ترفندهای عجیب زنان برای زیبایی!


ترفندهای عجیب زنان برای زیبایی!ترفندهای عجیب زنان برای زیبایی!

ترفندهای عجیب زنان برای زیبایی!

اغلب اوقات در مورد ترفندهای زیبایی اخباری می شنویم که بسیار مضحک و آنقدر خوب (یا مسخره) است که به نظرمان نمی تواند واقعیت داشته باشد. شاید با شنیدن بعضی از این ترفندها، بعضی از مشکلات زیبایی شما واقعاً حل شوند!

10 ترفند عجیب زیبایی
1. برای جلوگیری از مالیده شدن ریمل، یک قاشق پلاستیکی را روی پلکتان بگذارید و بعد ریمل بزنید که اضافه های آن روی قاشق مالیده شود نه روی پلکتان.

2. برای کاهش پف چشم هایتان، سیب زمینی پوست کنده را به دو نیم ببرید و هر نیمه را 10 دقیقه روی چشم هایتان بگذارید. سیب زمینی چشم هایتان را خنک می کند و پف و ورم را می خواباند.

3. دفعه بعدی که نیاز به ماسک صورت داشتید، ولی وقت نداشتید به فروشگاه بروید و ماسک بخرید، از "پپتو بیسمول" استفاده کنید. این دارو همانطور که روغن و اسیدها را در دستگاه گوارش شما می شکند، همه روغن ها و اسیدهای صورت شما را هم می شکند. از دو قاشق غذاخوری از این دارو استفاده کنید و بگذارید 15 تا 20 دقیقه روی صورتتان بماند.

4. اگر متوجه شدید که در همه جای بدنتان سلولیت آورده اید، رسوب قهوه را به بدنتان برس کنید و آن را روی بدنتان بمالید. کافئین سلول های پوست را تحریک می کند و با استفاده از برس حمام پوست مرده ای که سعی می کند به زندگی بچسبد را از خود دور کنید.

5. آیا به درمان عمیق موها نیاز دارید؟ سس مایونز را از یخچال درآورید و آن را روی موهایتان بمالید و بگذارید 20 دقیقه بماند. برای کسب فواید بیشتر، گرمای سشوار را روی مایونز بگیرید تا آن را فعالتر کند.
ترفندهای عجیب زنان برای زیبایی!

6. اگر لاک ناخن شما حباب گرفته و در حال خشک شدن است، شاید آن را در محل بسیار گرمی گذاشته اید. لاک را داخل یخچال بگذارید و دمای سرد تضمین می کند که لاک شما خیلی دیرتر خشک می شود.

7. بعد از ورزش و تمرین، بعضی افراد مدتها پس از تمرین، صورتشان قرمز است. برای مبارزه با این قرمزی، آنتی هیستامین بخورید تا قرمزی صورتتان کاهش یابد.

8. آیا بعد از مانیکور در خانه عجله دارید که زودتر لاکتان خشک شود؟ انگشتانتان را 3 دقیقه در آب سرد نگه دارید و بعد می بینید که سریعاً لاکتان خشک می شود

9. پاک کردن لاک براق برایتان کابوس است، ولی اگر کمی پنبه را در لاک پاک کن فرو کنید و روی ناخن تان بگذارید و نوک انگشتانتان را در فویل نازکی بپیچید و بگذارید 5 دقیقه بماند، لاک براق و زرق و برقی خودش پاک می شود.

10.اگر همیشه پاهایتان تاول می زند یا یک جفت کفش نو خریده اید و احتمال تاول زدن پاهایتان زیاد است، کمی وازلین به جاهایی از پوست که مستعد تاول زدن هستند بمالید تا اصطکاک پا و کفش کاهش یابد و تا شب پاهایتان تکه پاره نشوند.
منبع:برترین هامعرفي سايت پوست مو و ليزر به همراه مشاوره اينترنتي

1:

اون لاکه جالب بود!


چگونه از بروز لکه های قهوه ای دست جلوگیری کنیم؟

2:

ریمله خوب بود
من اهل ریمل زدن نیستم هروقت سالی ماهی خواستم برای عروسی بزنم همش مالیده شد به پلکم ومجبور شدم ازخیرش بگذرم
ترفند خوبی بوو


در این مقاله به شما گفته می شود چگونه با چین و چروک های خود مقابله کنید

3:

همه اشون خوب و مفید بود.مرسی!


چگونه با مواد طبیعی موهای مان را رنگ کنیم؟

4:

می سی عزیزم


 چگونه موهای سالمی داشته باشیم؟

5:

خوشحالم که خوشتون اومده
منم ممنونم که خوندید


آیا موهای چرب بیشتر می ریزند؟

6:

جل الخالق! کاش تو همه مراحل زندگی اینطور
به آب و آتیش بزنن این جماعت نسوان!


5 نکته برای جوان کردن موی سر

7:

تا کور شود هر اونکه نتواند دید....

خوب بود هستفاده کردیم.


ماسک های هندوانه ای خوشمزه برای پوست

8:

بععععععععععععله! ادامه بدین!

9:

منتظر نباش.

تموم شد.

ادامه نداره
(شوخی کردم ناراحت نشین.)

10:

سالم و صالح باشین

11:

نکته های خیلی خوبی بودن مرررسی

12:

خوشماااااااااان امد

13:

خيلي خوب بود ممنون

14:

در مورد خشكي مو كسي مي دونه چكار كنيم؟


72 out of 100 based on 57 user ratings 482 reviews