رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ


رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگرفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
یک دروغ هرچه بزرگتر باشد باور پذیری آن نیز از سوی مردم بیشتر است. زیرا بخش اعظمی از مردم به جای اینکه بر اساس واقعیت ها به تحلیل این موضوع بپردازند بر اساس ساختار احساسی خود در اینخصوص تصمیم می‌گیرند و اکثریت مردم قربانی چنین دروغ‌های بزرگی می‌شوند. اغلب مردم به این دلیل که در زندگی عادی خود دروغهای کوچکی میگویند و در مقابل عذاب وجدان این نوع دروغ ها به شدت آنها را می‌آزارد، قادر به باور این موضوع نیستند که کسی آنچنان گستاخ باشد که بتواند چنین دروغ بزرگی را به خورد آنها بدهد. با وجود ارائه مدارک و مستندات قوی در افشای اینچنین دروغ‌های بزرگی باز هم مردم عادی در تغییر ذهنیت قبلی خود دچار تردید می‌شوند و همواره به دنبال راههای جدیدی برای حفظ باورهای قبلی خود هستند. یک دروغ بزرگ همواره آثاری و نشانه هایی را از خود به جا می‌گذارد، هر چند این نشانه ها به حد اقل رسیده باشد." این مطالب بخشی از سخنان آدولف هیتلر در سال 1925 است. بر اساس این اظهارات می‌توان متوجه شد که بسیاری از قدرتهای بزرگ برای فریب افکار عمومی از این حربه استفاده می‌کنند.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

موضوعی که در این گزارش بدان پرداخته می‌شود بررسی صحت سفر انسان به کره ماه است. دستاوردی که برای آمریکا یک موفقیت بزرگ به شمار می‌رود و سیاستمداران این کشور همواره از این موضوع به عنوان یک اهرم قدرت و برتری نسبت به رقبای خود بهره گرفته اند. آیا انسان واقعا به کره ماه سفر کرده است؟ این سوالی است که موافقان و مخالفان بسیاری را در پی داشته است و در ادامه به ارائه نظریات و دلایل افرادی می‌پردازیم که واقعیت سفر انسان به کره ماه را به چالش کشیده اند.هدف گذاری برای فتح کره ماه
در ماه می سال 1961 جان کندی، رئیس جمهور وقت آمریکا در سخنرانی مشهور خود این هدف را برای امریکا ترسیم کرد که در کمتر از ده سال انسان بر روی کره ماه قدم بگذارد و به سلامت به زمین باز گردد. به اعتقاد برخی شاید کندی در آن زمان نمی‌دانسته که این کار عملی است یا خیر، اما اندکی پس از قتل وی در 1963 بهترین دانشمندان موشکی دنیا در پروژه ای با نام Lyndon Jhonson شرکت داشتند که علم 40 سال عقب تر از زمانی بود که قادر به انجام چنین پروژه ای باشد. به اعتقاد برخی انها اندکی بیش از حد خوشبین بودند. نزدیک به 50 سال از آن زمان می‌گذرد و ما هنوز به تکنولوژی دست نیافته ایم که قادر باشد یک بار دیگر در سفر به کره ماه انسان را یاری کند و به سلامت به زمین باز گرداند. به اعتقاد منتقدان دولت آمریکا از این دروغ برای توجیه میلیارد ها دلار مالیات شهروندانش و استفاده از آن برای اجرای این ماموریت دروغین استفاده کرد.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

یکی از سایتهای ناسا در جزیره ایسلند که به اعتقاد برخی آمریکا برای دروغ پردازی های خود مورد استفاده برنامه داد

شروع تردیدها به صحت این پروژه
بیل کایسینگ (Bill Kaysing) نویسنده و تحلیلگر تحقیقات پیشرفته و مقالات فنی در موسسه Rocketdyne System بین سالهای 1956 تا 1963 ، طی اظهاراتی در سال 1959 معتقد بود که احتمال سفر انسان به کره ماه و بازگشت موفقیت امیز به زمین 14 به یک میلیون است. یکی از دلایلی که به اعتقاد برخی سفر انسان به کره ماه را غیر ممکن می‌سازد بمباران شدن آن از سوی خرده سنگهایی است که با سرعت 20 هزار کیلومتر در ساعت در حال برخورد با ماه هستند. به دلیل نبود جو در ماه امکان کاهش سرعت این خرده سنگها نیز وجود ندارد. حال تصور کنید که یکی از این خرده سنگها (حتی به اندازه یک دانه برنج) با یکی از فضا نوردان برخورد کند. چه اتفاقی روی می‌دهد؟ نکته عجیب این است که سازمانی به عظمت ناسا این موضوع را در نظر نگرفته باشد و جان فضا نوردان خود را به خطر بیاندازد.
یکی از افرادی که به دروغ بودن سفر انسان به کره ماه معتقد بود دیوید پرسی است. وی که یک تهیه کننده برنامه های تلوزیونی است در کتابی که با همکاری ماری بنت با نام "ماه تاریک: آپولو و افشا گران" به چاپ رساند مدارکی را ارائه داد که دروغ بودن این پروژه را از دید بسیاری به اثبات رساند. وی همچنین فیلمی با نام " چه اتفاقی در ماه افتاد" در همین راستا تولید کرد. ماری بنت و دیوید پرسی در جولای 1969 در کتاب خود با ارائه دلایل مختلف به این نتیجه رسیده بودند که عکس های ارائه شده از سوی ناسا تقلبی بوده است. برایان ولش، سخنگوی وقت ناسا پس از این اظهارات گفت که پیش از پاسخ به مولفین این کتاب باید تحقیقات بیشتری در اینخصوص انجام دهد.

اولین موضوعی که در راستای دروغ بودن سفر به ماه باید مورد توجه برنامه گیرد مربوط به ماموریت آپولو 16 در سال 1972 است. میان عکس گرفت شده توسط دوربین Hasselblad 500 EL/70 و فیلم تهیه شده توسط دوربینی که در پشت سر فضانوردان تعبیه شده بود تضاد جالبی وجود دارد. در فیلم اینطور نشان داده می‌شود که یکی از فضانوردان در حال بالا و پایین پریدن است در حالی که فضا نورد دیگری مشغول عکس گرفتن با دوربین Hasselblad از این پرش است. در عکس یک پارچه مثلثی شکل در پشت سر فضا نورد دیده می‌شود در حالیکه در فیلم چنین چیزی قابل مشاهده نیست.


تضاد میان این عکس و فیلم ارائه شده از سوی ناسا (فیلم)
لینک دانلود فیلم
هاسل بلاد (Hasselblad) شرکت تولید کننده دوربینی بود که تمام عکس های گرفته شده در ماموریت های آپولو 11 توسط دوربین این شرکت انجام گرفت. طرح اولیه دوربین Hasselblad 500 EL/70 توسط ناسا تهیه و به شرکت هاسل بلاد داده شد تا به ساخت آن اقدام کنند. با توجه به فیلم‌های گرفته شده از ماموریت‌های آپولو در دمای منفی 180 درجه فارنهایت تا مثبت 200 درجه فارنهایت اینکه دوربینی توانایی ضبط فیلم در چنین شرایطی را داشته باشد اما پس از آن خبری از اختراع چنین محصول ارزشمند و احتمال عرضه آن در بازار تجاری به گوش نرسید سوال برانگیز است.

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
دوربین Hasselblad 500 EL/70


یکی دیگر از انتقادات مربوط به تصویر گرفته شده از زمین در فاصله 130 هزار مایلی است. این اولین تصویری است که در ماموریت آپولو 11 توسط باز آلدوین (Buzz Aldrin) از کره زمین گرفته شد. وی در این فیلم از پنجره فضا پیما بسیار فاصله دارد، در حالیکه منطق حکم می‌کند وقتی شما قصد تصویر برداری از شی مورد نظر خود ( آن هم با این درجه از اهمیت) را دارید تا آنجا که بتوانید به آن نزدیک می‌شوید تا تصویر بهتری از آن را ضبط کنید.

تار مویی دردسر ساز
تمام فیلم های گرفته شده در ماموریت های آپولو باید دارای تار مویی وسط دوربین باشند (منظور همان علامت + وسط دوربین است). بر اساس اظهارات ناسا از این تار مو برای محاسبه فواصل در روی ماه استفاده می‌شد. در برخی از عکس‌های گرفته شده بخشی از تار مویی میان عکس به شکل عجیبی ناپدید شده است. در عکس زیر این موضوع را می‌توان به وضوح دید. گویا ناسا تصویر شی مورد نظر خود را بعدا در عکس اضافه کرده است.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ


ناقص بودن تار مویی وسط دوربین در برخی از عکس‌های ناسا
نکته دیگری که در برخی از تصاویر گرفته شده دیده می‌شود وجود حرف C در تصویر اشیائی است که در کره ماه وجود دارند. این موضوع تعجب بسیاری را برانگیخت. در عکس زیر با اندکی دقت می‌توان دید که بر روی تکه سنگ و همچنین بر روی زمین می‌توان حرف C را مشاهده نمود. گفته می‌شود که از این حرف در هالیوود و برای نشان دادن مرکز صحنه استفاده می‌شود. آیا کسی می‌تواند ادعا کند که حروف C بر روی تکه سنگ و هم بر روی زمین به معنای نشان دادن مرکز صفحه دوربین است؟
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
حرفC بر روی سنگ و روی زمین قابل مشاهده است
با اندکی دقت مشاهده می‌شود که این دو فضانورد در حالیکه فاصله کمی با یکدیگر دارند طول سایه های آنها با یکدیگر بسیار متفاوت است. در پاسخ به این سوال برخی معتقدند دلیل این مساله وجود دو منبع نور متفاوت است، یعنی از فضانوردان در دو مرحله فیلمبرداری شده و تصاویر آنها در کنار یکدیگر مونتاژ شده است.

تفاوت در اندازه سایه های فضانوردان

لینک دانلود فیلم

برخی از تصاویر موجود در فیلم ناسا شک برانگیز است. در یکی از این تصاویر در حالیکه خورشید در پشت سر فضانورد وجود دارد اما به وضوح می‌توان چهره وی را مشاهده نمود. دیوید پرسی پس از شبیه سازی تصویر معتقد است که در شرایط عادی تصویر باید به این شکل نمایان شود.


رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگرفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگتصویر ارائه شده توسط ناسا تصویر شبه سازی شده توسط دیوید پرسی

از دیگر شاهکارهای دوربین نصب شده بر آپولو 15 تصویر زیر است. در حالی‌که تصاویر به صورت تمام خودکار گرفته می‌شدند این عجیب نیست که تنها چیزی که در قسمت تاریک سفینه به خوبی قابل مشاهده است پرچم آمریکا است؟ بعدها ناسا از این تصویر برای تبلیغات و کارت پستال هایش استفاده کرد.

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
پرچم آمریکا در این تصویر تنها چیزی است که به وضوح دیده می‌شود
یکی از نکات جالب دیگر حالت پرچم است، طوری که تصور می‌شود در اثر وزش باد این حالت را پیدا کرده است. در حالیکه در سطح ماه وزش باد صورت نمی‌گیرد.

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
حالت عجیب پرچم در سطح ماه

مردم استرالیا صحنه ای را دیدند که ساختگی بودن ماموریت آپولو 11 را تقویت می‌کند
در حالیکه ماموریت فرود اپولو 11 در استرالیا به صورت زنده پخش می‌شد برخی از مردم با صحنه عجیبی مواجه شدند. پوشش تلوزیونی این برنامه در استرالیا متفاوت از دیگر نقاط دنیا بود. استرالیا تنها کشوری بود که بدون تاخیر تصاویر را دریافت می‌کرد. تنها اندکی قبل از اینکه آرمسترانگ بر روی ماه قدم بگذارد تغییر رنگ تصویر از تیره کامل به حالت روشن تر قابل مشاهده بود وبرخی از بینندگان این برنامه متوجه یک قوطی نوشابه کوکاکولا در سمت راست پایین صفحه شدند. اونا رونالد (Una Ronald) از ساکنان هانی ساکل کریک که در حال تماشای این صحنه بود به سرعت با دوستان خود تماس گرفت تا انها را در جریان برنامه دهد. متاسفانه انها در حال تماشای این برنامه نبودند و وقتی همگی برای دیدن پخش مجدد این برنامه در روز بعد لحظه شماری می‌کردند متوجه شدند که این صحنه از فیلم پاک شده است. البته این صحنه از سوی بسیاری از بینندگان شکار شده بود و مقاله های بسیاری هم در روزنامه The West Australian در اینخصوص به چاپ رسید.

چرا اثری از غبار دیده نشد؟
در سفینه ای که برای سفر به ماه مورد استفاده برنامه گرفت دارای دو موتور با سوخت متفاوت بود. گاز خروجی از این موتورهای 5000 تنی با داشتن بیش از 2700 درجه گرما می‌بایست مقدار زیادی غبار و گاز قرمز رنگ ایجاد کند. سوخت استفاده شده در این سفینه دقیقا مشابه با سوخت سفینه شاتل است. پس چرا همانطور که شاتل در هنگام پرواز چنین حجم عظیمی از گاز و گرما را از خود ایجاد می‌کند، این اتفاق برای سفینه ای که به ماه سفر کرد رخ نداد و هنگام فرود بر سطح ماه اثری از گرد و غبار و گاز دیده نشد؟ با توجه به رد پای معروف آرمستراگ مسلما گرد و غبار بسیاری بر روی سطح ماه وجود داشت و موتور فضا پیما باید در هنگام فرود گرد و خاک قابل توجهی ایجاد می‌کرد.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
عدم ایجاد کمترین اثری بر سطح ماه پس از فرود عجیب به نظر می‌رسد

هنر ناسا در القای حالت بی وزنی
مسلما یکی از سوالاتی که برای افراد ایجاد می‌شود این است که اگر انسان به ماه سفر نکرده است پس همانطور که در تصاویر نشان داده شد فضانوردان چگونه قادر بودند در ان حالت بی‌وزنی به این سو و ان سو حرکت کنند. با بررسی تصاویر برخی این احتمال را مطرح کردند که ناسا از سیم برای معلق نگه داشتن فضانوردان در هوا استفاده کرده است. در برخی از بخشهای فیلم انعکاس نور در بالای سر فضانوردان موجب می‌شود این احتمال را نیز در نظر گرفت. برخی نیز معتقدند به سادگی و با کاهش سرعت فیلم می‌توان اینطور به بیننده القاء کرد که شخص واقعا در حالت بی وزنی به سر می‌برد.انعکاس نور بالای سر فضانوردان و احتمال استفاده از سیم برای معلق نگه داشتن آنها

لینک دانلود فیلمماه تحت تاثیر تشعشعات بالا برنامه دارد
تشعشعات نقش زیادی در سفرهای فضایی ایفا کرده و همواره فضانوردان را تهدید می‌کند. آپولو پس از ترک زمین از دو منطقه ویژه با تشعشعات بسیار بالا به نام کمربند وان آلن عبور کرد. میزان تشعشعات در این کمربند سال به سال متفاوت است اما هر 11 سال که تعداد لکه های خورشیدی به حداکثر می‌رسد، این تشعشعات به بدترین حالت خود می‌رسد. پزشکان هنگام آزمایش اشعه ایکس از اتاق خارج می‌شوند یا پشت یک حفاظ ضخیم برنامه می‌گیرند. حال چرا ناسا با علم به اینکه میزان تشعشعات در ماه صدها برابر خطرناکتر است از یک ورقه آلومنیومی کوچک برای حفاظت از فضانوردان خود استفاده کرد؟ در تحقیقی که توسط دانشمندان روسی در سال 1959 صورت گرفت انها متوجه شدند که برای محافظت فضانوردان در مقابل اینچنین تشعشعاتی باید انها را در حفاظی سربی به ضخامت 120 سانتیمتر برنامه داد. چرا ناسا به هشدار های آنان توجهی نکرد؟تپه های حاضر در ماه
یکی دیگر از انتقاداتی که به صحت این سفر وارد است وجود تصاویر تپه های مشابه در ماموریت های مختلف آپولو است. با مقایسه تصاویر زیر می‌توان به سادگی متوجه شد که تپه های نشان داده شده در عکس یکی هستند.تصویر 1 مربوط به ماموریت شماره 16 آپولو است که در اولین سفر به Stone Mountain گرفته شده است. این ماموریت در 21 آوریل و در فاصله یک کیلومتری غرب نقطه فرود انجام شد. تصویر 2 مربوط به ماموریت آپولو در فردای آن روز است که در 4 کیلومتری جنوب نقطه فرود انجام شد. با مقایسه تصاویر متوجه می‌شویم که صخره های موجود دقیقا یکسان هستند. اگر ماموریت ها در دو منطقه مختلف انجام شده باشد چگونه می‌توان این موضوع را توضیح داد؟

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
تصویر 1 تصویر 2

استعفاهای مشکوک
در ماموریت آپولو برای سفر به ماه هزاران نفر مشغول به فعالیت بودند اما تعداد کمی از آنها اطلاعات کاملی از کل پروژه داشتند. ناسا با دادن وظایف محدود به افراد در ماموریت های آپولو امکان دسترسی آنها به کل پروژه را از بین برده بود. تعدادی از 11 فضانورد آپولو در فاصله زمانی 22 ماه با خوادث مرگباری مواجه شدند. نکته عجیب اینکه پس از این حوادث آنها از شغل خود استعفا دادند.
· جیمز بی اروین (آپولو 15) در اول جولای 1972 از فعالیت در ناسا و نیروی هوایی استعفا داد.
· دان اف ایزل (آپولو 7) در جولای 1972 از فعالیت در ناسا و نیروی هوایی استعفا داد.
· استوارت آلن روسا (آپولو 14) در فوریه 1976 از فعالیت در ناسا استعفا داد.
· سویگرت در 1977 از فعالیت در ناسا استعفا داد.
با توجه به انتقادات مختلفی که بر ماموریت سفر به ماه وارد می‌شود و شواهدی که در راستای ساختگی بودن این سفر ارائه شده است می‌توان نتیجه گرفت که آمریکا در جریان جنگ سرد برای نشان دادن برتری خود بر رقیب اصلی اش، شوروی و انحراف افکار عمومی از جنگ ویتنام میلیاردها دلار مالیات مردم آمریکا را صرف جعل برنامه ای کرد که هرچند با دقت و ظرافت شکل گرفت اما از دید چشمان تیزبین منتقدانش دور نماند و صحت آن را با چالش مواجه کرد.


منابع و ماخذPlait 2002, pp. 154-73.
"Was The Apollo Moon Landing Fake?". APFN.org. July 21, 2009. Retrieved November 25, 2008.
Mary Bennett and David S. Percy, Dark Moon: Apollo and the Whistle-Blowers, Adventures Unlimited Press, 2001, pgs 330-331.
Plait 2002, pp. 154-73.
Kaysing 2002, pp. 26–40.
Apollo 11 Preliminary Science Report, NASA SP-214, NASA, 1969پروژه دارالقرآن، طرح شکست خورده شهرداری تهران

1:

من نمیدونم چرا ایران از این قمپزآ در نمیکنه..کی به کیه آخه


زخمی بر گونه ی اساطیر / نقدی بر مسابقه شمس‎

2:

متاسفم برای مغز های پوچ


طرح پیشنهادی برای موزه ی بین المللی علوم و تکنولوژی جمهوری اسلامی ایران

3:

ممنون عبدالله از اطلاع رسانیت

اگه یه کم تحقیق علمی بکنید و اطلاعات کاملی از ماه داشته باشید
خواهید دید که این سفر دروغی بیش نبوده هست!!!


معماری مدرسه عالی مدیریت

4:

همه این مزخرفاتی که سر هم شده جواب داده شده


مسجد امیرالمومنین / آتلیه معماری caat

5:

خواهش میکنم
بله اتفاقا هستاد ما هم میفرمود که اصلا امکان نداره کسی بتونه بره و سالم بمونه...


آخوندی:دولت و شهرداری تاجر شدند، ادغام شهرداریها و فرمانداریها ضروریست

6:

بنده خدا هستاد رائفی پور 4 سال پیش تو همایش دانشگاه علم و صنعت
پته این رو ریخت رو آب و این ماجرا رو کامل شرح داد.


دفاتر ناویس

خدایی حرفاش درمورد چین و وال هستریت هم کاملا درست از آب در اومد.


افق فکری رسانه ها

7:


8:

رائفی پور کی هست که بخواد در این مورد نظری بده؟؟؟
تحصیلات علوم فضایی داره؟
تحصیلات علوم سینمایی داره؟
تحصیلات علم فیزیک داره؟
چی داره؟
کی هست اصلا؟
که نظرش بخواد سند باشه؟؟؟

در عقل مثل شمایی باید شک کرد
چرا؟
چون حرف مهندسین ناسا رو میذارید کنار و چرندیات رائفی پور رو در نظر میگیرید.


9:

آمريكا در ساختن فيلم در دنيا بي رقيبِ و داستان سفر به ماه هم
فيلمِ كه اگر با دقت به اولين سفرشون نگاه كني ميفهمي تو
هستوديوهاي هاليوود فيلمبرداري شده

10:

لحاف رو بکش سرما نخوری
هوا سرده

11:

درمورد موضوع باید صحبت کنید اسپم نزنید پستاتون حذف میشه اگه بیشتر ادامه بدید

12:


13:

کسی که 43 سال پیش چنین دروغ بزرگی رو فرموده
حالا با امکانات الان که براش خیلی راحت تره!!
این همه عکس و فیلم جعلی که به خورد امت دادن رو هنوز هیچ
جوابی ندادن اونوقت رفتن یه عکس و کلیپ مسخره دیگه درست کردن!!!
مثل این عکس که معلوم نیست چرا سایه پرچم به یک طرفه
و سایه فضانورد به طرف دیگه!! عکس از آرشیو ناسا هستش
ناسايى كه دروغ به اين بزرگى رو به خورد جهان ميده
ساخت چنين انيميشنى براش كارى نداره
فتوشاپم كه قربونش برم كارارو راحت كرده

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

حتى اگر بر فرض محال اين تصاايشانر حقيقى باشند.
چرا ناسا نمياد تو وبسايت اصليش جواب تك تك سوالات علمى دانشمندان
و محققان در اين زمينه كه چه طور ممكنه انسان با توجه
به تجهيزات اون موقع و حتى امروز بتونه در خلا و اون هم با باران شهاب سنگ
بر سطح ماه و پرتو هاى كيهانى و درجه بالاى حرارت خورشيد
و فشار هوا و هزار سوال ديگه كه بى بى سى هم اذعان داشته رو جواب بده
و به جاش باز تصميم ميگيره همچين كليپ بچه گانه اى رو به خورد امت بده

14:

سلام

اگر قرارِ پست هامون حذف بشه بریم ردِ کارمون؟!

15:

خوندی پست قبلیم رو یا نه؟؟؟
همه اینها جواب داده شده

16:

از نظر علمی یه ایراداتی هست برای این سفر ......

اما خدا میدونه

17:

ینی واقعا میتونه یه دروغ باشه؟

18:

درود

شما اگر به تایر های اون ماشین که در پشت فضانورد برنامه داره نگاه کنید
متوجه میشید که از جنس همون تایرهایی معمولی هستش که
در زمین از اون هستفاده میشود اما در خارج از هواکره ی زمین هوایی وجود ندارد
و فضانوردان ناگزیرند پوشش های ویژه ای بپوشند که درون فضای
بسته اون ها فشاری ساختگی وجود داشته باشد
و بدون این پوشش ویژه فضانوردان در فضا منفجر میشوند
اما چرا تایرهای اون ماشین همچنان سالم هستند!

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

19:

نگا کنید من منکر علم نیستم ...! ولی رفتن به کره ماه رو بعضی دوستان با سفرشون به مشهد مقدس اشتباه گرفتن :دی
این مسائل وقتی مطرح شده که امریکا و روسیه با طرح های علمی با هم مقابله میکردند حالا برای این که طرف مقابل کم بیاره چه بسا از این قمپز ها هم در نمايند! نه یک چیز رو چشم بسته باید قبول کرد نه رد کرد
جوری که شنیدم اجرامی هستند در اطراف ماه که با سرعت بالایی در حرکت هستند مثلا جسم کوچکی با سرعت 800 متر در ثانیه ، امکان هستبرنامه فرد در قمری که همش شهاب باران امکان داره؟

20:

ویکی پدیا


21:

حماقت بشر حدی نداره !!!(روزی صد بار بگو)

The wheels were manufactured by General Motors Defense Research Laboratories.

Ferenc Pavlics was given special recognition by NASA for developing the "resilient wheel.[20] They consisted of a spun aluminum hub and a 32 inches (81 cm) diameter, 9 inches (23 cm) wide tire made of zinc-coated woven 0.033 inches (0.84 mm) diameter steel strands attached to the rim and discs of formed aluminum.

Titanium chevrons covered 50 percent of the contact area to provide traction.

Inside the tire was a 25.5 inches (65 cm) diameter bump stop frame to protect the hub.

Dust guards were mounted above the wheels.

Each wheel had its own electric drive made by Delco, DC series-wound motor capable of 0.25 horsepower (190 W) at 10,000 rpm, attached to the wheel via an 80:1 harmonic drive, and a mechanical brake unit

چرخ های این وسیله در غالب برنامه تولید چرخ های انعطاف پذیر (Resilient) تصویب ساوقت NASA, توسط آزمایشگاه تحقیقات دفاعی General Motors ساخته شده اند.

در مرکز ساختار این چرخ یک عدد صفحه آلومینیومی به قطر 81 سانتیمتر برنامه دارد که توسط بازوهای فولادی به ساختار خارجی و تنیده شده از فولاد گالوانیزه با ضخامت 0.84 میلیمتر متصل گردیده هست.

همچنین کمپانی General Motors جهت افزایش کشش و حرکت آسانتر Rover بر روی کره ماه, از صفحات متقاطع و ساخته شده از تیتانیوم بهره گرفت که در تصاویر موجود میباشند.

علاوه بر موارد فوق هریک از 4 چرخ این وسیله مجهز به یک عدد موتور الکتریکی جزیان مستقیم (DC) به قدرت 190 وات و سامانه ترمزهای مستقل از یکدیگر میباشند که توسط 2 عدد باطری پتاسیم هیدروکساید با هسته روی و نقره و قدرت خروجی 36 ولت تغذیه میگردند


منبع:
Lunar Roving Vehicle - Wikipedia, the free encyclopedia


اینم عکسش:

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگاین لینکم نگاه بنداز بدردت میخوره:

http://forum.hammihan.com/thread30635.html22:

اين موضوع كه قبلا گذاشته بودنش
كي چي باز دوباره مياري ميذارش
بابا تمومش كنيد شما راست ميگيد اصلا هيشكي از جو زمين اونور تر نرفته
اصلا كسي به ماه نرفته بشين با اين چيزها مشغول شو برا خودت
خيلي رو ميخواد با سيستم اونا با ايشانندوز اونا و تو اينترنت اونا بياي از اين حرفها بزني
لابد بيل گيتز هم ايشانندوز رو نساخته اينترنت ايرانيه اين سيسنمهاي جلو دستمون ساخت ...
پيش از شما كلفت كلفتهاش هم اين حرفها رو ثابت نكردن شما سي چهل سال ديرتر بهش رسيدين
نه دروغهاي ما قابل باوره....
كشوري كه هنوز يه موتور 100 سي سي خودش نساخته يا يه موتور بسازه بذاره سر سمندش تا بشه افتخار ملي مياد موشك كاوشگر فضايي ميسازه
جمعش كنيد بابا ديگه تو دوره جاهليت كه زندگي نميكنيم بجاي گير دادن به بقيه و اينجور حرفها يه كار سازنده بكنيد صبح تا شب كارتون شده اين كل اينترنت رو سرچ بزنيد يه چيزي كه فقط اسم آمريكا توش باشه پيدا كنيد بذاريد...
گور پدر آمريكا و شورايشان و چين و همه شون به ما چي
رفته يا نرفته ماه به درك بره با نره رفته يا نرفته چي به تو ميرسه
خسته نشدين سي و پنج سال از گير دادن به اين آمريكا
چيكارش كردين ضعيفش كردين يا بروز سياه نشوندينش
اون خودش داره كار خودش رو ميكنه و خودش اين موضوعات رو ميندازه جلوتون باهاش سرگرم بشين
از خداشه تو و من و امثال ما بشينيم هزاران ساعت وقت با ارزشمون رو تلف كنيم كه چي؟ آرمسترانگ پاش رو از پله كان آپولو گذاشته رو ماه يا تو صحنه فيلم برداري
كي مي خوايد يه كم فكر كنيد؟....
تا كي آخه.....
برو از اول تاريخ هر كاري آمريكا كرده بيار و ثابت كن دونه دونه اش دروغ بوده؟
آمريكا دروغگوترين كشوره اصلا ....كه چي؟
كه كسي حرفهاش رو باور نكنه....مگه براش مهمه كه حرفهاش رو باور كني يا نه؟....مگه چه فرقي به حالش ميكنه؟
از صبح كله سحر 70 ميليون ايراني بلند شن داد بزنن مرگ بر آمريكا.....اين 35 سال كه فرمودين چي شد؟
اون روز به روز قايشانتر شد و ما چي؟

23:داري براي كي توضيح ميدي عزيز دلم
خودت رو خسته نكن....
اينجا 12 صفحه راجع به اين مطلب حرف زده شده باز اومدن يكي ديگه باز كردن


http://forum.hammihan.com/thread4758...ml#post3513979

همين صفحه كه لينكش رو ميذارم برو ببين پست آخريش مال خودمه...

24:

شهریار عزیز میشه بدونم بحث شما چه ربطی به این تاپیک داره این حرف ها رو برید توی انجمن درد و دل بزنید!
کسی نمیگه واقعا رفتن یا نرفتن ..داریم با هم به این نتیجه میرسیم که آیا امکان ش هست برن! اینکه فرموده میشه امکان ش نیست ، از منابع خارجی داریم میگیم منبع مطالب هم که قرا داده شده اون وقت شما میای به ایران و ایرانی وصل ش میکنی؟

خلاصه خدا خودش کمک ت کنه داداش

25:

سفر به ماه دروغ بود،چون دروغ بود.
در بهبوهه جنگ سرد یه چاخانی کردن که اون موقع نفهمیدن چه چاخانی کردن!
و حالا هم جهل امت بهترین اسلحه اونها هست.
تازگی ها هم که صحبت از سفر یک طرفه به مریخ میکنن!

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
AS11-40-5922
Image Library Apollo 11

این آپولویی که میگن باهاش رفتن کره ماه و برگشتن! اونهم نه یک بار و دو بار! 6 بار اونهم در سه سال،همینه؟
سر این کاردستی مقوایی دارین دعوا میکنین!


.......................
اكنون 40 و اندی سال از اون تاريخ مي گذرد و ناسا هنوز نتوانسته يك راكت كه به ماه برود و برگردد را بسازد كاري كه ادعا مي كند 40 سال پيش انجام داده هست.

اون هم با سرنشين!

تمام.


26:عرضم اينه
اين بحث در اينجا مطرح شد و 12 صفحه درباره اش بحث شده...
چرا باز اومدين يه موضوع ديگه باز كردين....
يوهان انگار خوابين....
مدير بخش ...اين چه وضعشه قراره از هر موضوعي چند تا باز بشه
اين مگه تو موضوعات مهم هم نيست پس اينجا اين چيه؟

سفر به ماه،بزرگترين دروغ قرن بيستم - صفحه 12

27:

گرچه اينم اونجا گذاشته بودم ولي حضرات انگار نديدنش
اينجا هم ميذارمش شايد اينو هم رد كنن كه البته حتما رد ميكنند شكي نيست
دو تا عكس كه معلوم نيست مال پشت پرده كدوم فيلم سينماييه گير انداختن و يهو فكر ميكنن شدن انيشتين عزيز من اين كامپيوتري كه داري باهاش مي خواي مچ دست اونا رو بگيري مال اوناس اينترنت مال اوناس..ايشانندوز و فتوشاپ مال اوناس اونوقت تو ميگي ميان كاري بكنن يكي مثل تو با يه نگاه به عكس مچشون رو بگيره تو اين همه سال جز شما دو سه تا كسي ديگه اي اين عكسها رو نديده ...
تو رو خدا به فكر آبروتون هم باشين آخه


با سلام

از شما بعيده دوست عزيز جوابش خيلي هم سخت نيست....
چون اوني كه اينكار رو كرده شيطان بزرگ هست آمريكا....
ديگه دنباله اش رو نگم بهتره


اينم خاتمه بحث...

آثار فرود انسان بر ماه ;حقیقتی که ثابت شد


رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

هریسون اشمیت درحال رانندگی ماه نورد
سالهای متمادی بود سفر انسان به ماه توسط برخی صحنه سازی و دروغ پنداشته میشد و برای اثبات اون هزاران دلیل و مدرک رو میشد.تصاویر جدید از ماه که توسل LRO گرفته شده حضور انسان در ماه را اثبات میکند.
این عکس ها آشکارا تجهیزات به جا مانده بر سطح ماه توسط فضانوردان آمریکایی در دهه های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ را نشان می دهد.این تصاویر را مدارگرد ناظر ماه (ال آر او) که سال ۲۰۰۹ در مدار این سیاره برنامه گرفت تهیه کرده هست.اخیرا ارتفاع مداری که "ال آر او" در اون می گردد از ۵۰ کیلومتر به ۲۵ کیلومتر کاهش داد شد.به این ترتیب مشاهده تجهیزات روی سطح ماه مانند مراحل فرود که فضانوردان را روی سطح این کره برنامه داد آسانتر شده هست.

برای نمونه رد چکمه های فضانوردان در خاک که هنگام برنامه دادن وسایل علمی بر سطح ماه ایجاد شده - به علاوه این وسایل - در این عکس ها قابل مشاهده هست.


رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

محل فرود سه آپولوی ۱۷، ۱۴ و ۱۲ موضوع عکس های تازه هستند.دوربینی که این عکس ها با اون گرفته شده از ارتفاع کنونی، اشیاء را با وضوخ ۲۵ سانتیمتر در ۲۵ سانتیمتر در پیکسل می گیرد.وقتی عکس "وسیله نقلیه ماه نورد" (ال آر وی) را بسیار بزرگ می کنیم، وضعیتی که یوجین سرنان و هریسیون اشمیت، دو فضانورد ناسا، ماشین خود را پارک کردند قابل تشخیص هست.ماهواره "ال آر او" ماموریت بسیار موفقی بوده هست.

این ماهواره تاکنون چند صد عکس از سطح ماه ارسال کرده هست.این کاوشگر اصلا به عنوان یک دستگاه روبوتیک که پیش درآمدی بر ماموریت های انسانی باشد پیش بینی شده بود.

با این حال معلوم نیست که ناسا چه وقتی فضانوردان را به ماه خواهد فرستاد.

پروژه موسوم به صورت فلکی برای این کار سال گذشته لغو شد.

مارک رابینسون از دانشگاه ایالتی آریزونا در شهر تمپ و محقق اصلی دوربین (ال آر او سی) گیرنده این عکس ها می گوید: "ما همه مایلیم خود را با عکس های محل فرود آپولو مشغول کنیم چون لذت بخش هست."او می افزاید: "وقتی بود که عملا می توانستیم به ماه برویم؛ اون را کشف کنیم.

و امیدوارم در آینده بار دیگر این امکان فراهم شود.

اما ال آر او سی به همه ماه نگاه می کند و ما حدود ۱۵۰۰ عدد از این عکس ها با وضوح بالا از اطراف ماه گرفته ایم...

و این منبع فوق العاده ای برای همه کسانی هست که ماه را مطالعه می نمايند، کار علمی می نمايند؛ و همچنین برای مهندسانی هست که برای بازگشتن به ماه به طور کلی یا یک نقطه خاص روی ماه برنامه ریزی می نمايند."روندهای فرسایش خاک در کره ماه بسیار آهسته تر از کره ای فعال مثل زمین هست.

با این حال همه این آثار فرود بر ماه محو خواهد شد.سطح ماه بی وقفه توسط شهاب های بسیار ریز که به مرور وقت رد پاها را پاک و تجهیزات را تجزیه خواهد کرد بمباران می شود.
به فرموده دکتر رابینسون تخمین زده می شود که آثار آپولوها ظرف ده تا صد میلیون سال ناپدید شود.ناسا روز پنجشنبه تازه ترین ماهواره ها به مقصد ماه - به نام های "بازیابی گرانشی" و "آزمایشگاه درونی" را پرتاب خواهد کرد.این ماهواره ها قوه گرانش ماه را با دقت بی سابقه ای بررسی خواهند کرد.

این داده ها ساختار داخلی ماه را آشکار خواهد کرد تا حل این مساله که ماه چگونه شکل گرفته و چرا روی نزدیک اون بسیار متفاوت از روی دور اون به نظر می رسد کمک کند.

28:


ضمن تشکر دوستی که تاپیک زدن باید عرض کنم شواهد انکار ناپذیری بر دروغ بودن سفر به ماه ارائه شده که بنده سپس تحقیقات به مطالب و سایت های جالبی رسیدم که مقالات متعدد در اثبات این دروغ دارند که در پست های بعدی ادامه دارد...
!ترجمه مقاله بزرگترين دروغ قرن بيستم – سفر به ماه

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

پس شما به واقع فكر مي كنيد كه آمريكا انسان را بر رايشان ماه فرود آورده هست؟
خوب، دوباره فكر كنيد.

ما مداركي داريم كه فرود انسان بر رايشان ماه در اواخر دهه ي 60 و اوايل دهه ي 70 دروغي بزرگ بوده هست.

براي شروع بهتر هست بدانيد كه تنها 100 نفر در پروژه فرود بر رايشان كره ي ماه درگير بوده اند.

مركز كنترل در هوستون (Houston) به علاوه بيشتر زنان و مرداني كه بر رايشان اين پروژه كار كرده اند، شكي باقي نمي گذارند كه اين كار يك دروغ بوده هست.


اما چگونه ممكن هست؟
خيلي ساده.

قدرت كسي كه چنين افتضاحي را به بار آورده هرگز اجازه نمي دهد كه كسي اين تصور را داشته باشد.هزاران نفري كه درگير اين ماجرا شده اند، تنها نگران قسمت كوچكي بودند كه مربوط به اونها بود.

مهندسان، مكانيك ها، برنامه نايشانسان كامپيوتري و… كاري نداشتند كه با هم مشترك باشد.

بنابراين بيشتر افراد از چيزي از يك پروژه ي هاليوود سر بيرون مي آورد، چيزي نمي فهمند.

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

در سال 1962، رئيس جمهور آمريكا، جان اف كندي فرمود كه يك تصوري از آمريكا دارد كه تا قبل از پايان اين دهه مي تواند انسان را بر رايشان ماه فرود آورد و دوباره ايشان را به زمين بازگرداند.

امروز، ما نمي دانيم كه كندي اون روز مي دانست كه اين كار واقعاً ممكن هست يا نه اما مدت كوتاهي پس از ترور او، بهترين دانشمند جهان در زمينه ي موشك كه در اين پروژه كار مي كرد به ليندون جانسون اطلاع داد كه علم حداقل تا 30 سال آينده از انجام چنين پروژه اي ناتوان هست.


حقيقت اين هست…

در واقع اونها كمي خوش بين بودند.

الاون و اينجا ما 40سال(45سال) از اون تاريخ را گذرانده ايم و هنوز هم تكنولوژي قادر به فرستادن يك انسان به ماه و باز گرداندن سالم ايشان به زمين نيست.

قدرت هايي كه در مورد اين كلاهبرداري تصميم گرفتند به اين نتيجه رسيدند كه اگر اونها نتوانستند انساني را به ماه بفرستند وبه سلامت به زمين بازگردانند، كاري كه اونها بايد بكنند اين هست كه از ناسا بخواهند اين چنين پروژه اي را جعل كند و پس از اون ميلياردها دلار از پول ماليات دهندگان كه براي سرمايه گذاري در اين پروژه در نظر گرفته شده بود را براي خود بردارند.

پس از اون، اونها تصميم گرفتند كه واقعاً مي توانند كل اين ماجرا را جعل كنند اونهم فقط با قسمتي از پولي كه براي اين كار آماده شده بود.

اينجا در عكس زير مكاني در ايسلند هست كه ما فهمديم كه بسياري از كلك ها و دروغ هاي ناسا در اون ساخته شده هست.

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
در اين جا چند حقيقت وجود دارد كه بايد به ذهن بسپاريد كه نمي شود واقعاً انساني را به ماه فرستاد و غير ممكن هست: ماه به طور دائم توسط شهاب سنگ هاي خيلي ريز كه با سرعت بيست هزار مايل در ساعت حركت مي كنند، در حال بمباران شدن هست.

براي اين كه تصور درستي داشته باشيد گلوله يك تفنگ با سرعت 800 مايل بر ساعت حركت مي كند.

ماه هم هيچ اتمسفري ندارد كه سرعت اين شهاب سنگ ها را كم كند.

اگر يكي از فضانوردان يا يكي از واحدهاي ماه نشين توسط يكي از اين شهاب سنگ ها ضربه اي ببيند حتي اگر اين شهاب سنگ به اندازه ي يك دانه برنج باشد، اون وقت كار تمام هست.

عجيب اين كه ناسا در اون وقت اصلاً نگران چنين موضوعي نبود.اين يك مورد واقعاً ديگر خيلي خنده دار هست.

به پوتين هاي نيل آرمسترانگ (اولين انساني كه آمريكايي ها مدعي اند بر رايشان ماه پاگذاشت) نگاه كنيد.

به كف پوتين نگاه كنيد (a11detS69-38889) و به عكس كه ناسا ادعا مي كند اولين نقش پوتين بر رايشان ماه بود.

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

اين دونقش هيچ شباهتي به هم ندارند.

ناسا سرانجام به خاطر اشتباهش طفره رفت و حالا ادعا مي كند كه پوتين هايي كه آرمسترانگ رايشان ماه پوشيده بود قبل از اين كه ماه نشين اورا سوار كند رايشان سطح ماه رها شد و به زمين بازگردانده نشد، مطمئناً همين كه ناسا فرموده، درست هست! يك مشكل ديگر، يك سري امواج كشنده در فضا وجود دارد نه تنها براي فضانوردان بلكه براي عكس هايي كه ممكن هست بخواهد گرفته شود هم كشنده هست و اونها را از بين مي برد.

خيلي خنده دادر هست كه ناسا سعي كرده كه با حيله اين رسوايي ديگر را هم از سر بگذراند.
در يك دقيقه به شما نشان مي دهيم كه چنين عكس هايي كه ناسا ادعا مي كند رايشان ماه گرفته شده هست جعلي هست.

ماه بر رايشان زمين كه 250 هزار مايل با اون فاصله دارد نور مي اندازد، براي اين كه چنين سطحي به اين روشنايي بخواهد وجود داشته باشد، حتما، براي هر كس كور كننده خواهد بود.

بنابراين اصلاً فكرش را هم نكنيد كه با تكنولوژي اون روز (حتي امروز و با نگاتیو) بتوان عكس گرفت كه ظاهر هم بشود.

اما هيچ كدام از چنين عكس هايي كه فضانوردان گرفتند، كوچكترين مشكلي نداشت.

نيل آرامسترانگ كسي كه ناسا مدعي هست اولين انساني هست كه پا بر رايشان ماه گذاشت هم اكنون (اين مقاله قبل از مرگ ايشان تأليف شده بود) دچار بيماري روح شده هست چرا كه تمام عمرش مجبور بوده با اين دروغ زندگي كند.

عجيب اين كه ما هيچ گاه نديديم كه فضانورداني كه بر رايشان ماه راه رفته اند در يك جمع امتي از جزئيات اين سفر حرف بزنند.

چرا اين كار را نكردند؟ ناسا به اونها اجازه نداد.
در عكس زير كه از ماهنورد گرفته شده ومدعي شده اند كه بر رايشان ماه حركت كرده هست هيچ رد لاستيكي در عقب يا جلايشان اون ديده نمي شود.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

به عكس زير نگاه كنيد:
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
علامت آمريكا بر رايشان سفينه ي ماه نشين با نوار چسب اسكاچ چسبانده شده! اين نوارچسب حتماً بايد تحمل دماي 400درجه را داشته باشد آيا مي توانسته هست؟ من كه مطمئنم نمي توانسته شما چطور؟
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

29:

یعنی چی......؟؟؟ دیگه چی رو میشه باور کرد...؟!! من الاون دچار بحران شدم..


30:

ادامه شواهد و اسناد دروغ بودن سفر به کره ماهبه اين عكس نگاه كنید عكسي هست از Charles (Pete) Conrad, Jr.

از آپولو 12 اگر به قسمت بالايي كلاهش نگاه كنيد، در قسمت بالا سمت راست انعكاس پروژكتور نورپردازي هستوديايشاني را مي توانيد ببينيد.

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

حالا يك چيز جالب ديگر، اولين سيگنال هاي ارسالي از ماه ابتدا به هستراليا رسيده هست، هسترالیایی ها می گویند كه در اولين تصايشانر مخابره شده ديده اند كه يك نفر يك قوطي كوكاكولا را كه در تصايشانر بوده از تصايشانر بيرون پرت كرده هست! يا مثلاً به اين عكس توجه كنيد كه در اون پرچم آمريكا به آرامي توسط باد در حال تكان خوردن هست.

(کلیپ باد در ماه) جالب اين كه در ماه هيچ گونه جريان بادي وجود ندارد.

چون ماه اتمسفر ندارد.

براي اونكه سفر به فضا امكان پذير شود، ناسا تأسيس شد.

برنامه ي فضايي آپولو اين طور وانمود كرد كه انسان مي تواند به فضا سفر كند و بر رايشان ماه پياده رايشان كند.

هر كدام از پروژه هاي آپولو با دقت تمرين مي شد و سپس با دقت بسيار بيشتر در صحنه هاي نمايش در سايت آزمايشي فوق سري كميسيون انرژي اتمي در صحراي نوادا و هستوديوهاي كاملاً امن ومحافظت شده والت ديزني كه در اون يك مدل بزرگ از ماه بود، به صورت فيلم در مي آمد.

همه ي اسامي، مأموريت ها، محل هاي فرود و تمام وقايع در برنامه ي فضايي آپولو انعكاس مراسم و تشريفات سري و سمبل آيين هاي سري پنهان روشنفكران هست.

شفاف ترين چيز انفجار ساختگي سفينه ي فضايي آپولو 13 كه آكوريس (عصر جديد) ناميده شده بود، كه در ساعت 1:13 (وقت نظامي 1313) در 13 آوريل 1970 رخ داد.

اين رخداد هستعاره اي از جشن درگيركردن مرگ و انفجار، شغل تابوت سازي، مشاركت با جهان معنايشان و… در اين پروژه بود.

سفرهاي اكتشاف ماه متوقف شدند چرا كه ادامه دادن اين دروغ بزرگ بدون آشكار شدن اون امكان پذير نبود و البته اونها ديگر داستاني براي سرهم كردن نداشتند.

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
کمربند تشعشعی Van Allen

هيچ انساني، هيچ گاه از ارتفاع 300 مايلي بالاتر نرفت.

در اين ارتفاع فضانوردان تحت فشار تشعشعات كمربند ون آلن بودند و البته كمربند ون آلن از اونها در برابر بي نهايت تشعشعات كيهاني محافظت مي كرد.

هيچ انساني هرگز در هيچ برنامه ي فضايي آشكار براي عموم امت، دور ماه نگشت، رايشان اون فرود نيامد و رايشان ماه پياده رايشان نكرد، هيچ كس، هيچ وقت.

حتي اگر چنين چيزي هم رخ داده باشد اونهم به صورت واقعي، بايد از تكنولوژي خيلي بالايي هستفاده شده باشد و هيچ كس هم از اون خبر نداشته باشد (حتي حالا هم چنين تكنولوژي پيشرفته اي در اختيار ما نيست).

اون تشعشعات عظيم كه در كمربند ون آلن با اون روبرايشان مي شايشانم، تشعشعات خورشيدي، پرتوهاي كيهاني، روشنايي خيره كننده خورشيد، كنترل دما و خيلي از مشكلات ديگر به هيچ موجود زنده ای اجازه نمي دهد كه با چنين سطحي از تكنولوژي كه ما در اختيار داريم، از اتمسفر خارج شود.

هر دانش آموز با هوش دبيرستاني با يك كتاب فيزيك پايه مي تواند ثابت كند كه فرود آپولو بر رايشان ماه توسط ناسا جعلي بوده هست.

اگر باز هم شك داريد، توضيح دهيد كه چگونه فضانوردان رايشان ماه پياده رايشان كردند ،اون هم با پوشش فضايي و در معرض نور خورشيد كامل و گرمايي كه در خلأ موجود در سطح ماه با درجه حرارت 256 درجه، اونها را احاطه كرده بود و تازه اينها غيراز اثرات شهاب سنگ هاي آسماني، پرتوهاي كيهاني، پرتوهاي خورشيدي و… هست.

ناسا به ما مي گايشاند كه ماه هيچ اتمسفري ندارد و فضانوردان اين ساوقت در خلأ كامل بوده اند.

گرما با به عنوان حركت و لرزش مولكول هاي ماده معني مي شود.

حركت سريع مولكول ها، يعني دماي بالاتر.

حركت آرامتر مولكول ها يعني دماي پايين تر.

صفر مطلق دمايي هست كه در اون حركت مولكول ها، متوقف مي شود.

براي داشتن گرما يا سرما، بايد ملوكول هايي موجود باشند.

خلأ حالتي از نيستي هست كه هيچ مولكولي وجود ندارد.

خلأ هم درجاتي دارد.دانشمندان معتقدند كه خلأ كامل وجود ندارد.

فضا شبيه ترين چيز به خلأ كامل هست كه براي ما شناخته شده هست.

در جايي كه ما به عنوان فضا مي شناسيم مولكولهاي بسيار كمي وجود دارد كه مفهوم اندازه گيري سرما وگرما در اون غير ممكن هست.

اين همان دليلي هست كه برپايه اون ما از فلاسك يا بطر هاي خلأ براي نگهداري مايعات سرد يا گرم هستفاده مي كنيم تا بدون نياز به دوباره سرد كردن يا دوباره گرم كردن، دماي اونها حفظ شود.

همه ي انواع پرتوها در خلأ حركت مي كنند اما هيچ تأثيري برخلأ ندارند.

پرتوهاي گرمايي خورشيد در فضا حركت مي كنند اما فضا را گرم نمي كنند.

در واقع پرتوهاي گرمايي خورشيد به هيچ وجه تأثيرگذار نيستند تا وقتي كه به ماده برخورد كنند.

حركت هاي مولكولي وقتي انرژي موجب به صورت مستقيم توسط ماده دريافت شود، زياد مي شوند.

وقتي كه طول مي كشد تا ماده بر اثر نور مستقيم خورشيد در فضا گرم شود، به رنگ نور، خواص عنصري اون، فاصله از خورشيد، و نرخ جدب موج گرمايي توسط ماده بستگي دارد.

فضا داغ نيست.

فضا سردنيست.

اجسامي كه گرم مي شوند به وسيله ي فضا نمي توانند سرد شوند.

اولين كار براي سرد كردن يك جسم اين هست كه اون را از معرض نور مستقيم خوشيد دور نگه داريم.

چيزهايي كه در سمت سايه ي يك چيز ديگر برنامه دارند، عاقبت سرد مي شوند، اما نه به خاطر اين كه فضا سرد باشد.

فضا سرد نيست.

گرما و سرما در خلأ فضا وجود ندارد.

قوانين حركت دستور مي دهند تا مولكولها آهسته تر حركت كنند.

اگر هيچ منبع گرمايي ديگري نباشد، اجسام بالاخره سرد مي شوند، اما از اونجايي كه خلأ موجود در فضا يك عايق كامل محسوب مي شود، وقت زيادي طول مي كشد تا يك جسم سرد شود حتي وقتي كه به طور كامل از معرض امواج گرمايي يا ديگر امواج خارج شود.

ناسا تأكيد مي كند كه پوشش هايي كه فضانوردان مثلاً رايشان سطح ماه پوشيده بودند، داراي تهايشانه مطبوع بوده هست.

يك سيستم تهايشانه مطبوع بدون تبادلگر گرمايي، نمي تواند كار كند.

يك تبادلگر گرمايي به طور ساده اين طور كار مي كند كه گرمايي را كه در يك ميانجي مثل گاز فريون(یخچال)، جمع شده هست را مي گيرد و به جاي ديگري منتقل مي كند.

براي اين كه سيستم تهايشانه مطبوع كار كند و گرما را به مكان دوم انتقال دهد، به يك ميانجي ديگر كه مولكول هايش گرما جذب كند مثل هوا يا آب احتياج دارد.

(اين ميانجي دوم در آشپزخانه، هواي موجود در آشپزخانه هست).

يك سيستم تهايشانه مطبوع نخواهد توانست كه در خلأ كار كند.

يك پوشش فضايي كه در محاصره ي خلأ برنامه دارد نمي تواند گرماي داخل پوشش را بگيرد و به مكاني ديگر بدهد.

به ياد آوريد كه خلأ يك عايق كامل هست.

در چنين واقعيات محيطی ای، يك انسان در پوشش فضايي خود، بريان مي شود.

ناسا ادعا مي كند كه پوشش فضايي اونها به وسيله يك سيستم آب پايه كه در لوله هاي اطراف بدن فضانورد كار مي كرده هست، خنك مي شده هست كه اون هم توسط يك محافظ مارپيچي در قسمت پشتي پوشش فضانوردان، از نور خورشيد محافظت مي شده هست.

ناسا ادعا مي كند كه آب بر رايشان مارپيچ اسپري مي شده تا لايه اي از يخ ايجاد شود.

ظاهراً پس از اون، يخ كه اون گرماي عظيم را جذب كرده هست بخار مي شده و به فضا مي رفته هست.

در اين مورد دو مشكل وجود دارد كه به هيچ وجه قابل توضيح نيست: 1- ميزان آبي كه براي انجام اين كار بايد توسط فضانورد حمل شود، حتي براي وقت بسيار كوتاهي (اونهم براي دماي 155 درجه بالاي نقطه ي جوش آب) اونقدر زياد هست كه براي فضانورد امكانپذير نيست.

2- ناسا ادعا كرده هست كه اونها يخ در سطح ماه پيدا كرده اند.

محافظت توسط يخ (در برابر پرتوهاي خورشيد) اظهارات جعلي اونها در مورد سيستم تهايشانه مطبوع را نقض نمي كند.اين را به خاطر داشته باشيد.

در مورد اين موضوع فكر كنيد اون هم وقتي كه يك روزصبح با يك فلاكس پر از قهوه بيرون مي رايشاند.

در اين مورد خيلي طولاني و عميق فكر كنيد اون هم وقتي كه يك فنجان قهوه ي داغ (4 ساعت پس از صبح) مي ريزيد تا با نهار بنوشيد.

باز هم در اين مورد فكر كنيد كه چگونه چنين چيزي ممكن هست اون هم در آخر روز وقتي باز هم يك فنجان قهوه ي گرم داريد كه بخوريد.

قوانين يكسان فيزيكي در مورد هر وسيله اي كه در فضا سفر مي كند، اعمال مي شود.

ناسا ادعا مي كند كه فضاپيما به آرامي چرخش مي كرده هست تا قسمت هاي برنامه گرفته در سايه، به وسيله ي سرماي جان فرساي فضا سرد شود… سرماي جان فرسايي كه وجود ندارد.

در واقع تنها كاري كه چرخش سفينه مي توانسته اجرا کند، اون بوده هست كه گرمايي ثابت و حتي بيشتر براي سفينه را سبب شود همانند وقتي كه شما يك هات داگ را رايشان آتش مي چرخانيد.

در واقع يك غذا كه نامش فضانورد آپولو بوده هست، پخته مي شده هست.

حداقل كاري كه مي شود كرد اين هست كه وقتي سفينه به زمين بازمي گردد شما دلتان نمي خواهد كه در سفينه را باز كنيد.

ناسا خودش هم بهتر مي داند كه اگر چنين سيستم خنك كننده اي براي پوشش فضانوردان تعبيه كرده بوده هست، بايد براي سفينه مدل بزرگترش برنامه مي داده هست.

هيچ راكتي چنين حجم عظيمي از آب (براي سفينه و فضانوردان) را حتي براي وقتي كوتاه نمي توانسته حمل كند.

آب وزني حدود 62 پوند بر فوت مكعب دارد.

فضا و جرم آبي به اين مقدار، براي حمل توسط راكت ها خيلي خطرناك بوده هست.

هيچ گاه چنين مقدار عظيمي از آب در هيچ مأموريتي نه براي فضانوردان نه براي سفينه ها، حمل نشده هست.

بر رايشان نوارهاي ضبط شده به اصطلاح سفر به ماه، فضانوردان به تلخي از سرمايي كه در حين سفر نيز بر رايشان سطح ماه با اون روبرو بوده اند، شكايت كرده اند.

اونها فرموده اند از گرماسازهايي هستفاده كرده اند كه براي غلبه بر سرماي وحشتناك فضا كافي نبوده هست.
انجام چنين حيله اي هم ضروري بوده هست چرا كه مجبور مي شده اند روزي حقيقت را بگايشانند.

حقيقت را.

اين حيله همينطور مدركي از خواري و غرور هست كه دراون روشنفكران همچنان كارهاي انسان هاي معمولي را انجام مي دهند.

چيزي كه ما شنيديم در واقع از يك سيستم سرمازاي قايشان در صحنه ي نمايش و ضبط فيلم مأموريت آپولو 11 بوده هست.

اين صحنه ي نمايش و فيلم سازي در سايت آزمايش فوق سري كميسيون انرژي اتمي در صحراي نوادا برنامه داشته هست جايي كه دماي هوا به طور معمول 100 درجه فانهايت هست.

در گرماي مستقيم خورشيد، فضانوردان هرگز نبايد سردشان مي شده هست حتي در فضا كه خلأ اون يك عايق كامل هست.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
به عنوان مدرك، ماه نشين را كه در مؤسسه ي اسميت سونيان (smith sonian institute) در معرض نمايش عمومي برنامه دارد، بررسي كنيد و به هسته ي موتور راكت كه درون ماه نشين برنامه داده شده هست توجه كنيد كه به قمست بالاي نازل راكت در قسمت پايين مركزي ماه نشين متصل شده هست.

اين همان موتور راكتي هست كه مي گايشانند نيرايشان اضافه براي فرود بر ماه و برخاستن از اون را فراهم كرده هست.

درنمونه ي واقعي ماه نشين اين موتور راكت موجود هست اما در فيلم ها و عكس هايي كه فرموده مي شود رايشان ماه از ماه نشين گرفته شده هست ديده نمي شود.

پس از اون نظري به شبيه ساز ماه نشين بيندازيد و شما خواهيد فهيمد كه دقيقاً كجا چنين حقه اي به صورت فيلم درآمده هست.

يك فكر خوب ديگر هم براي عملي كردن وجود دارد.

اين كه اندازه ابعاد فضانوردان در پوشش های فضايی شان و ابعاد واقعي درب ورود و خروج ماه نشين را اندازه بگيريد.

همينطور ابعاد داخلي ماه نشين را اندازه بگيريد و پس از اون خواهيد فهيمد كه فضانوردان (يا همان دروغگوها) نمي توانسته اند با پوشش فضانوردي از درب ماه نشين وارد اون شوند يا از اون خارج شوند.

(واقعاً حواس پرتي هم حدي دارد).

محل لولاهاي درب ورود و خروج توجه كنيد و سپس به شبيه ساز آموزش ماه نشين نگاهي بيندازيد و همه ي ابعاد را اندازه بگيريد (همه ي اونهايي كه در بالا فرموده ام) و حالا حواستان به محل لولا هاي درب ورود و خرج خيلي بزرگتر باشد تا روشن شايشاند …

ناسا ادعا مي كند كه پوشش هاي فضايي اي كه فضانوردان پوشيده بودند، در سطح ماه فشارشان را 5psi بالاتر از فشار محيط برده اند (فشار خلأ صفر psi هست) ما دستكش هايي را كه ناسا ادعا مي كند فضانوردان در دست كرده اند را امتحان كرديم و فهميدم كه اونها از مواد قابل انعطاف ساخته شده اند و هيچ وسيله ي مكانيكي، الكتريكي يا هيدروليكي در اونها تعبيه نشده هست تا هنگامي كه اونها را در دست دارند، به انگشتان اونها كمك مي كنند.

آزمايش ها به روشني نشان مي دهد كه چنين امكان هستفاده كردن از چنين دستكش هايي وجود ندارد به طوري كه پوشنده ي اونها امكان خم كردن مچ يا انگشتان را براي انجام هيچ كاري ندارد وقتي كه با فشار پنج psi بالاتر از فشار محيط پرشده باشد، حالا در خلأ باشد يا در جو زمين (فرق نمي كند).

به واقع ناسا فيلم ها و عكس هايي را نشان داد كه دراونها فضانوردان از دست ها و انگشتان شان به راحتي در طي به اصطلاح سفر به كره ي ماه، هستفاده مي كنند.

فيلم به وضوح نشان مي دهد كه به هيچ وجه هيچ فشاري درون دستكش ها وجود ندارد…

31:

ادامه شواهد و اسناد دروغ بودن سفر به کره ماه


واقعياتي كه در اون بيهوش شدن به علت كاهش فشار اتمسفر به صورت اوني و انفجاري رخ خواهد داد و نتيجه ي اون تقريباً مرگ ناگهاني هست، اگر واقعاً فضانوردان درمحيط خلأ باشند.

اگر باور نمي كنيد، خودتان امتحان كنيد.

يك آزمايش ساده هست و لازم نيست كه حتماً متخصص موشك باشيد.

اينها چند دليل، از بيش از يك صد دليل ساده و راحت براي اثبات قابل قبول علمي ماجرا بود كه نشان مي دهد چگونه ناسا و برنامه ي فضايي آپولو بزرگترين دروغ هايي بوده اند كه به امت راست پندار جهان، قبولانده شده هست.

ما تلاش كرديم كه اطلاعاتي در مورد فعاليت هايي در منظومه شمسي كه هموقت با پروژه ي آپولو فعال بوده اند، تهيه كنيم.(تعدادی از تناقضات خنده دار در اطلاعات NASA) فهميديم كه اين اطلاعات براي تمام روزها و تمام سالها قابل دسترسي هست، غير از روزها و ساعت هايي كه مأموريت آپولو(به اصطلاح) در حال انجام بوده هست.

اين اطلاعات از هيچ ساوقت دولتي شامل ناسا، ساوقت ملي اقيانوس و اتمسفر (NOAA) و رصدخانه دريايي قابل تهيه نيست.

اين اطلاعاتي هست كه به طور عادي جمع آوري مي شود (چيز عجيبي براي پنهان كردن ندارند) و شامل تاريخ هاي پرتاب، تاريخ ها و وقت هاي فرود و آسيب هاي سنگين ناشي از پرتوها مي باشد.

اين اطلاعاتي هست كه بايد وقتي كه فضانوردان با ماه پيما رايشان ماه حركت مي كرده اند، مشاهده مي شده هست، اگر كه به واقع فضانوردي رايشان ماه بوده باشد.

اين اطلاعات قابل دسترسي نيست چرا كه اثبات خواهد كرد كه اون فضانوردان كذايي مثل سيب زميني برشته شده اند.

جسد اونها بايد به زمين باز مي گشت اگر واقعاً اونها، تلاش كرده اند چنين مأموريتي اجرا کنند.

به علاوه،
اگر تمام دلايل بالا را كنار بگذاريم فيلم ها و عكس های مأموريت آپولو به راحتي جعلي بودن اون را اثبات مي كند.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
هر كسي با كمترين سطح اطلاعات درباره ي هستوديوهاي فيلم برداري، هستوديوهاي نورپردازي و واقعيت هاي فيزيكي ماه به راحتي مي تواند ثابت كند كه مدارك بصري پروژه ي فضايي آپولو (عكس ها و فيلم ها) توسط ناسا جعل شده هست.

هيچ فيلم رنگي اي براي بشر اين قدر شناخته شده نيست كه شامل چنين جزئيات عالي در سايه ها و قسمت هاي روشن عكس هايي كه فرموده مي شود رايشان ماه گرفته اند، باشد.

هر عكاس حرفه اي كه اين عكس ها را ببيند به شما مي گايشاند كه چنين عكس هايي در محيط هاي كنترل شده اي گرفته شده اند و چنين عكسي متعلق به محلي با تابش مستقيم نور خورشيد، و اونهم در خلأ نيست.

بعضي از اين اشكالات و اختلاف ها در عكس ها چنان هست كه حتي كساني كه هم كه خيلي خوش بين هستند، وقتي اين اختلافات را براي اونها روشن كني به مِن و مِن شنيدني اي مي افتند.

بعضي ها واقعاً به يك شوك آرام فرو مي روند.

برخي در هم مي ريزند و گريه مي كنند.

من خودم كساني را ديده ام كه به شدت عصباني شده اند و در حالي كه اين عكس ها را پاره مي كنند، جيغ هم مي زنند.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

كلينيك نكت (kleinik nekt) فرمانده ي عمليات های ناسا در وقت پروژه ي آپولو، الاون هم “عضو فراماسونري سي و سومين مرتبه” هست و برادرش هم حاكم مطلق و مشهور هيئت سي وسومين مرتبه از رسم اسكاتلندي باستاني و پذيرفته شده ي فراماسونري هست (فرماسونري يعني فراموش خانه) اين عضايشانت جايزه ي او براي مقاومت در چنين ماجرايي بوده هست.

همه ي گروه اولين فضانوردان فراماسون بوده اند.

عكسي از نيل آرمسترانگ (اولين كسي كه مثلاً رايشان ماه پياده شد) در خانه ي معبد واشينگتن وجود دارد كه در اون نواري كه علامت فراماسونری هست رايشان ران او اونهم بر رايشان ماه برنامه دارد.

همه ي اعضاي بلند پايه ي رسمي ناسا جزء اشراقيون، ماركسيست ها يا كمونيست بوده اند و هستند.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
اتحادجماهير شورايشان فقط يك برنامه ي فتح ماه سرنشين دار را برنامه ريزي كرده اون طور كه من تحقيق كردم كيهان نوردهاي شورايشان وقتي كه از كمربند ون آلن بالاتر رفته اند، جزغاله شده اند.شورايشان هيچ گاه دوباره تلاشي براي فرستادن انسان به كمربند ون آلن يا بالاتر از اون صورت نداد.

كاري شبيه كاری كه عقل سليم مي كند.

وقتي كه انسان نمي تواند از تشعشعات سنگين كمربند ون آلن جان سالم به در ببرد، چگونه مي تواند روی ماه فرود آيد؟
اتحاد جماهير شورايشان برنامه ي فرستادن انسان به ماه را منحل كرد.

اثري كه اين ماجرا بر رايشان انسان هاي جهان داشت، اين بود كه اگر ما مي توانيم به ماه سفر كنيم، ديگر موجودات زنده ي كيهان هم مي توانند به زمين ما سفر كنند.

سناريايشان حمله ي بيگانگان به زمين از اون وقت مرسوم شده هست.

فاش سازي هاي اخير در باره ي طبيعت كلاهبردار ناسا و برنامه ي فضايي آپولو كه توسط اداره ي اطلاعات وديگران صورت گرفت موجب سيل تبليغات و برنامه ي تلايشانزيوني شد تا امت گول خورده در خواب عميق جهالت باقي بمانند.

بلندپروازترين اونها “آپولو 13″ و “از زمين تا ماه” هستند كه در هر دو بازيگر و تهيه كننده ي معروف، تام هنكس كار كرده هست.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ

32:

ادامه شواهد و اسناد دروغ بودن سفر به کره ماه


حقايق آپولو

1- نيل آرمسترانگ هم اكنون ( اين مقاله قبل از مرگ آرمسترانگ تهيه شده هست) هم اكنون از بيماري روحي رنج مي بود.

كه نتيجه ي مستقيم قراردادن او به عنوان سنگ بناي بزرگ ترين دروغ تاريخ هست.

شايد هم از اين كه تعداد بيشماري سايت اينترنتي او را دروغگو مي خوانند.

2- شايعه اي هست كه مي گايشاند فضانورد آپولو 12 پيت كنراد (pete conrad) قصد داشته كه در جشن سي امين سالگرد ازدواجش در منظر عموم از جعلي بودن فرود بر ماه پرده بردارد.

او در يك تصادف با موتورسيكلت، يك هفته قبل از سي امين سالگرد ازدواجش كشته شد.

3- هم اكنون، براي شاتل فضايي 66 ساعت طول مي كشد كه به ايستگاه فضايي بين المللي كه در 185 مايلي سطح زمين برنامه دارد، برسد.

ناسا مي گايشاند كه آپولو 13 از وقتي كه از زمين بلند شد، 55 ساعت طول كشيد كه در فاصله ي 200 هزار مايلي زمين به مشكل برخورد.

(185 مايل در 66 ساعت با تكنولوژي امروز و 200 هزار مايل در 55 ساعت با تكنولوژي 40 سال پيش) بهتر هست به كسي ديگر نگايشانيد.

شايد مسخره تان كردند.

4- يوري گلر (Uri Geller) يكي از افراد سرشناس جهان در وب سايت خودش، مي گايشاند كه عكس هاي ناسا از برخي برنامه هاي آپولو به طرز احمقانه اي، جعل و ساخته شده اند، و مي پرسد كه چرا؟ يوري دوست صميمي فضانورد آپولو 14، ادگار ميچل (Edgar Michell) هست.

حالا ما از او مي پرسيم كه چرا از دوست خودت نمي پرسي كه چرا عكس ها جعلي هستند؟

5- رئيس، ليندون جانسون، اسناد مشخصي از آپولو را طبقه بندي كرد و دستور داده تا سال 2026 از طبقه بندي خارج نشود.

اين كار را كرد تا تمام كساني كه در پروژه ي آپولو درگير بوده اند، مرده باشند و فراموش شده باشند، و هيچ كسي براي عيب جايشاني كردن زنده نمانده باشد.

اگر كسي بخواهد حقيقت پشت سر برنامه ي آپولو را بداند، لازم نيست تا 2026 استقامت كند.

همين الاون بر همه آشكار هست.
6- در اوايل دهه ي 1960 مسئولان ناسا طي جلسه اي پشت درهاي بسته، فهميدند كه سفر انسان به ماه قبل از 1970 امكان پذير نيست.

پس تصميم گرفتند كه اين قضيه را در پروژه ي آپولو 11 عملي كنند اونهم با جعل كردن قضيه، به اين اميد كه بعدها بتوانند به ماه سفر كنند و اين حقه را پنهان و مدفون نگه دارند كه هرگز موفق به سفر واقعي به ماه نشدند.

7- نايشانسنده معروف سي كلارك از آپولو11 به عنوان “حفره اي در تاريخ” ياد مي كند و مورخ بزرگ اي.جي.پي تيلور از آپولو11 به عنوان “بزرگترين اتفاقي كه در طول زندگي اش نيفتاد” ياد مي كند.

رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
سیر تکاملی! LEM در پروژه های آپولو …
8- ناسا در اون وقت ماه نشين را تكميل نكرده بود.

اكنون 40 سال(45سال) از اون تاريخ مي گذرد و ناسا هنوز نتوانسته يك راكت كه به ماه برود و برگردد را بسازد كاري كه ادعا مي كند 40 سال پيش انجام داده هست.

اون هم با سرنشين.

9- فيلمي كه از درون كپسول تمام آپولوها (تأكيد مي كنم تمام آپولوها) گرفته شده هست، يك نور آبي كم رنگ را نشان مي دهد و همينطور خميدگي زمين را نيز از پنجره ي فضاپيما نشان مي دهد.

اين فيلم به ادعاي ناسا در نيمه ي راه سفر به ماه و در تاريكي و سياهي فضا گرفته شده هست.

اين نور آبي ثابت مي كند كه كپسول فقط در حال چرخش به دور زمين بوده هست.

10- تصاايشانر ماه كه در سايت ناسا ديده مي شود جعلي هستند و در اونها پشت صحنه ي تئاتر ديده مي شود.

عكس ها يك خط سياه كه با مداد كشيده شده هست را در جايي كه پس زمينه به نور روز در آسمان مي رسد آشكار مي كند كه در اونجا به طور ناگهاني تاريك مي شود.
11- ماه نشيني كه در آخرين مأموريت ها هستفاده شده هست دقيقاً مانند همان نمونه هاي اوليه هست به طور مثال هيچ گونه اصلاحي در اون صورت نگرفته هست.

حمل ماه نشين به ماه حتي اگر خيلي كوچكتر هم مي شده هست، غير ممكن بوده هست.

12- ماه پيما داراي تايرهاي قابل بادكردن بود كه اگر از قبل بادشده بود وبه ماه رفته بود، اونجا منفجر مي شد.

حالا اگر بدون باد هم به ماه مي رفت، اونجا هوايي براي باد كردن اون وجود نداشت.

سنجابهاي حرفه اي پروژه ي آپولو مي گايشانند كه ماه پيما داراي تايرهای همراه با شبكه فلزي محكم بوده هست.

بله، ماه پيماي موجود در موزه كه از اواسط دهه ي هفتاد (پنج شش سال پس از اولين سفر به ماه) به جا مانده هست، چنين خصوصيتي دارد.

چرا كه سنجابها فهميدند كه تايرهاي باد شونده به هيچ وجه (چه در زمين باد شوندوچه در ماه) در ماه قابل هستفاده نيستند.

ناسا 40 سال وقت داشته هست كه به اصلاح اشتباهات ساده و آشكار برنامه ي آپولو بپردازد.

هر وقت كسي ايرادي مي گرفته هست، ناسا اين اشتباهات را اصلاح مي كرده هست و چيزي نمي فرموده هست، مثلاً اونها نمي توانند بگايشانند چرا اين همه چيز خلاف قاعده در اولين محل فرود وجود دارد.

در هر صورت من عكس هايي از ماه پيما كه تصور مي شود بر رايشان ماه بوده هست، در اختيار دارم كه دقيقاً همان تايرها و حتي والوهاي تايرهايي را دارد كه در مركز هوايي كندي هستفاده مي شود به عبارت ديگر اونها يك نوع و يك جنسي هستند.

از وقتي كه چنين اشتباه بزرگي در وب سايت من مثل بمب منفجر شد، تصاايشانر اوليه كه از نماي نزديك از ماه پيما بود و در اينترنت برنامه داشت، تغيير كرده هست.
13- غير ممكن بوده هست كه بتوان پوشش فضايي اي در اختيار داشت كه اونهم بر رايشان ماه با آب خنك شود، در حالي كه دماي بيرون در نقطه ي جوش آب باشد.

و هيچ جايي براي پراكنده كردن گرما در اون وجود نداشنه باشد.

14- برپايه تحقيقات مركز تحقيقات لانگلي (Longley Research Center) در هميلتون ايشانرجينيا، ماه پيما ابتدا از جايي آايشانزان بوده هست و دقيقاً در همان وقتي كه در ماه دروغين ادعا مي كنند كه حركت مي كرده هست، به آرامي پايين آورده شده هست.

(در عكس ديديد كه هيچ رد تايري در جلو و عقب تايرهاي ماه نشين نيست).
15- فضانوردان هم از چنين چيزي آايشانزان بوده اند تا كم وزني درسطح ماه را نشان دهند.

عكس هاي سايت Reality را با عكس هاي سايت ناسا مقايسه كنيد.

نوسان غير منطقي زياد پاي عقبي در هر دو سري عكس، يكسان هست.

16- فيلم هايي كه مي گايشانند توسط آپولو8 كه مثلاً دور ماه گشته هست گرفته شده هست، دقيقاً همان فيلم هايي هست كه براي مأموريت آپولو 11 نشان داده شده هست.

به جز اين كه معكوس شده هست و وارونه گشته هست.

رشته كوههاي تادپول لايك (tadpole like) را چك كنيد.

كاري كه ناسا انجام داد اين بود كه سطح ماه دروغين را در مركز تحقيات لانگلي (LRC) فيلم برداري كرد، در يك مسير رفت، سپس دوربين را معكوس كردو سطح را در جهت معكوس فيلم برداري كرد چيزي كه در فيلم ها مشهود هست وديده مي شود.
17- فيلم هايي كه نشان مي دهد آپولودور ماه گشته هست، توسط يك دوربين سوار بر ريل كه به آرامي دور مدل گچي ساختگي ماه مي چرخد، گرفته شده هست.
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ
مدل گچي ساختگي ماه
18- جيمزلاول كه از رايشان يك متن پيش نوشته در شبيه ساز ماه نشين براي فيلم بالا مي خوانده هست در جايي از فيلم مي گايشاند كه “ظاهراً ماه اصلاً خاكستري بوده هست.

هيچ رنگي در كار نبوده هست.

مثل يك مجسمه گچي به نظر مي آيد! اين صدا خيلي پيشتر از مأموريت آپولو ضبط شده هست.

با دقت به اين نوار گوش دهيد (با هدفون) ببينيدكه اوبه سختي تلاش مي كند جلايشان خنده ي خود را بگيرد.

چرا چنین كسي بايد فكر كند چنين مأموريت عظيم و بزرگي چيز خنده داري هست؟ جواب اين هست كه به واقع اون ماه كذايي يك مجسمه ي گچي واقعي بود كه ايشان به اون اشاره مي كرد.
19- در يك مصاحبه ي تلايشانزيوني بين شينا مك دونالد و مدير اجرايي ناسا، دن گلدن (Dan Golden) (معروف به Dan Dare) در سال 1994، دن گلدن آشكارا پذيرفت كه انسان نمي تواند از مدار زمين خارج شود، مادامي كه بر پرتوهاي كيهاني غلبه كند.

او در حالي اين سخنان را فرمود كه هيچ اشاره اي به پروژه آپولو در 25 سال قبل از اون نكرده بود، مأموريتي كه تصور مي شود كه انسان 250 هزار مايل از مدار زمين دور شده هست.
20- نيل آرمسترانگ هيچ عكس يادگاري يا چيزي شبيه به اون از سفر مثلاً به ماه ندارد.

اما او عكس هاي فراواني از روزهاي تست خلباني اش جمع كرده بود.

آرامسترانگ كه خود مي دانست اين حماسه آمريكايي يك دروغ بزرگ هست، از طرف ناسا مجوزي براي داشتن اين عكس ها نداشت.

21- در سال 2009 (2014) ناسا هنوز به تكنولوژي فرستادن انسان به ماه و برگرداندن ايمن ايشان از ماه نرسيده هست.

خوب انجام چنين كاري در سال 1969، يعني 40 (45)سال پيش واقعاً يك شاهكار صنعتي و فضايي بوده هست.

شما كه در اين مورد شكي نداريد؟
رفتن بشر به ماه ، دروغ بزرگ


78 out of 100 based on 43 user ratings 368 reviews