ترکیبی طلایی برای رشد و تقویت مو


ترکیبی طلایی برای رشد و تقویت موترکیبی طلایی برای رشد و تقویت مو
دارچین فواید فراوانی برای بدن دارد و یکی از خاصیت‌های آن کمک به رشد و تقویت موها است. می‌توان دارچین را جایگزین محصولات گران‌قیمت کرد و منتظر نتایج درخشان آن ماند.

دارچین جایگزینی طبیعی است و مو را نرم‌تر، درخشان‌تر و براق‌تر می‌کند. شما می‌توانید خیلی زود شاهد نتایج آن باشید. اگر از مواد شیمیایی استفاده کرده‌اید و سلامت موهایتان را به خطر انداخته‌اید، می‌توانید از دارچین برای بازگرداندن رشد و حالت طبیعی موهایتان استفاده کنید.
دارچین سرشار از ویتامین‌ها و مواد مغذی است که برای رشد مو و تقویت آن‌ها بسیار موثر است. این ماده حتی می‌تواند مو را تا حدی درخشان‌تر هم کند. بیشتر تاثیر دارچین را می‌توان بر موهای قهوه‌ای دید، چرا که می‌تواند با یک بار استفاده آن را کمی روشن‌تر کند.

کسانی که موهایشان به صورت طبیعی مشکی است باید کمی صبور باشند. این دسته از افراد پس از چند بار استفاده شاهد فواید آن خواهند بود، زیرا تاثیر دارچین بر مو با ساختار و رنگ آن مستقیما در ارتباط است. گاهی اوقات پیش می‌آید که دارچین فورا تاثیر خود را نشان ندهد، اما این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید امتحانش کنید.

مواد مورد نیاز برای این محلول عبارت است از: سه قاشق غذاخوری دارچین؛ 5 یا 6 قاشق غذاخوری بالسام مو؛ سه قاشق غذاخوری عسل.

طرز تهیه این ترکیب نیز ساده است: عسل و دارچین در یک ظرف ریخته و خوب هم بزنید. سپس بالسام مو را به محلول ترکیب کرده و دوباره هم بزنید تا مواد کاملا ترکیب شوند.

فراموش نکنید که از قبل از مصرف باید موهای خود را بشویید و اجازه دهید کمی خشک شوند. سپس در حالی که موهایتان هنوز کمی مرطوب است با یک شانه آن را به چندین دسته تقسیم کرده و ترکیب را بر روی موهایتان بمالید. حتی می‌توانید ترکیب را در دستانتان ریخته و سپس روی موهایتان بریزید.

اگر موهای بلندی دارید باید تمام ترکیب را استفاده کنید، اما اگر موهایتان تنها تا سر شانه‌هایتان است نصف ترکیب نیز کافی است. مراقب باشید که این ترکیب با ریشه مو و پوست سرتان تماس بربرنامه نکند.
سپس یک کیسه پلاستیکی روی سرتان کشیده و با یک حوله آن را بپوشانید. 30 دقیقه بعد حوله را از روی سرتان بردارید و اجازه دهید که کیسه پلاستیکی تا 4 یا 5 ساعت دیگر بر روی سرتان باقی بماند. سپس موهایتان را با آب گرم بشویید. خودتان از حاصل کار شگفت‌زده خواهید شد.

اگر مایلید که موهایتان روشن‌تر و براق‌تر شود، این کار را چندین بار دیگر انجام دهید. اگر موهای خشکی دارید می‌توانید به اندازه یک قاشق غذاخوری به آن روغن زیتون استفاده کنید. در پایان نیز باید بگوییم که این روش فقط برای موهای طبیعی و نه موهای رنگ شده کارایی دارد. زمانی که موهایتان را به این ترکیب آغشته می‌کنید، ممکن است کمی خارش یا سوزش ایجاد کند که اصلا جای نگرانی ندارد.

منبع: healthylifetricksسفید شدن مو در سنین زیر ۴۰ سال بیماری است!

1:

ترکیبات گیاهی فقط بر روی ساقه مو از لحاظ درخشندگی و حالت مقداری تاثیر گذار هست
و به هیچ وجه در فولیکول مو تاثیر گذار نیست یعنی با توجه به منافذ خیلی ریز فولیکولی قادر
به ورود نیستند مگر اینکه توسط نانوتکنولوژی این ترکیبات به مواد ریزتری تبدیل شوند
که با این وجود فولیکول منابع مغذی خودرا از طریق مویرگهای خونی دریافت میکند نه از جای دیگر
ریزش یا رشد مو به شرایط داخلی بدن بستگی دارد.
کلا ریزش مو نشانه بیماری هست اگر فردی ریزشی غیر معمول داشت باید نزد پزشک متخصص رفته و ازمایشات مربوط به ریزش مو را اجرا کند تا به یک نتیجه منطقی برسید
بنظر من این توصیه ها خودرمانی و گیاهی در قرن 21 یعنی کشک و خود فریبی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به این تایپیک تخصصی مراجعه کنید پیشنهاد میکنم صفحات 1تا3 را حتما بخوانید
تا دیدگاه شما نسبت به ریزش مو تغییر کند
http://forum.hammihan.com/thread88434.html


74 out of 100 based on 84 user ratings 434 reviews