چهره اسیدپاش شناسایی شد+عکس


چهره اسیدپاش شناسایی شد+عکسچهره اسیدپاش شناسایی شد+عکس
فرمانده نیروی انتظامی درخصوص انتشار تصویری از متهم احتمالی اسیدپاشی، گفت: با مشخصاتی که قربانیان و یا آنهایی که در معرض تهدید برنامه گرفته بودند، از متهم تصویری ترسیم و تصویرنگاری کرده و آن را بررسی می‌کنیم، این عکس‌ها تنها به عنوان سرنخ‌ هستند.

به گزارش گروه چندرسانه‌ای باشگاه خبرنگاران، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی درخصوص انتشار تصویری از متهم احتمالی اسیدپاشی، گفت: با مشخصاتی که قربانیان و یا آنهایی که در معرض تهدید برنامه گرفته بودند، از متهم تصویری ترسیم و تصویرنگاری کرده و آن را بررسی می‌کنیم، این عکس‌ها تنها به عنوان سرنخ‌ هستند.


چهره اسیدپاش شناسایی شد+عکس

وی همچنین در خصوص وقوع اسیدپاشی در شهرهای دیگر از جمله تهران نیز گفت: ما در هیچ شهر دیگری چنین حادثه‌ای نداشتیم، در تهران نیز یک نفر اقدام به تهدیداتی در این رابطه کرده بود که دستگیر شد. متأسفانه افرادی با انگیزه شوخی، ماجراجویی، آزار و اذیت و آب به آسیاب دشمن ریختن، خیال می ‌کنند که می‌توانند فضای ناامنی را در کشور ایجاد کنند.

منبع : afkarnews.ir
منبع : jamejamonline.irآتش گرفتن گوشی موبایل زیر بالش +عکس

1:

واقعا فقط تو اصفهان بوده ؟ من کرجم شنیده بودم


قتل زن جوان 19 ساله در کمتر از 20 ثانیه / پایان زندگی با 3 ضربه چاقو

2:

چقدر شبيه حزب اللهي ها و آمران به معروف و ناهيان از منكر هست !!!


میلیاردری که مادرش را با هامر دفن کرد (+تصاویر)

3:

دقیقا متوجه نشدم
تصویر روبه رو ، حاصل تصویر نگاریه؟
با کراوات و کت اسید پراکنی میکرده؟
قضیه چیه؟!


اسب کردی، ثروتی ارزشمند در کردستان

4:

یعنی با کراوات اسید می پاشید!!


وقتی آدم، آدم می‌خورد!(+تصاویر)

5:

موقع حمله هم کراوات داشته ؟! :| با کت و شلوار؟! اونهم سوار بر موتور ؟! با کراوات ؟! :|
زبان قاصر هست !!!
سکوت می کنیم! :|


تولد نوزاد ایرانی در راه کربلا +(تصویر)

6:

مرسى
منم همين و ميخواستم بگم ، منم سكوت ميكنم


ماهی که به جای شنا راه می‌رود +عکس

7:

چقدر شبیه داعشی هاست
شبیه سرکرده داعشی ها د.ی
تواستم و زوان کردی بوشم
آیم زهر ترک اکه د.ی
فرمودم دیگه
نمیدونم درست فرمودم یا نه


دستورات برده‌داری داعش اعلام شد

8:

فقط اشتباهی که داشتند این بود که موش ژل یا اسپری نداشت!!!!!!وگرنه خیلی طبیعی تر میشد

9:

در تمام دنیا کروات نشانه جنتلمنی و شخصیت هست

نزد پلیس ایران نشانه دزدی و ادم کشی و اسید پاشی

یعنی اینقدر سواد نداشتند کراوات نگذارند تا امت بارو نمايند

10:

ی عکس دیگه هم از اون ملعون منتشر شده ک اصلا شبیه این عکس نیست ..


11:

در خبرها خوانده بودم اسیدپاش کلاه کاست سرش بود حالا اگر بگیم توانستن فرد رو شناسایی کنن سوالی پیش می یاد آیا عکس دیگری از این فرد نداشتن که پخش کنن

همچنین به گمان بسیار خبر شایعه باشه چرا که با پخش عکس اسیدپاش چهره او لو رفته و می فهمه پلیس سرنخی پیدا کرده و خیلی راحت تغییر چهره میده و این کار پلیس رو سخت می کنه

12:

پس اسم اصیل ایرانی اش کو:دی

یاد فیلمهای ایرانی افتادم که همواره نقش منفی فیلم یک شخصیت
با صورت سه تیغ اصلاح شده + کراوات و ایضا یک اسم اصیل ایرانی
انتخاب می شود


خداوند همه گان را به راه راست هدایت فرماید هم اسید پاش ها هم
مدافعین اونها هم خائنین هم دروغگوها و کلاش ها و اختلاس گرها و
زمین خوارها و همه و همه

13:

مگر شما خبر ندارید؟
کراوات به خصوص از این نوعش که در عکس پیداست،جزء پوشش رسمی کارمندان بنیاد جورج سوروس هست!

14:

چه اسید پاش باکلاسیولی من یاد ساواکیا میفتم اینو میبینم
یه بدبخته دیگه ایم هست که هرچی میشه عکسشو پخش میکنن میگن این عکس مال کسیه که این فساد یا این کار مفتضح رو انجام داده

15:

الان چجوری شناساییش کردن؟!

کی عکسشو گیر آورده اونم اینطوری؟

16:

یعنی کسی که کراوات نداشته باشد بی شخصیت هست؟!
+
بهتر هست که منتظر خبرهای دیگر باشیم ، تا مطمئن شویم.
آی دیدن دارد چهره ی بعضی ها اگر مشخص شود اسیدپاش که بوده!
ببینیم اونگاه باز هم تاپیک اسید و اسیدپاشی می زنند!

17:

عکسشو گیر نیاوردن بلکه چهره نگاری هست یعنی میتونه این فرد با این شمایل وجود خارجی هم نداشته باشه بلکه بر پايه انچه قربانیان دیده اند تصویر سازی شده

18:

همانطور که همیشه ریش و جای مهر و غیره نشانه بدی نیست

کروات هم همیشه نشانه شخصیت نیست

19:

سلام خب حالا این سوال پیش میاد چرا با کروات چهره نگاری کردن؟

+

کدوم آدمی با کراوات میره اسیدپاشی؟!

20:

آفرین ، قید همیشه را آوردید جملهٔ تان تصحیح شد!
+
شاید چهره شناسایی شده و با چهره ی متخلفان سابقه دار تطبیق داده شده و بعد مشخص شده که اسیدپاش ممکن هست او باشد.نه؟

21:

سپس اینهمه مدت هنوز اسید پاش رو دستگیر نکردند ؟!

نیروی انتظامی تشکر تشکر !

اگر آبپاش یا سازنده کلیپ بود تا حالا ده بار دستگیر شده بود !

22:

با شناسایی چهره مظنون اصلی اسیدپاشی‌های اصفهان، تحقیقات کارآگاهان و کمیسیون تحقیق سپس گذشت ١٠روز از رسانه‌ای شدن این خبر در مرحله تازه‌ای برنامه گرفت.


به نقل شهروند، در پی ابلاغیه رحمانی‌فضلی، رئیس شورای امنیت کشور پیرامون ضرورت بررسی و رسیدگی دقیق به موضوع اسیدپاشی در شهر اصفهان، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و دبیر شورای امنیت به اصفهان سفر کرد.

سردار حسین ذوالفقاری، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور به منظور بررسی اقدامات انجام شده در زمینه پرونده اسیدپاشی به اصفهان سپس شرکت در جلسه شورای تأمین هستان در جریان جزییات پرونده و سرنخ‌های طلایی کارآگاهان برنامه گرفت.


معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با حضور در جمع خبرنگاران از شناسایی مظنون اصلی اسیدپاشی‌های اخیر اظهار داشت و فرمود: «از طرف شورای امنیت کشور مأموریت یافتم که برای پیگیری مسأله اسیدپاشی اصفهان سفری به این شهر داشته باشم و در جلسه شورای تأمین هستان نقل اقداماتی را که در این‌خصوص انجام شده دریافت کردم.

تاکنون تعدادی مظنون در رابطه با این حوادث دستگیر و تحت بازجویی برنامه گرفته‌اند.

تاکنون چندنفر در این ارتباط دستگیر شده‌اند و پرونده مهم‌ترین مظنون در حال بررسی اطلاعاتی بوده، البته این ظن برپايه شواهد قوی‌تر شده چراکه فرد مورنظر مورد تأیید قربانیان برنامه گرفته هست.

طبق شواهدی که تاکنون به دست آمده اسیدپاشی‌های اصفهان توسط یک نفر انجام شده و به هیچ‌عنوان ساوقت‌یافته و گروهی نبوده هست.»


سردار ذوالفقاری درباره روند پیگیری پرونده فرمود: «قرارگاه و ستاد بازپرسی ویژه‌ای برای پیگیری موضع اسیدپاشی‌های اصفهان تشکیل شده و این موضوع با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط در حال پیگیری هست.

با توجه به مجموع بررسی‌های فنی و اطلاعاتی انجام شده تا این لحظه به‌طور قطع فراخوان می‌کنیم که این اقدامات ساوقت‌یافته و کارگروهی نبوده هست و تحقیقات نشان می‌دهد که این اسیدپاشی‌ها توسط یک نفر انجام شده گرچه در روند رسیدگی معلوم می‌شود که این فرد همدستانی داشته هست یا خیر.

با فراخوان رئیس دادگستری اصفهان اگر اتهام متهم پرونده قطعی شود در کوتاه‌ترین وقت ممکن به مجازات می‌رسد.»


وی با اشاره به این‌که این فرد به هیچ گروه یا جریان خاصی وابسته نیست، تأکید کرد: «آخرین اسیدپاشی در ٢٣مهرماه انجام شده و در آخرین بررسی با حضور شورای تأمین هستان مشخص شده هست که در این ارتباط تنها ٤نفر به نیروی انتظامی مراجعه و پرونده قضایی تشکیل داده‌اند و مابقی شایعاتی که در فضای مجازی درباره تعداد این افراد شنیده می‌شود صحت ندارد.»


با این حال روز جمعه سرهنگ حسین حسین‌زاده جانشین فرمانده انتظامی اصفهان در فرمود‌وگو با خبرگزاری مهر فرمود: «هنوز مظنون اصلی پرونده اسیدپاشی در اصفهان دستگیر نشده هست، البته افرادی در این پرونده در حال شناسایی و بازداشت هستند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

در چند روز گذشته تصویری ساختگی از مظنون اصلی در فضای مجازی منتشر شده و از شهروندان خواسته شده این فرد را شناسایی نمايند که این امر واقعیت ندارد و هنوز تصویری از مظنون برای شناسایی تأیید و منتشر نشده هست.

جانشین فرمانده انتظامی اصفهان با بیان این‌که احتمال تکرار اسیدپاشی در اصفهان صفر هست، فرمود: «هرگونه انتشار اخبار کذب در مورد این پرونده قطعا پیگرد قانونی دارد و افراد متخلف دستگیر می‌شوند.»آمار اسیدی در نصف جهان


جهانبین حسن‌خانی مسئول روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در حالی آمار قربانیان اسید از ابتدای‌ سال‌جاری در اصفهان را ١١نفر فراخوان نمود که سیدحسن‌هاشمی، وزیر بهداشت با ارایه گزارشی از آمار متناقض سوختگی با اسید در اصفهان، فرمود: اون‌طور که به من اطلاع داده‌اند از ابتدای ‌سال ٩ مورد اسیدپاشی صورت گرفته که اغلب سرپایی درمان شده‌اند، البته ٤ مورد از این موارد مرد بوده‌اند.


هاشمی درباره سایر قربانیان اسیدپاشی‌های اخیر نیز فرمود: «‌% ضایعات سایر قربانیان کم هست.

تنها یک مورد نیز در بیمارستان اصفهان بستری هست که سفارش‌های لازم را برای انجام عمل چشم او کرده‌ام.»با این حال جهانبین حسن‌خانی مسئول روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با توضیح درباره آمارهای فراخوان شده از اسیدپاشی در اصفهان فرمود: «از ابتدای امسال تاکنون ١١نفر به‌دلیل سوختگی با اسید که ناشی از حادثه یا اسیدپاشی در اثر درگیری و مسائل شخصی یا تهاجم از سوی افراد ناشناس بود به بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) شهر اصفهان مراجعه کرده‌اند.

ما همه این آمار و اطلاعات را به وزارت بهداشت فراخوان کرده‌ایم و ممکن هست وزیر بهداشت فرد منتقل شده از اهواز و خانمی که بر اثر حادثه دچار سوختگی شده را جزو آمار نیاورده باشد.» دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هم که تاکنون هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی شفافی در مورد جزییات حوادث اسیدپاشی منتشر نكرده بود صبح روز پنجشنبه جزئیاتي دقيق از وضعيت قربانیان اسيدپاشي ارایه کرد.


برپايه خبر منتشر شده از این دانشگاه «از ابتدای مهرماه تاکنون ۴مورد اسیدپاشی روی خانم‌ها در اصفهان صورت گرفته که ٢مورد سطحی و به صورت سرپایی درمان شده و ٢مورد که دارای آسیب بیشتری بودند بستری و تحت درمان برنامه گرفته‌اند.» دختر ۲۶ساله با ٢٥‌% سوختگی دهم‌مهرماه‌ سال‌جاری حوالی ساعت ۳۰دقیقه بامداد توسط اورژانس شهر به این مرکز منتقل شده که از ناحیه سر و صورت، هردو چشم، گردن و سینه آسیب دیده و درمان وی تا ١٥مهرماه در این مرکز ادامه داشت.

به‌رغم وجود تیم چشم‌پزشکی مجرب در اصفهان، پدر بیمار تقاضای انتقال به شهرستان تهران جهت درمان چشم‌های فرزندش را داشت که با رضایت شخصی ترخیص و توسط خانواده به شهرستان تهران منتقل شد.

مورد دوم که منجر به بستری شد، خانم ۲۵ساله دیگری بود که با ۱۲‌% سوختگی ٢٣مهرماه امسال حوالی ساعت ٥٠: ١٩ توسط اورژانس شهر به این مرکز منتقل شد.

او از ناحیه سر و صورت، گردن، چشم‌ها ( به‌خصوص چشم چپ) سینه و دست‌ها آسیب‌دیده که روند درمان او همچنان ادامه دارد.


برخورد قاطع با آبپاشان و شایعه‌پراکنان


انتشار اخبار ضدونقیض و تهدید‌های خیابانی دختران توسط افراد غیرعادی این روزها حاشیه پررنگی را پیرامون جنایت‌های اسیدی در اصفهان برنامه داده هست.

غلامحسین اسماعیلی، رئیس‌کل دادگستری هستان شهرستان تهران درباره طرح برخورد با افرادی که در سطح جامعه رعب و وحشت ایجاد می‌نمايند، فرمود: «دستگاه قضایی با افرادی که تحت‌عنوان اسید اقدام به پاشیدن آب به صورت زنان می‌نمايند، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد؛ زیرا تهدید افراد و سلب امنیت و آسایش شهروندان در زمره مصادیق مجرمانه به شمار می‌آید.

قانون‌گذار برای کسانی که با هیاهو و جنجال موجب سلب آسایش شهروندان می‌شوند مجازات در نظر گرفته هست، بنابراین با این قبیل اقدامات برخورد قاطع خواهد شد.


دستگیری ٢مرد به اتهام شایعه‌پراکنی


جانشین فرمانده انتظامی هستان اصفهان با بیان این‌که سرنخ شایعات اسیدپاشی‌های اصفهان در فضای مجازی به یکی از شهرهای جنوبی کشور رسید، فرمود: «طی تحقیقات پلیس فتا، ٢نفر از کسانی که در فضای لاین، خبرهای کذب را در این خصوص منتشر می‌کردند، شناسایی شدند و مشخص شد که این افراد از خارج از هستان اصفهان و در یکی از شهرهای جنوبی کشور هستند، لذا تیم ویژه‌ای برای دستگیری اونها به این شهر اعزام و متهمان دستگیر شدند.»

23:

هر کسی که باشد

به نظر من مهمتر این جو بدی هست که علیه تند روها در کشور ایجاد شده و سبب میشه عقب نشینی نمايند

24:

بنده وقتی که خبر رو دیدم با این توضیحات ارائه شده نسبت به واقعیت این خبر شک کردم چون دلایل بسیاری در رد اون از لحاظ منطقی وجود دارد
به نظرم خبر تحریف شده هست و اینکه پلیس فراخوان نموده چهره نگاری صورت گرفته باید درست به نظر بیاد اما اینکه تصویری از متهم بیرون داده باشند صحت نداره مخصوصا تصویری با این شکل و شمایل!

25:

درود اقای بارانی

یک سوال هم اینه اگر این اسید پاش روانی هست

چرا دیگه چنین نکرد

26:

اگه شما بودی با توجه به حساست موجود دوباره این کارو میکردی!؟

27:

سلام آقا سعید

اسیدپاش روانیه ؟! کی چنین چیزی فرموده ؟

پايه ا وقتی با بی لیاقتی نیروی انتظامی هنوز اسیدپاش ( یا اسیدپاشان ) دستگیر نشدند که نمیشه فرمود اونها کی هستند و انگیزه شون چی بوده و حالا عاقلند یا روانی !

28:

چه تصویری هم ازش انداختند ! چه خوش تیپ هم هستش !

29:

الله اکبر یکبار هم که خبر تکذیب نشد ، سوتی بود:))
روی ملا نصرالدین را سفید کردیم واقعا

لینک

30:

الان چجوری شناساییش کردن؟!

کی عکسشو گیر آورده اونم اینطوری؟

31:

یعنی کسی که کراوات نداشته باشد بی شخصیت هست؟!
+
بهتر هست که منتظر خبرهای دیگر باشیم ، تا مطمئن شویم.
آی دیدن دارد چهره ی بعضی ها اگر مشخص شود اسیدپاش که بوده!
ببینیم اونگاه باز هم تاپیک اسید و اسیدپاشی می زنند!

32:

عکسشو گیر نیاوردن بلکه چهره نگاری هست یعنی میتونه این فرد با این شمایل وجود خارجی هم نداشته باشه بلکه بر پايه انچه قربانیان دیده اند تصویر سازی شده

33:

همانطور که همیشه ریش و جای مهر و غیره نشانه بدی نیست

کروات هم همیشه نشانه شخصیت نیست

34:

سلام خب حالا این سوال پیش میاد چرا با کروات چهره نگاری کردن؟

+

کدوم آدمی با کراوات میره اسیدپاشی؟!

35:

آفرین ، قید همیشه را آوردید جملهٔ تان تصحیح شد!
+
شاید چهره شناسایی شده و با چهره ی متخلفان سابقه دار تطبیق داده شده و بعد مشخص شده که اسیدپاش ممکن هست او باشد.نه؟

36:

سپس اینهمه مدت هنوز اسید پاش رو دستگیر نکردند ؟!

نیروی انتظامی تشکر تشکر !

اگر آبپاش یا سازنده کلیپ بود تا حالا ده بار دستگیر شده بود !

37:

با شناسایی چهره مظنون اصلی اسیدپاشی‌های اصفهان، تحقیقات کارآگاهان و کمیسیون تحقیق سپس گذشت ١٠روز از رسانه‌ای شدن این خبر در مرحله تازه‌ای برنامه گرفت.


به نقل شهروند، در پی ابلاغیه رحمانی‌فضلی، رئیس شورای امنیت کشور پیرامون ضرورت بررسی و رسیدگی دقیق به موضوع اسیدپاشی در شهر اصفهان، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و دبیر شورای امنیت به اصفهان سفر کرد.

سردار حسین ذوالفقاری، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور به منظور بررسی اقدامات انجام شده در زمینه پرونده اسیدپاشی به اصفهان سپس شرکت در جلسه شورای تأمین هستان در جریان جزییات پرونده و سرنخ‌های طلایی کارآگاهان برنامه گرفت.


معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با حضور در جمع خبرنگاران از شناسایی مظنون اصلی اسیدپاشی‌های اخیر اظهار داشت و فرمود: «از طرف شورای امنیت کشور مأموریت یافتم که برای پیگیری مسأله اسیدپاشی اصفهان سفری به این شهر داشته باشم و در جلسه شورای تأمین هستان نقل اقداماتی را که در این‌خصوص انجام شده دریافت کردم.

تاکنون تعدادی مظنون در رابطه با این حوادث دستگیر و تحت بازجویی برنامه گرفته‌اند.

تاکنون چندنفر در این ارتباط دستگیر شده‌اند و پرونده مهم‌ترین مظنون در حال بررسی اطلاعاتی بوده، البته این ظن برپايه شواهد قوی‌تر شده چراکه فرد مورنظر مورد تأیید قربانیان برنامه گرفته هست.

طبق شواهدی که تاکنون به دست آمده اسیدپاشی‌های اصفهان توسط یک نفر انجام شده و به هیچ‌عنوان ساوقت‌یافته و گروهی نبوده هست.»


سردار ذوالفقاری درباره روند پیگیری پرونده فرمود: «قرارگاه و ستاد بازپرسی ویژه‌ای برای پیگیری موضع اسیدپاشی‌های اصفهان تشکیل شده و این موضوع با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط در حال پیگیری هست.

با توجه به مجموع بررسی‌های فنی و اطلاعاتی انجام شده تا این لحظه به‌طور قطع فراخوان می‌کنیم که این اقدامات ساوقت‌یافته و کارگروهی نبوده هست و تحقیقات نشان می‌دهد که این اسیدپاشی‌ها توسط یک نفر انجام شده گرچه در روند رسیدگی معلوم می‌شود که این فرد همدستانی داشته هست یا خیر.

با فراخوان رئیس دادگستری اصفهان اگر اتهام متهم پرونده قطعی شود در کوتاه‌ترین وقت ممکن به مجازات می‌رسد.»


وی با اشاره به این‌که این فرد به هیچ گروه یا جریان خاصی وابسته نیست، تأکید کرد: «آخرین اسیدپاشی در ٢٣مهرماه انجام شده و در آخرین بررسی با حضور شورای تأمین هستان مشخص شده هست که در این ارتباط تنها ٤نفر به نیروی انتظامی مراجعه و پرونده قضایی تشکیل داده‌اند و مابقی شایعاتی که در فضای مجازی درباره تعداد این افراد شنیده می‌شود صحت ندارد.»


با این حال روز جمعه سرهنگ حسین حسین‌زاده جانشین فرمانده انتظامی اصفهان در فرمود‌وگو با خبرگزاری مهر فرمود: «هنوز مظنون اصلی پرونده اسیدپاشی در اصفهان دستگیر نشده هست، البته افرادی در این پرونده در حال شناسایی و بازداشت هستند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

در چند روز گذشته تصویری ساختگی از مظنون اصلی در فضای مجازی منتشر شده و از شهروندان خواسته شده این فرد را شناسایی نمايند که این امر واقعیت ندارد و هنوز تصویری از مظنون برای شناسایی تأیید و منتشر نشده هست.

جانشین فرمانده انتظامی اصفهان با بیان این‌که احتمال تکرار اسیدپاشی در اصفهان صفر هست، فرمود: «هرگونه انتشار اخبار کذب در مورد این پرونده قطعا پیگرد قانونی دارد و افراد متخلف دستگیر می‌شوند.»آمار اسیدی در نصف جهان


جهانبین حسن‌خانی مسئول روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در حالی آمار قربانیان اسید از ابتدای‌ سال‌جاری در اصفهان را ١١نفر فراخوان نمود که سیدحسن‌هاشمی، وزیر بهداشت با ارایه گزارشی از آمار متناقض سوختگی با اسید در اصفهان، فرمود: اون‌طور که به من اطلاع داده‌اند از ابتدای ‌سال ٩ مورد اسیدپاشی صورت گرفته که اغلب سرپایی درمان شده‌اند، البته ٤ مورد از این موارد مرد بوده‌اند.


هاشمی درباره سایر قربانیان اسیدپاشی‌های اخیر نیز فرمود: «‌% ضایعات سایر قربانیان کم هست.

تنها یک مورد نیز در بیمارستان اصفهان بستری هست که سفارش‌های لازم را برای انجام عمل چشم او کرده‌ام.»با این حال جهانبین حسن‌خانی مسئول روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با توضیح درباره آمارهای فراخوان شده از اسیدپاشی در اصفهان فرمود: «از ابتدای امسال تاکنون ١١نفر به‌دلیل سوختگی با اسید که ناشی از حادثه یا اسیدپاشی در اثر درگیری و مسائل شخصی یا تهاجم از سوی افراد ناشناس بود به بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) شهر اصفهان مراجعه کرده‌اند.

ما همه این آمار و اطلاعات را به وزارت بهداشت فراخوان کرده‌ایم و ممکن هست وزیر بهداشت فرد منتقل شده از اهواز و خانمی که بر اثر حادثه دچار سوختگی شده را جزو آمار نیاورده باشد.» دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هم که تاکنون هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی شفافی در مورد جزییات حوادث اسیدپاشی منتشر نكرده بود صبح روز پنجشنبه جزئیاتي دقيق از وضعيت قربانیان اسيدپاشي ارایه کرد.


برپايه خبر منتشر شده از این دانشگاه «از ابتدای مهرماه تاکنون ۴مورد اسیدپاشی روی خانم‌ها در اصفهان صورت گرفته که ٢مورد سطحی و به صورت سرپایی درمان شده و ٢مورد که دارای آسیب بیشتری بودند بستری و تحت درمان برنامه گرفته‌اند.» دختر ۲۶ساله با ٢٥‌% سوختگی دهم‌مهرماه‌ سال‌جاری حوالی ساعت ۳۰دقیقه بامداد توسط اورژانس شهر به این مرکز منتقل شده که از ناحیه سر و صورت، هردو چشم، گردن و سینه آسیب دیده و درمان وی تا ١٥مهرماه در این مرکز ادامه داشت.

به‌رغم وجود تیم چشم‌پزشکی مجرب در اصفهان، پدر بیمار تقاضای انتقال به شهرستان تهران جهت درمان چشم‌های فرزندش را داشت که با رضایت شخصی ترخیص و توسط خانواده به شهرستان تهران منتقل شد.

مورد دوم که منجر به بستری شد، خانم ۲۵ساله دیگری بود که با ۱۲‌% سوختگی ٢٣مهرماه امسال حوالی ساعت ٥٠: ١٩ توسط اورژانس شهر به این مرکز منتقل شد.

او از ناحیه سر و صورت، گردن، چشم‌ها ( به‌خصوص چشم چپ) سینه و دست‌ها آسیب‌دیده که روند درمان او همچنان ادامه دارد.


برخورد قاطع با آبپاشان و شایعه‌پراکنان


انتشار اخبار ضدونقیض و تهدید‌های خیابانی دختران توسط افراد غیرعادی این روزها حاشیه پررنگی را پیرامون جنایت‌های اسیدی در اصفهان برنامه داده هست.

غلامحسین اسماعیلی، رئیس‌کل دادگستری هستان شهرستان تهران درباره طرح برخورد با افرادی که در سطح جامعه رعب و وحشت ایجاد می‌نمايند، فرمود: «دستگاه قضایی با افرادی که تحت‌عنوان اسید اقدام به پاشیدن آب به صورت زنان می‌نمايند، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد؛ زیرا تهدید افراد و سلب امنیت و آسایش شهروندان در زمره مصادیق مجرمانه به شمار می‌آید.

قانون‌گذار برای کسانی که با هیاهو و جنجال موجب سلب آسایش شهروندان می‌شوند مجازات در نظر گرفته هست، بنابراین با این قبیل اقدامات برخورد قاطع خواهد شد.


دستگیری ٢مرد به اتهام شایعه‌پراکنی


جانشین فرمانده انتظامی هستان اصفهان با بیان این‌که سرنخ شایعات اسیدپاشی‌های اصفهان در فضای مجازی به یکی از شهرهای جنوبی کشور رسید، فرمود: «طی تحقیقات پلیس فتا، ٢نفر از کسانی که در فضای لاین، خبرهای کذب را در این خصوص منتشر می‌کردند، شناسایی شدند و مشخص شد که این افراد از خارج از هستان اصفهان و در یکی از شهرهای جنوبی کشور هستند، لذا تیم ویژه‌ای برای دستگیری اونها به این شهر اعزام و متهمان دستگیر شدند.»

38:

هر کسی که باشد

به نظر من مهمتر این جو بدی هست که علیه تند روها در کشور ایجاد شده و سبب میشه عقب نشینی نمايند

39:

بنده وقتی که خبر رو دیدم با این توضیحات ارائه شده نسبت به واقعیت این خبر شک کردم چون دلایل بسیاری در رد اون از لحاظ منطقی وجود دارد
به نظرم خبر تحریف شده هست و اینکه پلیس فراخوان نموده چهره نگاری صورت گرفته باید درست به نظر بیاد اما اینکه تصویری از متهم بیرون داده باشند صحت نداره مخصوصا تصویری با این شکل و شمایل!

40:

درود اقای بارانی

یک سوال هم اینه اگر این اسید پاش روانی هست

چرا دیگه چنین نکرد

41:

اگه شما بودی با توجه به حساست موجود دوباره این کارو میکردی!؟

42:

سلام آقا سعید

اسیدپاش روانیه ؟! کی چنین چیزی فرموده ؟

پايه ا وقتی با بی لیاقتی نیروی انتظامی هنوز اسیدپاش ( یا اسیدپاشان ) دستگیر نشدند که نمیشه فرمود اونها کی هستند و انگیزه شون چی بوده و حالا عاقلند یا روانی !

43:

چه تصویری هم ازش انداختند ! چه خوش تیپ هم هستش !

44:

الله اکبر یکبار هم که خبر تکذیب نشد ، سوتی بود:))
روی ملا نصرالدین را سفید کردیم واقعا

لینک

45:

هیچ چیزی توی این کره خاکی غیر ممکن نیست
همون طور که داعشی ها به اسم اسلام
میخان ضربه بزنند به اسلام و اهل بیت
ایشون هم جو گرفتتش با کروات رفته د.ی
باید منتظر باشیم همچین انسانهای پلیدی به دار کشیده بشند

46:

بله اسیدپاش ها تندرو هستند!

47:

پس بلاخره سناریو داره آماده میشه کم کم داشتم نگرانشون میشدم .چقدر نویسنده هاشون قلمشون کنده

48:

من به دوستان عزیز می گم هیچ وقت معلوم نمی شه که
کی اسید پاشیده چون کسی که اسید پاشیدن کسانی هستن
که امر به معروف می کنن این افراد م قانون نمی تونه کاری بکنه
اگه یه روزیم کسی رو گرفتن الکی می یارن نقل ازش پخش
می کنن که تو اسراییل ما دوره دیده بودیم این یه داستان تکراری
واسه ما

49:

اصفهان شده عین شهر ارواح،
میخوان بگن ما یه سرنخهایی داریم، بیکار نیستیم، به نتایجی رسیدیم، ولی سرکاریه

50:

پیرو فراخوان فرمانده ناجا مبنی بر تصویرنگاری متهم پرونده اسید پاشی اصفهان به دلیل نقص فنی تصویری اشتباه در این خبر منتشر شد که متعلق به دکتر علی جلالی مدرس بین المللی و عضو هیات مدیره انجمن علمی هستاندارد ایران بود.

خبرگزاری مهر بابت این اشتباه از وی و مخاطبان پوزش می‌خواهد.

به نقل خبرگزاری مهر، فرمانده ناجا درباره انتشار تصايشانري از متهم احتمالي اسيدپاشي، تصريح کرد: با مشخصاتي که قربانيان و يا اونهايي که در معرض تهديد برنامه گرفته بودند، از متهم تصايشانري ترسيم و تصايشانر نگاري کرده و اون را بررسي مي نماييم.

اين عکس‌ها تنها به عنوان سرنخ‌ هستند و ما فعلا نمي‌توانيم در اين خصوص مطلبي را قطعي فراخوان کنيم چرا که متهم در همه جا با چهره باز ديده نشده هست و ما تمام سرنخ‌ها را دنبال مي‌کنيم و اميدواريم به زودي به نتيجه برسيم.
بر این پايه تاکنون تصویری از چهره متهم یا متهمان پرونده از سوی پلیس منتشر نشده هست و عکس مذکور نیز به اشتباه به عنوان متهم احتمالی اسید پاشی معرفی شده هست.


منبع

51:

سلام ایشون یکی دیگه هست یک پروفسور

52:

خواهشا تکذیب این عکس را در پست اول برنامه بدید تا دیگران دچار اشتباه نشند

53:

درودیاران............
کوروش آسوده بخواب...

چه بسیار شغالهایی که بر روی جنازه


شیرهایی رقصیدند و شادی کردن.
اما نمیدانستند که شیر، شیر میماند و شغال، شغال...
به افتخار شیر شاهان،شاه شاهان،کوروش بزرگ


و به افتخار آریایی ها....

براستی تا ب کی میخواهند این ملت را.............فرض نمايند؟


شوربختانه این سربازان گمنام وپلیسی که 2ساعته بچه های هپی را شناسایی


و6ساعته اونها را میگیرند...ودرطی چندروز کسانی را که درمورد اسید پاشی امت


راآگاه کردنند گرفتند..وهزاران جان فشانی دیگر...چی شده این پست ویا پستها


را نگرفته؟حالا این عکس رو منتشر کردن...کارکار شیطان بزرگه...بدرود

54:

من که باور نمیکنم فقط به خاطر اینکه جو و رعب و وحشت امت رو کم کنن ایشون با کراوات و کت و شلوار اسید پاشی میکردن سنش هم بالاست یادتون هست یه وقت خفاش شب رو اعدام کردن بعد چند روز دوباره شروع شد تازه امت فهمیدن اون اعدامی که هی میفرمود کار من نبود راست فرموده بوده بدبخت به علت حمل مواد باید اعدام میشد بعد هم فرمودن ما اعدامش کردیم ....


55:

متعجبم با کت و شلوار و کروات سوار موتور بودند واسید پاشیدند ....یه کم با عقل جور در نمیاد

56:

این عکس به نظرم واقعی نیست
یه نقل ازپلیس اصفهان دیشب یا پریشب 20.30 پخش میکرد
میفرمود ما در حال چهره نگاری هستیم و تا قطعی شدن چیزی نمیتونیم بگیم
این عکسا حدس و گمان خود خبر گزاری ها بود حتما: دی

57:

بچه ها بچه ها اشتباه نکنید این لباسی که میبینید بر تن داره پوشش کارش هست
وقتی ماموریت بهش میخوره میپوشه میره ماموریتش رو انجام میده اینا رو میپوشه

58:


داشتم دنبال یه کلمه برای ارتباط این عکس با اسید پاش میگشتم بالاخره " باورانگیزناک " با چند علامت تعجب به ذهنم خطور کرد .
خیلی باورانگیزناک هست ارتباط این عکس با اسید پاش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

59:

با یک اشتباه فنی قضیه بخیر گذشت اسیدپاش احتمالا عکس احتمالی هم نداردد

60:

هیچ چیزی توی این کره خاکی غیر ممکن نیست
همون طور که داعشی ها به اسم اسلام
میخان ضربه بزنند به اسلام و اهل بیت
ایشون هم جو گرفتتش با کروات رفته د.ی
باید منتظر باشیم همچین انسانهای پلیدی به دار کشیده بشند

61:

بله اسیدپاش ها تندرو هستند!

62:

پس بلاخره سناریو داره آماده میشه کم کم داشتم نگرانشون میشدم .چقدر نویسنده هاشون قلمشون کنده

63:

من به دوستان عزیز می گم هیچ وقت معلوم نمی شه که
کی اسید پاشیده چون کسی که اسید پاشیدن کسانی هستن
که امر به معروف می کنن این افراد م قانون نمی تونه کاری بکنه
اگه یه روزیم کسی رو گرفتن الکی می یارن نقل ازش پخش
می کنن که تو اسراییل ما دوره دیده بودیم این یه داستان تکراری
واسه ما

64:

اصفهان شده عین شهر ارواح،
میخوان بگن ما یه سرنخهایی داریم، بیکار نیستیم، به نتایجی رسیدیم، ولی سرکاریه

65:

پیرو فراخوان فرمانده ناجا مبنی بر تصویرنگاری متهم پرونده اسید پاشی اصفهان به دلیل نقص فنی تصویری اشتباه در این خبر منتشر شد که متعلق به دکتر علی جلالی مدرس بین المللی و عضو هیات مدیره انجمن علمی هستاندارد ایران بود.

خبرگزاری مهر بابت این اشتباه از وی و مخاطبان پوزش می‌خواهد.

به نقل خبرگزاری مهر، فرمانده ناجا درباره انتشار تصايشانري از متهم احتمالي اسيدپاشي، تصريح کرد: با مشخصاتي که قربانيان و يا اونهايي که در معرض تهديد برنامه گرفته بودند، از متهم تصايشانري ترسيم و تصايشانر نگاري کرده و اون را بررسي مي نماييم.

اين عکس‌ها تنها به عنوان سرنخ‌ هستند و ما فعلا نمي‌توانيم در اين خصوص مطلبي را قطعي فراخوان کنيم چرا که متهم در همه جا با چهره باز ديده نشده هست و ما تمام سرنخ‌ها را دنبال مي‌کنيم و اميدواريم به زودي به نتيجه برسيم.
بر این پايه تاکنون تصویری از چهره متهم یا متهمان پرونده از سوی پلیس منتشر نشده هست و عکس مذکور نیز به اشتباه به عنوان متهم احتمالی اسید پاشی معرفی شده هست.


منبع

66:

سلام ایشون یکی دیگه هست یک پروفسور

67:

خواهشا تکذیب این عکس را در پست اول برنامه بدید تا دیگران دچار اشتباه نشند

68:

درودیاران............
کوروش آسوده بخواب...

چه بسیار شغالهایی که بر روی جنازه


شیرهایی رقصیدند و شادی کردن.
اما نمیدانستند که شیر، شیر میماند و شغال، شغال...
به افتخار شیر شاهان،شاه شاهان،کوروش بزرگ


و به افتخار آریایی ها....

براستی تا ب کی میخواهند این ملت را.............فرض نمايند؟


شوربختانه این سربازان گمنام وپلیسی که 2ساعته بچه های هپی را شناسایی


و6ساعته اونها را میگیرند...ودرطی چندروز کسانی را که درمورد اسید پاشی امت


راآگاه کردنند گرفتند..وهزاران جان فشانی دیگر...چی شده این پست ویا پستها


را نگرفته؟حالا این عکس رو منتشر کردن...کارکار شیطان بزرگه...بدرود

69:

من که باور نمیکنم فقط به خاطر اینکه جو و رعب و وحشت امت رو کم کنن ایشون با کراوات و کت و شلوار اسید پاشی میکردن سنش هم بالاست یادتون هست یه وقت خفاش شب رو اعدام کردن بعد چند روز دوباره شروع شد تازه امت فهمیدن اون اعدامی که هی میفرمود کار من نبود راست فرموده بوده بدبخت به علت حمل مواد باید اعدام میشد بعد هم فرمودن ما اعدامش کردیم ....


70:

متعجبم با کت و شلوار و کروات سوار موتور بودند واسید پاشیدند ....یه کم با عقل جور در نمیاد

71:

این عکس به نظرم واقعی نیست
یه نقل ازپلیس اصفهان دیشب یا پریشب 20.30 پخش میکرد
میفرمود ما در حال چهره نگاری هستیم و تا قطعی شدن چیزی نمیتونیم بگیم
این عکسا حدس و گمان خود خبر گزاری ها بود حتما: دی

72:

بچه ها بچه ها اشتباه نکنید این لباسی که میبینید بر تن داره پوشش کارش هست
وقتی ماموریت بهش میخوره میپوشه میره ماموریتش رو انجام میده اینا رو میپوشه

73:


داشتم دنبال یه کلمه برای ارتباط این عکس با اسید پاش میگشتم بالاخره " باورانگیزناک " با چند علامت تعجب به ذهنم خطور کرد .
خیلی باورانگیزناک هست ارتباط این عکس با اسید پاش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

74:

با یک اشتباه فنی قضیه بخیر گذشت اسیدپاش احتمالا عکس احتمالی هم نداردد

75:

اصلا کروات چه ربطی به جنتلمنی و شخصیت دارد؟؟؟

من کاری به خوب بودن و یا بد بودن کروات ندارم شاید برای برخی خوب و برای برخی ناپسند باشد ولی کلا با این موضوع مخالفم که کروات نشانه ی شخصیت هست.

ضمنن سخنم ربطی به آقای اسید پاش ندارد فقط در مورد این پست شما این جواب را دادم.


دکتر چمران :
وی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه انتصاریه، نزدیک پامنار، گذراند و دوران متوسطه را در دارالفنون و البرز طی کرد.

به سال 1332 با رتبه ۱۵ در رشته الکترومکانیک دانشکده ی فنی دانشگاه شهرستان تهران پذیرفته شد.

او در تمام دوران تحصیل شاگرد اول بود و از هستاد سخت گیر خود مهدی بازرگان نمره بیست و دو (۲۲) را در درس ترمودینامیک دریافت کرد.

چمران در ریاضیات و هندسه، اونقدر توانا بود که حریفی نداشت.

در درس‌های اون روز رایانه اونالوگ، جزو مهم ترین و سخت ترین درس‌ها بود که چمران از اون هم نمره ۲۰ گرفت و در میان دانشجویان، پیشرو بود.

سپس با دریافت بورس تحصیلی به دانشگاه تگزاس ای اند ام امریکا رفت و با وجود عدم تسلط به زبان انگلیسی در سال نخست، در این رشته به عنوان دانشجوی ممتاز، درجه کارشناسی ارشد را کسب نمود.

سپس برای اخذ درجه دکتری در رشته پلاسما فیزیک به دانشگاه برکلی، ایالت کالیفرنیا که یکی از پیشروترین دانشگاه‌های جهان محسوب می‌شود، رفت و در اونجا نیز درخشید به گونه‌ای که پایان‌نامه او مرجع بسیاری از مقالات علمی دانش روز در زمینه پلاسما فیزیک شد.

وی در دهه ۶۰ در آزمایشگاههای بل و هم چنین آزمایشگاه پیشرانه جت ناسا هستخدام شد.
او در کنار زبان مادری خود فارسی به زبان‌های عربی، فرانسوی، انگلیسی و آلمانی مسلط بود و در کنار دانش، به هنر نیز توجه شایانی داشت.

نقاشی در میان علاقه‌مندی‌های بارز هنری او بود که در این زمینه چندین اثر رنگ روغن از وی به جا مانده هست.چهره اسیدپاش شناسایی شد+عکس

ببینیم نظر ایشان پیرامون کروات چیست؟

خاطزه ای از شهید چمران:

((یک هستاد داشتیم که گیر داده بود همه باید کراوات بزنند.

سر امتحان چمران کراوات نزد.

هستاد دو نمره ازش کم کرد.

شد هجده، بالاترین نمره! ))

اصل روایت:

یک هستاد داشتیم، مهندس گوهریان، که به کراوات خیلی حساس بود.

وقت امتحان شفاهی می‌فرمود: باید حتماً همه کراوات بزنید بیاید درس جواب بدهید.

مصطفی نمی‌زد.

نه اون جا نه هیچ جای دیگر.

حتی آمریکا هم ندیدم کراوات بزند.

هستادمون بهش برخورد.

فرمود: چرا کراوات نزدی؟ همه مطمئن بودیم که مصطفی از این درس هم نمره 20 می‌گیرد.

اما فرمود: به هم داده 18!

روای: دکتر مهدی بهادری نژادو...
منتظران ظهور - شهید چمران و کراوات - دانلود صوتی خاطره از زبان دکتر چمرانmp3

شهید چمران و نبستن کراوات

عرش نیوز - از کراوات تا خواستگاری شهید چمران

تریبون مستضعفین � خاطراتی کوتاه از شهید مصطفی چمران

انقلاب اسلامي | موسسه مطالعات و پژوهش هاي سياسي

ده خاطره از شهید چمران |


76:

قیافه اش یک قیافه ایی که هرکسی می تونه داشته باشه ...

منظورم خاص نیست


حالا با کربات می رفته سوار موتور می شده و اسیدپاشی می کرده ...

آفرین به نفری که شناخته ...

حتی رنگ کرباتش رو هم فرموده !!!!

حالا این عامل مال کدوم شهر هست؟؟؟ اصفهان یا تهران؟؟؟

البته شهرستان تهران رو هنوز صداش در نیامده ...

ولی من اصفهان شنیدم خیلی ها بیرون نمی روند

77:

این خبر دروغه و تکذیب شده و درساعات اولیه خبر گذاری مهر فراخوان نموده تصویر اشتباه بوده


چهره اسیدپاش شناسایی شد+عکس
[به نقل انصاف نیوز، ساعاتی پس از انتشار این توضیحات به همراه اون تصویر، اونها بدون هیچ توضیحی تصویر را حذف کردند و پس از اون شبکه های اجتماعی به تصویر شخصی اشاره کردند که رنگی و واضح بود و کاملا مشابه با تصویر سیاه و سفید اولیه بود.

«دکتر علی جلالی مدرس بین المللی و عضو هیات مدیره انجمن علمی هستاندارد ایران»، هویت شخصی بود که اشتباه گرفته شده بود؛ کسی که بلافاصله خبرگزاری مهر شاید برای جبران اشتباه خود، اظهارنظری از او را درباره ی حوزه ی تخصصی هستاندارد بازنشر کرد.

خبرگزاری مهر تنها رسانه ای از میان رسانه هایی بود که توضیحات مرتبط فرمانده ی ناجا را به همراه اون تصویر منتشر کرده بودند، و پس از ساعاتی درباره ی علت انتشار اون تصویر توضیحی منتشر کرده و به این پرسش جواب داده که آیا خود این رسانه ها چنین گاف بزرگی را داده و یا اشتباه از سوی کسی بوده که اون را در اختیار این رسانه ها برنامه داده هست؟

در توضیح این خبرگزاری آمده هست: «پیرو فراخوان فرمانده ناجا مبنی بر تصویرنگاری متهم پرونده اسید پاشی اصفهان به دلیل نقص فنی تصویری اشتباه در این خبر منتشر شد که متعلق به دکتر علی جلالی مدرس بین المللی و عضو هیات مدیره انجمن علمی هستاندارد ایران بود.

خبرگزاری مهر بابت این اشتباه از وی و مخاطبان پوزش می‌خواهد.

...

تاکنون تصویری از چهره ی متهم یا متهمان پرونده از سوی پلیس منتشر نشده هست و عکس مذکور نیز به اشتباه به عنوان متهم احتمالی اسید پاشی معرفی شده هست».

جالب این که دیگر رسانه های مشابه که اون تصویر را بدون نقل قول از خبرگزاری مهر و به صورت جداگانه منتشر کرده بودند، هیچ توضیحی در این باره نداده اند.

نکته ی جالب دیگر، انتخاب تصویر فردی به عنوان متهم احتمالی بوده که کراوات زده و کت بر تن دارد.

پس از انتشار این تصویر، اولین چیزی که در شبکه های اجتماعی مورد توجه برنامه گرفته بود، همین کت و کراوات تصویرنگاری منتسب به توضیحان فرمانده ی ناجا بود.

انتخاب نماينده ی این عکس برای انتشار به عنوان متهم احتمالی، به این دقت نکرده بود که قربانیانی که تصویرسازی با توضیحات اونها ترسیم می شود، آیا می توانسته اند مدعی باشند که فرد موتور سوار، کت و شلوار و کراواتی بوده هست؟! این موضوع دست مایه ی شوخی ها و طنزهایی در شبکه های اجتماعی برنامه گرفته بود و عکس هایی از کسانی که با کت و شلوار و کراوات بر موتور سوار هستند را بازنشر کرده بودند.

توضیح خبرگزاری های رسمی منتشر نماينده ی اولیه، به ویژه خبرگزاری مهر می تواند ابهامات در این باره را روشن کند.

..

78:

درود../
دوست عزیز همینطور که هم پست و هم تاپیک برنامه دادین خوب میشد حرفتونو با منبع ذکر میکردین
با توجه به اینکه این خبر از عکس احتمالی از تمام خبرگذاری های معتبر هستارت شده نمیشه به خاطر یه عکس و موضوع شما از این عنوان پیشی گرفت و به پست شما توجه کرد اونم بدون ذکر منبع !!!
لطفا منبع ذکر کنید تا ب عنوان شما هم زومی داشته باشیم من که تا حالا چیزی پیدا نکردم !
لطفا عنوان های خود را بررسی کنید و به این تاپیک ( لینک:
سوتی تاریخی نیروی انتظامی در شناسایی مرد اسیدپاش+تصویر) مراجعه کنید که چرا قفل شده و تاپیک شما تکراری میباشد!!
و همینطور به ساعت و انتشار اون از همون سایتی که میگید فرموده شده از نقص در نیروی انتظامیه!!
منبع:

http://www.jamejamonline.ir

تاریخ :چهارشنبه 7 آبان 1393 ساعت 18:03

79:

با سلام

در ابتدای خبر نوشته شده بود مهر نیوز برادر

من تا حالا یادم نمیاد خبر بی منبع گذاشته باشم ....

بصورت کامل تر برنامه گرفت که انصاف نیوز نقل کرده

از خبرگزاری مهر
....ما خبر رو برنامه میدیم ...صحتش

با خبر گزاری فوق ....در ضمن متوجه نشدم تکراری

بوده ....

موفق باشید


...


80:

چهره اسیدپاش شناسایی شد+عکس

دکتر علی جلالی مدرس بین المللی و عضو هیات مدیره انجمن علمی هستاندارد ایران

FreezePage

: fav11::f av11::fa v11::fav 11::fav1 1:

81:

باز بگویید ایران عقب مانده هست !!!
حتی اسید پاش روستای ما دکترا دارد

82:

يعني يه ديونه يه كاري ميكنه هزار تا عاقل موندن چطور اين ديوونه اينكارو كرده

من عكس چهره نگاري شده رو تو واتس اپ ديدم اصلا شبيه اين نبود ....

يعني واقعا يه پايگاه خبري سهوا يه عكس رنگي رو سياه سفيد كرده گذاشته تو سايت ؟


يعني بنظرتون نبايد در اين پايگاه خبري رو گل گرفت ؟

83:

آدم با تفکر اسید پاشی وجود نداره...آدم

84:

با توجه با شباهت موجود و بررسی های انجام شده با کمک دوستان و از سایتهای خبری معتبر.خبر این تاپیک اشتباه و تکذیب فراخوان شده ../
بنابراین تاپیک قفل خواهد شد!
برای مشاهده صحت تکذیب این خبر به تاپیک زیر مراجعه کنید..
لینک:شناسایی چهره اسید پاش اشتباه بود و تکذیب شد .

85:

اصلا کروات چه ربطی به جنتلمنی و شخصیت دارد؟؟؟

من کاری به خوب بودن و یا بد بودن کروات ندارم شاید برای برخی خوب و برای برخی ناپسند باشد ولی کلا با این موضوع مخالفم که کروات نشانه ی شخصیت هست.

ضمنن سخنم ربطی به آقای اسید پاش ندارد فقط در مورد این پست شما این جواب را دادم.


دکتر چمران :
وی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه انتصاریه، نزدیک پامنار، گذراند و دوران متوسطه را در دارالفنون و البرز طی کرد.

به سال 1332 با رتبه ۱۵ در رشته الکترومکانیک دانشکده ی فنی دانشگاه شهرستان تهران پذیرفته شد.

او در تمام دوران تحصیل شاگرد اول بود و از هستاد سخت گیر خود مهدی بازرگان نمره بیست و دو (۲۲) را در درس ترمودینامیک دریافت کرد.

چمران در ریاضیات و هندسه، اونقدر توانا بود که حریفی نداشت.

در درس‌های اون روز رایانه اونالوگ، جزو مهم ترین و سخت ترین درس‌ها بود که چمران از اون هم نمره ۲۰ گرفت و در میان دانشجویان، پیشرو بود.

سپس با دریافت بورس تحصیلی به دانشگاه تگزاس ای اند ام امریکا رفت و با وجود عدم تسلط به زبان انگلیسی در سال نخست، در این رشته به عنوان دانشجوی ممتاز، درجه کارشناسی ارشد را کسب نمود.

سپس برای اخذ درجه دکتری در رشته پلاسما فیزیک به دانشگاه برکلی، ایالت کالیفرنیا که یکی از پیشروترین دانشگاه‌های جهان محسوب می‌شود، رفت و در اونجا نیز درخشید به گونه‌ای که پایان‌نامه او مرجع بسیاری از مقالات علمی دانش روز در زمینه پلاسما فیزیک شد.

وی در دهه ۶۰ در آزمایشگاههای بل و هم چنین آزمایشگاه پیشرانه جت ناسا هستخدام شد.
او در کنار زبان مادری خود فارسی به زبان‌های عربی، فرانسوی، انگلیسی و آلمانی مسلط بود و در کنار دانش، به هنر نیز توجه شایانی داشت.

نقاشی در میان علاقه‌مندی‌های بارز هنری او بود که در این زمینه چندین اثر رنگ روغن از وی به جا مانده هست.چهره اسیدپاش شناسایی شد+عکس

ببینیم نظر ایشان پیرامون کروات چیست؟

خاطزه ای از شهید چمران:

((یک هستاد داشتیم که گیر داده بود همه باید کراوات بزنند.

سر امتحان چمران کراوات نزد.

هستاد دو نمره ازش کم کرد.

شد هجده، بالاترین نمره! ))

اصل روایت:

یک هستاد داشتیم، مهندس گوهریان، که به کراوات خیلی حساس بود.

وقت امتحان شفاهی می‌فرمود: باید حتماً همه کراوات بزنید بیاید درس جواب بدهید.

مصطفی نمی‌زد.

نه اون جا نه هیچ جای دیگر.

حتی آمریکا هم ندیدم کراوات بزند.

هستادمون بهش برخورد.

فرمود: چرا کراوات نزدی؟ همه مطمئن بودیم که مصطفی از این درس هم نمره 20 می‌گیرد.

اما فرمود: به هم داده 18!

روای: دکتر مهدی بهادری نژادو...
منتظران ظهور - شهید چمران و کراوات - دانلود صوتی خاطره از زبان دکتر چمرانmp3

شهید چمران و نبستن کراوات

عرش نیوز - از کراوات تا خواستگاری شهید چمران

تریبون مستضعفین � خاطراتی کوتاه از شهید مصطفی چمران

انقلاب اسلامي | موسسه مطالعات و پژوهش هاي سياسي

ده خاطره از شهید چمران |


86:

قیافه اش یک قیافه ایی که هرکسی می تونه داشته باشه ...

منظورم خاص نیست


حالا با کربات می رفته سوار موتور می شده و اسیدپاشی می کرده ...

آفرین به نفری که شناخته ...

حتی رنگ کرباتش رو هم فرموده !!!!

حالا این عامل مال کدوم شهر هست؟؟؟ اصفهان یا تهران؟؟؟

البته شهرستان تهران رو هنوز صداش در نیامده ...

ولی من اصفهان شنیدم خیلی ها بیرون نمی روند

87:

این خبر دروغه و تکذیب شده و درساعات اولیه خبر گذاری مهر فراخوان نموده تصویر اشتباه بوده


چهره اسیدپاش شناسایی شد+عکس
[به نقل انصاف نیوز، ساعاتی پس از انتشار این توضیحات به همراه اون تصویر، اونها بدون هیچ توضیحی تصویر را حذف کردند و پس از اون شبکه های اجتماعی به تصویر شخصی اشاره کردند که رنگی و واضح بود و کاملا مشابه با تصویر سیاه و سفید اولیه بود.

«دکتر علی جلالی مدرس بین المللی و عضو هیات مدیره انجمن علمی هستاندارد ایران»، هویت شخصی بود که اشتباه گرفته شده بود؛ کسی که بلافاصله خبرگزاری مهر شاید برای جبران اشتباه خود، اظهارنظری از او را درباره ی حوزه ی تخصصی هستاندارد بازنشر کرد.

خبرگزاری مهر تنها رسانه ای از میان رسانه هایی بود که توضیحات مرتبط فرمانده ی ناجا را به همراه اون تصویر منتشر کرده بودند، و پس از ساعاتی درباره ی علت انتشار اون تصویر توضیحی منتشر کرده و به این پرسش جواب داده که آیا خود این رسانه ها چنین گاف بزرگی را داده و یا اشتباه از سوی کسی بوده که اون را در اختیار این رسانه ها برنامه داده هست؟

در توضیح این خبرگزاری آمده هست: «پیرو فراخوان فرمانده ناجا مبنی بر تصویرنگاری متهم پرونده اسید پاشی اصفهان به دلیل نقص فنی تصویری اشتباه در این خبر منتشر شد که متعلق به دکتر علی جلالی مدرس بین المللی و عضو هیات مدیره انجمن علمی هستاندارد ایران بود.

خبرگزاری مهر بابت این اشتباه از وی و مخاطبان پوزش می‌خواهد.

...

تاکنون تصویری از چهره ی متهم یا متهمان پرونده از سوی پلیس منتشر نشده هست و عکس مذکور نیز به اشتباه به عنوان متهم احتمالی اسید پاشی معرفی شده هست».

جالب این که دیگر رسانه های مشابه که اون تصویر را بدون نقل قول از خبرگزاری مهر و به صورت جداگانه منتشر کرده بودند، هیچ توضیحی در این باره نداده اند.

نکته ی جالب دیگر، انتخاب تصویر فردی به عنوان متهم احتمالی بوده که کراوات زده و کت بر تن دارد.

پس از انتشار این تصویر، اولین چیزی که در شبکه های اجتماعی مورد توجه برنامه گرفته بود، همین کت و کراوات تصویرنگاری منتسب به توضیحان فرمانده ی ناجا بود.

انتخاب نماينده ی این عکس برای انتشار به عنوان متهم احتمالی، به این دقت نکرده بود که قربانیانی که تصویرسازی با توضیحات اونها ترسیم می شود، آیا می توانسته اند مدعی باشند که فرد موتور سوار، کت و شلوار و کراواتی بوده هست؟! این موضوع دست مایه ی شوخی ها و طنزهایی در شبکه های اجتماعی برنامه گرفته بود و عکس هایی از کسانی که با کت و شلوار و کراوات بر موتور سوار هستند را بازنشر کرده بودند.

توضیح خبرگزاری های رسمی منتشر نماينده ی اولیه، به ویژه خبرگزاری مهر می تواند ابهامات در این باره را روشن کند.

..

88:

درود../
دوست عزیز همینطور که هم پست و هم تاپیک برنامه دادین خوب میشد حرفتونو با منبع ذکر میکردین
با توجه به اینکه این خبر از عکس احتمالی از تمام خبرگذاری های معتبر هستارت شده نمیشه به خاطر یه عکس و موضوع شما از این عنوان پیشی گرفت و به پست شما توجه کرد اونم بدون ذکر منبع !!!
لطفا منبع ذکر کنید تا ب عنوان شما هم زومی داشته باشیم من که تا حالا چیزی پیدا نکردم !
لطفا عنوان های خود را بررسی کنید و به این تاپیک ( لینک:
سوتی تاریخی نیروی انتظامی در شناسایی مرد اسیدپاش+تصویر) مراجعه کنید که چرا قفل شده و تاپیک شما تکراری میباشد!!
و همینطور به ساعت و انتشار اون از همون سایتی که میگید فرموده شده از نقص در نیروی انتظامیه!!
منبع:

http://www.jamejamonline.ir

تاریخ :چهارشنبه 7 آبان 1393 ساعت 18:03

89:

با سلام

در ابتدای خبر نوشته شده بود مهر نیوز برادر

من تا حالا یادم نمیاد خبر بی منبع گذاشته باشم ....

بصورت کامل تر برنامه گرفت که انصاف نیوز نقل کرده

از خبرگزاری مهر
....ما خبر رو برنامه میدیم ...صحتش

با خبر گزاری فوق ....در ضمن متوجه نشدم تکراری

بوده ....

موفق باشید


...


90:

چهره اسیدپاش شناسایی شد+عکس

دکتر علی جلالی مدرس بین المللی و عضو هیات مدیره انجمن علمی هستاندارد ایران

FreezePage

: fav11::f av11::fa v11::fav 11::fav1 1:

91:

باز بگویید ایران عقب مانده هست !!!
حتی اسید پاش روستای ما دکترا دارد

92:

يعني يه ديونه يه كاري ميكنه هزار تا عاقل موندن چطور اين ديوونه اينكارو كرده

من عكس چهره نگاري شده رو تو واتس اپ ديدم اصلا شبيه اين نبود ....

يعني واقعا يه پايگاه خبري سهوا يه عكس رنگي رو سياه سفيد كرده گذاشته تو سايت ؟


يعني بنظرتون نبايد در اين پايگاه خبري رو گل گرفت ؟

93:

آدم با تفکر اسید پاشی وجود نداره...آدم

94:

با توجه با شباهت موجود و بررسی های انجام شده با کمک دوستان و از سایتهای خبری معتبر.خبر این تاپیک اشتباه و تکذیب فراخوان شده ../
بنابراین تاپیک قفل خواهد شد!
برای مشاهده صحت تکذیب این خبر به تاپیک زیر مراجعه کنید..
لینک:شناسایی چهره اسید پاش اشتباه بود و تکذیب شد .


54 out of 100 based on 29 user ratings 104 reviews