عجیب ترین درمان هایی که شما را به زندگی امیدوار می کند+ تصویر


عجیب ترین درمان هایی که شما را به زندگی امیدوار می کند+ تصویرعجیب ترین درمان هایی که شما را به زندگی امیدوار می کند+ تصویر
گاهی در گوشه و کنار دنیا خبرهایی پزشکی به گوش می‌رسد که افراد با شنیدن آن‌ها حیرت زده می‌شود، اما این شیوه‌های درمانی گاهی بسیار موثر‌تر از درمان‌های معمولی اثرپذیری بیشتری دارند.

ه گزارش سرویس علمی جام به نقل از باشگاه خبرنگاران، شیوه‌های درمانی عجیب و غریب می‌توانند تحولی در پزشکی محسوب شوند و افرادی که از درمان‌های عادی ناامیدند با انجام آنها کمی به زندگی امیدوار شوند.

خوابیدن در تابوت درمانی
در بین افرادی که از مشکلات روحی رنج می‌برند آنها را با حس مرگ روبرو می‌کنند تا با استرس و فشار شدید کنار بیایند این خدمات روان درمانی ویژه‌ای است که به بیماران این فرصت را می‌دهد تا با خوابیدن در تابوت حس مرگ واقعی را تجربه کند و امید به زندگیشان بازگردد.

عجیب ترین درمان هایی که شما را به زندگی امیدوار می کند+ تصویر
عجیب ترین درمان هایی که شما را به زندگی امیدوار می کند+ تصویرعجیب ترین درمان هایی که شما را به زندگی امیدوار می کند+ تصویربا 6 ماسک طبیعی به جنگ موخوره هایتان بروید

1:

کرم درمانی
کرم درمانی یکی دیگر از روش‌هایی هست که به دنبال اون گردش خون در بدن بیماران تصفیه می‌شود، کرم‌ها زخم‌های دست را ضد عفونی می‌نمايند و این جدید‌ترین شیوه ظهور درمانی هست و پس از اون کرم‌ها کشته می‌شوند و روند درمان در شخص بهبود می‌یابد.
عجیب ترین درمان هایی که شما را به زندگی امیدوار می کند+ تصویر
عجیب ترین درمان هایی که شما را به زندگی امیدوار می کند+ تصویر


قاتلین خطرناک در «وان» حمام!

2:

مشت درمانی
در این شیوه درمانی با مشت و سیلی زدن به صورت چین و چروک‌ها را کاهش می‌دهند و پوست را سفت می‌کند و منافذ پوست را بدون جراحی می‌بندند.


راهکارهای غلبه بر چین و چروک پوست


چرا بعد از اپیلاسیون جوش می‌زنیم؟!

3:

ریل آهن درمانی
این شیوه درمانی یکی از عجیب غریب‌ترین درمان‌ها در اندونزی به شمار می‌آید که در این شیوه درمانی برق عبوری از قطار‌ها بر روی ریل‌ها را به بدن بیماران جریان پیدا می‌کند و پالس‌های جریان برق بیماری‌ را در بدن شخص برطرف می‌کند.


چگونه پوست خود را با برگ آلوئه ورا مرطوب کنیم


آیا کودکان هم نیاز به ضدآفتاب دارند؟

4:

زنبور عسل درمانی
عدهٔ بسیاری از امت هنگامی که زنبور به اونها نزدیک می‌شود، فرار می‌کند اما با بزاق و نیش متعدد زنبور عسل امروزه درد را التیام می‌دهند و جای زخم‌ها و ورم مفاصل را بهبود می‌بخشد.


کرم های ضد پیری، موثر یا ناکارا؟


با این اشتباهات یک‌شبه خودتان را پیر می‌کنید

5:

پردرمانی
این شیوه درمانی یک شکنجه برای کسانی محسوب می‌شود که پوست حساسی دارند و این درمان برای سکته مغزی کاربرد بسیار دارد و هموقت توسط دو نفر انجام می‌شود.شمع درمانی
این فرایند درمانی که نوش حرارتی نامیده می‌شود صدا را نرمال می‌کند و با برنامه دادن یک سری شمع در نزدیکی گوش تمام امواج منفی و انرژی‌های منفی را از انسان دور می‌کند و این شیوه درمانی باید در شرایط بهداشتی انجام شود.66 out of 100 based on 51 user ratings 926 reviews