یک دقیقه قبل از مرگ چه حسی به انسان ها دست می دهد؟


یک دقیقه قبل از مرگ چه حسی به انسان ها دست می دهد؟یک دقیقه قبل از مرگ چه حسی به انسان ها دست می دهد؟


زمان مرگ چه حسی به انسان ها دست می دهد؟

دانشمندان با انجام بررسی‌های علمی و پزشکی احساس افراد را یک دقیقه قبل از مرگ توصیف کردند.به گزارش انتخاب؛ تا به حال از خود پرسیده‌اید یک دقیقه قبل از مرگ چه احساسی خواهید داشت و در لحظه مرگ به چه فکر خواهید کرد؟ این 2 سوال میان افراد بسیار رایج است و کمتر فردی است که در طول زندگی این موارد را از خود نپرسیده باشد.


گروهی متشکل از پزشکان و شیمی‌دان‌های آمریکایی با انجام آزمایش‌ها و بررسی‌های گسترده بر روی افراد در حال مرگ و یا بازگشته از مرگ نشان دادند که در زمان مرگ و چند دقیقه قبل از آن احساسی شبیه به دیدن فیلم بسیار ترسناک به افراد دست می‌دهد؛ در این شرایط مغز واکنشی از خود نشان می‌دهد که هنگام تماشای فیلم بسیار ترسناک دارد.


این گروه علمی ترس را عامل این موضوع می‌داند زیرا هنگام احساس خطر ناخودآگاه ترس به فرد حاکم می‌شود. قسمتی از مغز به نام تالاموس به استرس و فشار روحی بسیار حساس است و در چنین شرایطی با انتشار برخی هورمون‌ها و مواد شیمیایی واکنش نشان می‌دهد.


گفته می‌شود که یک دقیقه قبل از مرگ فرد احساس ترس همراه با پرواز یا برخورد را حس خواهد کرد و در این شرایط هیپوتالاموس سبب انتشار آدرنالین در بدن شده تا بدن را برای واکنش صحیح آماده کند. این تحقیق نشان می‌دهد در بیشتر موارد افراد در لحظه مرگ سعی می‌کنند مانند تماشای فیلم ترسناک فریاد بزنند اما صدایشان به گوششان نمی‌رسد؛ در واقع به گوش هیچ فردی نمی‌رسد زیرا در این لحظه تنفس قطع شده و مغز در حال از کار افتادن است.منبع: باشگاه خبرنگارانراهنمای شناخت خواستگار از کف دست

1:

من فکر میگنم خیلی قبل از مرگ تمام هوش و حواس آدمی زائل و بیهوش میشود و چیز زیادی حس نمیکند
البته مرگ طبیعی
در اعدام با طناب دار هم مرگ اونی هست و بهنگام آویخته شدن ، سر ناگهان به عقب برگشته و زائده مهره ی اطللس گردن در بصل النخاع فرو میرود و مرگ اونی ایجاد میکند .


تست شخصیت جالب

2:

سبحان الله ..خدا عاقبت همه را ختم به خیر کند


54 out of 100 based on 59 user ratings 584 reviews