ژیان خورشیدی + تصاویر


ژیان خورشیدی + تصاویرژیان خورشیدی + تصاویر
شرکت رنوی فرانسه اخیرا از طرح یک خودروی نمونه خورشیدی با نام " Rally R4 " رونمایی کرده است که شباهتهای بسیار زیادی به خودروی "ژیان " دارد. اگر می خواهید با این خودرو آشنا شوید این مطلب را تا به انتها مطالعه کنید.

ژیان خورشیدی + تصاویر
نام خودروی فرانسوی "ژیان" ساخت شرکت اتومبیل سازی " رنو برای ما ایرانیان بسیار خاطره انگیز است. خودرویی کوچک ، کم مصرف و در عین حال سبک که طرفداران خاص خود را در ایران داشت.
ژیان خورشیدی + تصاویر
شرکت رنوی فرانسه اخیرا از طرح یک خودروی نمونه خورشیدی با نام " Rally R4 " رونمایی کرده است که شباهتهای بسیار زیادی به خودروی "ژیان " دارد. بدنه این خودرو از موادی با ترکیبات و الیاف طبیعی ساخته شده است و در زمان تولید کمترین هزینه و انرژی را برای تولید کننده دارد.
ژیان خورشیدی + تصاویر
درب ها و سقف این خودرو به صورت شفاف طراحی شده و پنل های خورشیدی بر روی آنها وصل شده است که نیروی لازم برای به حرکت درآوردن این خودرو را تامین می کند. این طرحی یکی از 50 طرح انتخاب شده از 3200 طرح کلی شرکت رنو برای طراحی یک خودرو سبک برای بازارهای آینده است.
ژیان خورشیدی + تصاویر
هنوز تکلیف برنده این رقابت مشخص نشده است و بر طبق اعلام شرکت "رنو" برنده این رقابت در پایان ماه جولای معرفی خواهد شد.به این میگن ماشین........؟

1:

جالب بود


72 out of 100 based on 27 user ratings 302 reviews