار

ماسک خیار و عسل
خیار بر روی پوست اثر خنک نماينده و نرم نماينده دارد و حاوی اونزیمی هست که پوست را لطیف می کند.


علت اصلی دورنگ شدن پوست چیست ؟
افراد با پوست های چرب، خشک، جوش دار و حساس می توانند از خیار هستفاده نمايند.


آموزش استحمام بعد از عمل بینی
یک تکه خیار با پوست، یک قاشق غذاخوری عسل، دو قاشق غذاخوری شیر و نصف قاشق غذاخوری نعنای تازه را در مخلوط کن ریخته و سپس مخلوط شدن به پوست بزنید و سپس 10 الی 20 دقیقه با آب ولرم بشویید.


علت رشد موهای زاید روی چانه
در صورت تمایل می توانید نعناع را در کمی آب جوشانده و به مواد فوق اضافه کنید.


بعد از جوش زدن صورت چه باید کرد ؟
نصف قاشق غذاخوری نعناع را در سه قاشق غذاخوری آب بجوشانید تا به یک قاشق غذاخوری جوشانده برسد.

منبع :
طراوت و لطافت پوست با ماسک خیار-<div style="text-align: justify;">دو خیار را رنده و به صورت ماسک بر روی صورت برنامه دهید و بیست دقیقه بعد اون را با آب یا پنبه ا


66 out of 100 based on 21 user ratings 1046 reviews