برای رشد مژه ها چیکار کنیم


برای رشد مژه ها چیکار کنیمبرای رشد مژه ها چیکار کنیم
1. با شانه کوچک مژه ها را شانه بزنید
می توانید شانه های ظریفی پیدا کنید که برای شانه زدن مژه ها باشد. احتمالا هرگز به فکر شانه زدن مژه هایتان نبودید، ولی این یک روش ساده برای رشد آنها است.می توانید این کار را قبل از زدن ریمل انجام دهید.
2. حتما آرایش چشم را پاک کنید
مراقبت از چشم به معنی استفاده از پاک کننده و آرایش نیست. شما باید آب زیاد نوشیده و غذاهای غنی از ویتامین a را در برنامه غذایی خود داشته باشید. قبل از خواب همیشه با یک پنبه و لوسیون پاک کننده آرایش چشم را پاک کنید.
3. به مژه هایتان وازلین بزنید
تمام چیزی که نیاز دارید ضربه های سبک وازلین با یک پنبه و یا برس ریمل به مژه قبل از خواب است. این ترفند ساده به پرپشت و بلند شدن مژه کمک می کند. نتیجه آن در طی چند روز مشخص نمی شود ولی اگر مرتب این کار را انجام دهید متوجه تغییر آن خواهید شد.
4. استفاده از روغن های طبیعی
روغن های طبیعی نه تنها برای رشد مو جادو می کنند بلکه به بلند شدن مژه ها نیز کمک می کنند. می توانید از روغن زیتون، جوجوبا و کرچک حاوی ویتامین ، مواد معدنی و عوامل بلندکننده مو برای مرطوب کردن مژه ها استفاده کنید.
5. مکمل های ویتامین e را امتحان کنید
ویتامین e به تسریع در رشد مژه کمک می کند. می توانید به صورت خارجی از یک لوسیون ویتامین e استفاده کنید و یا آنها را به صورت قرص و یا طبق نوع تجویز پزشک استفاده کنید.این روش نتایج بهتر و سریع تری خواهد دادیافته‌های جدید متخصصان در رفع موهای سفید و لک و پیسها

1:

واو خیلی جالبه خوشوم اومد


مو، بهداشت و زیبایی

2:

بهـاره رهـنما هم تو رُمان ِ چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس ، نوشته بود وازلیـن بـرای ِ مژه ها جِ خاصیتی داره و پُر پشت تر نشـونش میده .


رفع چین و چروک پوست با شکلات تلخ


شامپوی مناسب‌ مو های رنگ شده کدام است؟

3:

آره منم این کتابو خوندم و داستان اولشو فوق العاده دوست دارم


اول بخوانید، بعد موهای‌تان را رنگ کنید

4:

شُمـــا هم خونــدیـن ؟؟؟؟ منم دوست داشتـم .


نکات حمام رفتن؛ ليف بهتر است يا كيسه؟


داستان ِ اون پسر بچه کِ فهـمیده بود بچه یِ مامان و باباش نیست و عاشق دختر سبزه یِ همسایه شون شده بود رو هم دوست داشتم .


رازهایی برای داشتن دندان های مرواریدی


54 out of 100 based on 59 user ratings 1034 reviews