نکته های جهت ساخت و خرید کانکس


نکته های جهت ساخت و خرید کانکسنکته های جهت ساخت و خرید کانکس
نکته های جهت ساخت و خرید کانکس

کانکس به اتاقهای از پیش ساخته ای گفته می شود که برای اقامت و انجام کار در انواع شرایط آب و هوایی و مکانهای جغرافیایی تولید و ساخته گردد.
از دیگر خصوصیات کانکس امکان جابجایی کانکس و حمل ونقل کانکس می باشد.
کانکس در موارد متفاوتی از جمله کانکس اداری، کانکس مسکونی، کانکس خودرویی و کانکس سرویس های بهداشتی (دستشویی و حمام) و... در ابعاد مختلف و طرح های زیادی مورد استفاده برنامه میگیرد.
استفاده از مواد اولیه سبک و با کیفیت در ساخت کانکس موجب میشود کانکس در در برابر زلزله مقاومت پیدا کند.
کانکس این قابلیت را نسبت به خانه دارد که طرح های مختلفی را می توان در ساخت آن به کار برد.
جابجایی کانکس و بازیافت مواد به کار رفته در ساخت کانکس از نکات مهم در مزایای کانکس می باشد.
زمانی که شما در محلی می خواهید اقامت داشته باشید چه از نظر اقامت کاری و یا اقامت مسکونی البته به صورت موقت کانکس بهترین گزینه برای شما میباشد.
اگر محل اقامت و سکونت شما باید در مدت زمان کوتاهی جا به جا شود شما با استفاده از کانکس می توانید به بهترین نتیجه برسید.
زمان ساخت کانکس از دیگر مزایای کاربردی کانکس میباشد زیرا زمان ساخت یک خانه قابل مقایسه با مدت زمان ساخت کانکس نمیباشد و این امکان را برای شما فراهم میکند که بتوانید اسکانی سریع داشته باشید هم چنین اکثر تولید کنندگان کانکس کانکس هایی را به صورت آماده و پیش ساخته موجود دارند که این کانکس های پیش ساخته میتواند در بسیاری از مواقع بهترین کمک را به شما در اقامت بکند.
موارد کاربردی کانکس زیاد می باشد که دلیل آن انعطاف پذیری کانکس در ساخت میباشد یعنی میتوان در ساخت و تولید کانکس طرح ها ونقشه های مختلفی را به کار برد تا کانکس بتواند نیاز هر کس را بر طرف نماید.
کانکس مسکونی میتواند برای شما آشپزخانه,سرویس بهداشتی,اتاق خواب , سالن پذیرایی ,انباری و هر آنچه که شما نیاز داشته باشید را فراهم نماید.
کانکس اداری در صورت نیاز شما می تواند دارای سالن کنفرانس , اتاق مدیریت , اتاق کارمندی , اتاق منشی و ذیگر موارد مورد نیاز شما باشد.آیتم های مهم کانکس های تولیدی :

1-ارتفاع کانکس مفید داخلی 20/2
2-به ازای هر مترمربع دارای 150کیلوگرم وزن می باشد
3-کانکس ها دارای شاسی اسکید دار یا دورکلاف می باشد
4-سقف بصورت خرپا در جهت طول کانکس اجرا میگردد.
5-قلابها جهت بارگیری در سقف کانکس تعبیه شده است
6-ضخامت بدنه اصلی کانکس 6 تا 7 سانتیمتر می باشد
7-درب و پنجره بصورت محکم و شبکه ای و غیر قابل نفوذ می باشد
8-دارای عایق یکپارچه می باشد
9-کانکس های این شرکت دارای سیستم ضد بخار می باشد
10-کانکس ها بصورت 100% واترپروف می باشد
11-کانکس ها دارای خاصیت ضد حریق می باشددر هنگام خرید کانکس حتما به نکات زیر توجه فرمایید:
1- هدفتان از خرید کانکس چست؟
کانکس شما می تواند کاربری های بسیار متنوع داشته باشد. کانکس می تواند بعنوان اسکان کارگران و کارمندان در پروژه های عمرانی و ساختمانی، اسکان نگهبان، اضافه کردن فضا بوسیله کانکس در آپارتمان ها و پشت بام ها جهت امور مختلفی چون انبار، اتاق کار، اتاق استراحت، اتاق پذیرایی و مهمانی، کاربری اداری، اتاق فرمان، کانکس ویلایی، خانه باغی، ویلای پیش ساخته و... مورد استفاده برنامه بگیرند.
2- کانکس و فضای پیش ساخته شما با چه ابعادی می باشد؟
در هنگام خرید کانکس شما با توجه به نوع استفاده و میزان استفاده از کانکس ابعاد کانکس را انتخاب می نمایید.
3- در کانکس و اتاق پیش ساخته خود چه امکاناتی می خواهید داشته باشید؟
حتما امکاناتی را که می خواهید در کانکس تعبیه شود در هنگام خرید به ما بگویید.
امکاناتی چون فریم کولر آبی، فریم اسپیلت، میزان روشنایی های کانکس، تعداد پریزهای برق و تلفن و لوله کشی داخل کانکس، پارتیشن بندی کانکس، اتاق بندی کانکس، وجود سرویس بهداشتی و حمام در سازه و کانکس، نصب کابینت در کانکس، وجود آبدارخانه و اپن در پیش ساخته و....
با توجه به نیاز و کاربری که به کانکس دارید امکانات آنرا پیش بینی نمایید.
4- حتما قبل از اقدام به خرید کانکس یا سازه پیش ساخته از ما بخواهید که محل نصب و قرارگیری آنرا بازدید نماییم تا کلیه تمهیدات لازم اندیشیده شود، و محل نصب از لحاظ مسیر تریلر و جرثقیل بررسی شده و در صورت لزوم پروژه ساخت کانکس و سازه پیش ساخته در محل اجرا شود.
5- محل قرارگیری سازه پیش ساخته دارای چه شرایط اقلیمی می باشد؟
منطقه جغرافیایی خود را برای کارشناسان شرکت بیان نمایید تا با توجه به شرایط آب و هوایی آن بهترین و مقاوم ترین نوع کانکس و پیش ساخته خود را برای شما در نظر بگیرند.با توجه به شرایط آب و هوایی کشورمان که دارای مناطق مختلف آب و هوایی می باشد کانکس هایی که در مناطق شرجی و معتدل می خواهند نصب شوندحتما باید شرایط لازم جهت جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی در آن رعایت شود. در مناطق با آب و هوای سرد و کوهستانی حتما سازه باید دارای عایق بسیار قوی و مناسب باشد، در مناطق بادخیز وزن کانکس در اولویت برنامه می گیرد.
عوامل تاثیر گذار در كم شدن جوجه درآوری

1:

ممنون به خاطر اطلاعاتتون


72 out of 100 based on 27 user ratings 752 reviews