رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند


رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سندرسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند
به کارمندان «من‎وتو» گفتم که شوهر دارم، ولی...! +تصویر سند

«من را تهدید کردند که اگر حرفی بزنم از من فیلم گرفته‎اند و اول آن را نشان شوهرم می‎دهند و بعد هم پخشش می‎کنند. وقتی که این مسأله را شوهرم فهمید بدجوری به هم ریخت.»
رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سندبه گزارشگروه وبگردی باشگاه خبرنگاران،بیش از یکسال است که سری جدید مسابقه «بفرمائید شام» از شبکه ماهواره‏‎ای "من‎وتو" (manoto) پخش نشده است. توقف این برنامه پس از تعطیلی "آکادمی گوگوش" بسیار عجیب بود، چرا که بفرمائید شام پس از برنامه یادشده جزو مهمترین پروژه‎های این تلویزیون لندنی به حساب می‌آمد.
اما اخبار واصله از کانادا، دلیل توقف یکباره سری جدید بفرمائید شام را -که گفته می‎شود برنامه است در کانادا فیلمبرداری شود- بیشتر روشن می‌کنند.
پایگاه خبری ایرانیان مقیم کانادا با سر تیتر "جنجال بر سر یک پرونده در تورنتو" از جنایتی هولناک که دامنگیر تیم فیلمبرداری شبکه من و تو شده است پرده برمی‌دارد؛ جنایتی که به‎نوشته این سایت کانادایی، به ماجرای شکایت یک خانواده ایرانی در تورنتو و رسوایی جنسی "تیام" مجری شبکه من و تو و همکارانش برمی‎گردد که البته سروصدای زیادی هم به‎پا کرده است.

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند
سایت ایرانیان مقیم کانادا طی گزارشی در این باره نوشت: «سارا نام قربانی این پرونده است که با شکایت از کارکنان من و تو، مستقر در کانادا، خواهان اجرای عدالت است. او که از داوطلبان شرکت در مسابقه بفرمائید شام بوده است، با اصرار فراوان و بر خلاف میلش حاضر به گفتگو با سایت ایرانیان مقیم کانادا شد تا واقعیت و اصل ماجرا را برای مردم شرح دهد.»
منبع یادشده در ادامه با اشاره به موافقت تیم من و تو برای شرکت "سارا" در این مسابقه در تاریخ 26 اکتبر 2014 و شروع فیلمبرداری در منزل وی در همان روز، با قربانی این حادثه گفتگو کرد.
سارا در مصاحبه با این پایگاه گفت: «مثل همیشه صبح زود با شوهرم صبحانه خوردم و او رفت سر کار... اوائل صبح ساعت 8 تیم فیلمبرداری که می‎خواستند اپیزود اول را بگیرند به همراه تیام به خانه ما آمدند تا فیلمبرداری را شروع کنند. تا بعدازظهر همه چیز خوب پیش می‎رفت و من همه نقش‎ها را خوب بازی کردم تا اینکه غروب شد و کار متوقف شد و برنامه شد که چند نفر بیرون از خانه از آمدن مهمان‎ها فیلم بگیرند.
آقای تیام به همراه دو نفر دیگر داخل خانه ماندند که ادامه فیلمبرداری را زمان ورود مهمان ها ادامه بدهند. در همین زمان وقتی من برای تم آن روز رفتم تا لباس مخصوص آن تم را بپوشم و گروه فیلمبرداری دوباره کارش را شروع کند، یکدفعه دیدم آقای تیام و آن دو نفر بدون اجازه آمدند داخل اتاق؛ شوکه شدم ولی فکر کردم چیزی احتیاج دارند که اینطوری وارد اتاق شدند!»
قربانی این جنایت هولناک ادامه داد: «تیام دوربین دستش بود و آن دو نفر آمدند طرفم و به من ابراز علاقه کردند. من به آن‎ها گفتم که شوهر دارم و کلی جیغ و داد و فریاد زدم ولی آن آدم‎های [...] وقتی دیدند من دارم مقاومت می‎کنم کتکم زدند و دو نفری به من تعرض کردند.
بعدش هم من را تهدید کردند که اگر حرفی بزنم از من فیلم گرفته‎اند و اول آن را نشان شوهرم می‎دهند و بعد هم پخشش می‎کنند. وقتی که این مسأله را شوهرم فهمید بدجوری به هم ریخت...
با اینکه من از ترس آبرو نمی‌خواستم این قضیه را کسی بفهمد، شوهرم نمی‌توانست بی‌خیال شود و مدام اصرار داشت که باید شکایت کنیم و دمار از روزگارشان دربیاوریم.»
سارا همچنین در این گفتگو از پیگیری شکایت خود و ممنوع الخروج شدن تیم سازنده بفرمائید شام از کانادا خبر داد و علت به تأخیر افتادن پخش سری جدید بفرمائید شام از تلویزیون من و تو را این پرونده بیان کرد.
البته به تازگی دادگاه کانادا حکم ممنوع الخروج بودن آن دو نفر متجاوز را صادر و بقیه عوامل مستقر در کانادا را رها کرده است.
سارا در پایان مصاحبه خود با پایگاه ایرانیان مقیم کانادا گفت: «واقعا دوست نداشتم این گفتگو را با شما انجام بدهم چون اصلا دلم نمی‎خواست که این موضوع اینقدر پخش بشود و ادامه پیدا کند. ولی اصرار شما و اینکه دیدم این قضیه بین ایرانی‎های کانادا خیلی پیچیده، مجبورم کرد تا این گفتگو را داشته باشم.»
خاطرنشان می‎شود برنامه بفرمائید شام پس از تعطیلی و ناکامی آکادمی گوگوش، بیشتر سرمایه‏‎گذاری‎های شبکه من و تو را به خود اختصاص داد.
امتیاز برنامه بفرمائید شام از شرکت انگلیسی «ITVGLOBAL» خریداری شده است و هدف از تولید آن، تغییر سبک زندگی ایرانی-اسلامی مردم کشورمان با ترویج شراب‎خواری، بی‎بندوباری، تخریب آموزه‎های دینی، توهین به قومیت‎های ایرانی و... می‎باشد.
با توجه به افشاگری پایگاه ایرانیان مقیم کانادا، باید گفت معلوم نیست چند نفر دیگر از شرکت‎کنندگان برنامه بفرمائید شام قربانی هوس‎بازی عوامل آن شده‎اند و از ترس آبرو و برای جلوگیری از انتشار فیلمشان، لب فروبسته‎اند!؟
حلقه مفقوده این ماجرا وقتی پیدا می‌شود که چندی پیش مدیر یکی از تلویزیون‎های لس‎آنجلسی از قاچاق دختران توسط "کیوان عباسی" مدیر شبکه من و تو پرده برداشت و فاش کرد که او یک شبکه پورنو به‎نام "هاستلر تی‎وی" را نیز در کانادا اداره می‎کند.
مجددا یادآور می‎شویم، پخش سری جدید برنامه بفرمائید شام که از یک‎سال پیش برنامه بود در کشور کانادا تولید شود، متوقف شده است.
البته مدیران شبکه من و تو به تازگی وعده داده‌اند که با حل و فصل پرونده مذکور در محاکم قضائی کانادا، طی ماه‎های آینده سری جدید برنامه بفرمائید شام را روی آنتن خواهند فرستاد.

منبع: http://www.irinn.irازدواج یک زن با غریبه‌ای که کلیه‌اش را به او اهدا کرده بود+عکس

1:

نه میتونیم بگیم صحت داره این خبر نه نداره.


راز طول عمری مردی که ۲۵۶ سال زندگی کرد+عکس
پس سکوت بهتره.


مرگ جان سخت ترین آدم روی کره زمین
چون نمیشه قضاوتی نا بجا کرد.


اولین فیل صورتی جهان کشف شد

2:


تاثیر چنین برنامه های بر روابط خانوادگی بسیار زیاد هست متاسفانه جامعه ما الان شده تقلید کور کورانه از تمامی مسائل حتی بریدن گوشمون و درست کردن گوش الاغی بعنوان مد


وزیر نیرو: مشکل بی آبی جدی است

3:

از منابعی که متن و آخر خبر ثبت گردیده میتوان به صحت یا سقم خبر پی برد


خنده‌دار ترین تقلب جهان + عکس

4:


بهتر بود اسم برنامه را میگذاشت بفرما شام + با تجاوز جنسی

اگر شوهر این خانم غیرت داشت این اتفاق هرگز براش نمی افتد
هر کسی میدونه تنها گذاشتند یک خانم با تیام چه عواقبی دارد
وقتی غیرت نباشد همین میشه ...
شبکه من و تو بهتره رشته کاریشون مشخص نمايند بهتره همون پورنو باشند
تا خانواده های اینچنینی فریبشون را نخورند


حفاران غیر مجاز مسلح در کازرون ناکام ماندند

5:

قبلا هم گند کاریای بعضی از این مجریا توی بعضی از سایتا پخش شده بود.


عکسی که در شبکه‎های‎اجتماعی غوغا کرد
.

.
واقعا براشون متاسفم

6:


این شبکه انگلیسی تحت نفوذ صهیونیستها اداره میشه
قبلا هم خانمی در اکادمی گوگوش مورد تجاوز جنسی برنامه گرفته بود
و موارد دیگه ....

بنا به مصلحت افراد شکایت نکردند

شوهر این خانم هم ریلکس یوده که کار به شکایت از تیام و گروه بی بندوبارش رسیده
اکثر مجریان این شبکه همجنس باز هستند و دچار فساد اخلاقی هستند
شرایط پذیرش مجری در این شبکه همین هست البته معاند با نظام در الویتشان هست

7:

تا وقتی شبکه های مثل من وتو و......................بیننده زیادی در ایران داره نمیشه بهش فرمود که شبکه موفقی نیست و این جور مسائل را هم به پای بد نام کردن شبکه میزارن
خدا عالم

8:

گویا جعلیه .

صحفه ی ایرانیان کانادا چنین خبری توش نداره .


9:

هم خدا میدونه و هم ایرانیان خارج کشور و برخی دوستان وطنی
که این تیام مجری شبکه من و تو چه ادم پستیه


افشاگری های سحرخیز از روابط غیر اخلاقی و رسوایی تجاوز جنسی یکی از کارمندان شبکه به روشنا (شرکت نماينده آکادمی گوگوش) از یک سو و از سویی دیگر رسوایی بزرگ اخلاقی رها اعتمادی (مجری اصلی آکادمی گوگوش) در تجاوز وی به یک پسر ۱۱ ساله سبب شده هست تا مدیران شبکه من و تو را در برگزاری سری چهارم آکادمی گوگوش دچار سردرگمی کند.
به نظر می رسد تجاوز به یکی از شرکت نمايندگان آکادمی گوگوش توسط یکی از کارمندان شبکه من و تو که منجر به خودکشی نافرجام او شد کشمکش های شدیدی را در بین شرایط این شبکه بوجود آورده هست تا اونجایی که برگزاری این برنامه را در هاله ای از ابهام تا مرز تعطیلی کشانده هست.


وی در پستی جنجالی سوءاستفاده های اخلاقی و روابط جنون آمیز برخی از کارکنان شبکه را یکی از دلیل های اصلی ترک این شبکه فراخوان کرد.

پریسا سحرخیز پیشتر در اقدامی جداگانه با انتشار عکس هایی از روشنا (یکی از شرکت نمايندگان برنامه آکادمی گوگوش)، از تجاوز جنسی تیام، یکی از کارمندان شبکه من و تو به روشنا و در ادامه از خودکشی نافرجام وی پرده برداشت.
رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند
بیش از چند روز از افشاگری های پریسا سحرخیز نگذشته بود که در کمال تعجب به یکباره اکانت فیسبوک شخصی وی هک و حذف گردید.

حذف فیسبوک پریسا سحر خیز سوال های فراوانی را در پی داشت تا اینکه وی در توییتر خود از تهدیدهای مسئولین شبکه من و تو اظهار داشت.
حرف های پریسا سحرخیز مجری شبکه من و تو – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز

10:

فساد اخلاقی شبکه من و تو علنی شد!


رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند
«طناز خامه» تنها کارمند زن شبکه من و تو نیست که در اعتراض به رفتارهای جنون آمیز و فساد اخلاقی دست‎اندرکاران این تلویزیون، ساز جدایی کوک کرده هست.

چند ماه پیش بود که جدایی نابهنگام یکی دیگر از مجریان زن شبکه ماهواره‌ای «من و تو» اما و اگرهای بسیاری را برای این تلویزیون لندنی به وجود آورد.

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند


قطع همکاری ناگهانی «طناز خامه» یکی از سردبیران و مجریان برنامه "اتاق خبر" با شبکه من و تو و یادداشت‎های وی در فیسبوک شخصی‎اش، حاکی از اعتراض وی به مزاحمت‌های اخلاقی برخی کارکنان تلویزیون من و تو می‎باشد.

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند


نامبرده به‎قدری از این بابت احساس ناامنی کرده هست که زندگی در یک روستای دورافتاده افغانستان را به لندن‌نشینی و کار کردن در تلویزیون من و تو ترجیح می‌دهد.

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند


اما این تمام ماجرای جدایی این مجری زن از «من و تو» نیست.
طناز خامه پس از خداحافظی با این شبکه -که همراه با افشاگری در خصوص بخشی از واقعیت‎های درونی من و تو بود- به طرز غیرعادی و ابهام‎برانگیزی ناپدید شد و حتی در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیتی نداشت؛ تا اینکه از چندی قبل دوباره با حضور در فضای مجازی افشاگری‌های خود را از سر گرفت.

این مجری سابق من‎وتو که گویا خود قربانی آزار و اذیت در شبکه یادشده بوده هست، پس از جدایی با انتشار پستی در فیسبوک شخصی خود تلویحا از سرنوشت هولناک کارمندان زن تلویزیون من‌وتو اظهار داشت.
وی که به نشانه اعتراض تصویری از خود را منتشر کرده هست، چنین می‎نویسد: «خشونت را دیگر نمی‎پذیرم؛ چرا که تلخ‎ترین تجربه زندگی‎ام بوده...»

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند

«طناز خامه» تنها کارمند زن شبکه من و تو نیست که در اعتراض به رفتارهای جنون آمیز و فساد اخلاقی دست‎اندرکاران این تلویزیون، ساز جدایی کوک کرده هست.

تقریبا یک سال پیش بود که «پریسا سحرخیز» یکی دیگر از مجریان زن من‎تو، پس از افشای تجاوز "تیام بصیر" (مجری شبکه) به "روشنا" (ثبت‌نام‎نماينده در آکادمی گوگوش) از این شبکه لندنی جدا شد و فشارهای بعدی مدیران و شرایط من‎وتو نیز نتوانست وی را به تکذیب افشاگری‌هایش وادار کند.

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند


برملا شدن تجاوز جنسی کارمند مرد شبکه من‌وتو به «روشنا» از یک سو و رسوایی بزرگ تعرض "رها اعتمادی" (مجری اصلی آکادمی گوگوش) به یک پسر 11 ساله -که توسط سی‎ان‎ان مخابره شد- موجب گشت تا مدیران شبکه انگلیسی من‎وتو سری‌های بعدی آکادمی گوگوش را تعطیل نمايند.

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند

شبنم، شیدا و مریم رئیسی (از مجریان و تهیه‎نمايندگان برنامه دکتر کپی) نیز پس از بروز فسادهای اخلاقی پی‎درپی در شبکه من‎وتو، همراه با طناز خامه و پریسا سحرخیز از این شبکه ماهواره‎ای فارسی‎زبان بیرون رفتند.

در پایان خاطرنشان می‎کنیم با نگاهی به زندگینامه "کیوان عباسی" (مدیر شبکه من‎وتو) عامل اصلی رواج انحرافات اخلاقی و روابط جنون‎آمیز در این تلویزیون لندنی بیشتر معلوم می‎شود؛ شخصی که خود فرزند مالک یک شبکه پورنوگراف کانادایی می‎باشد و دور از انتظار نیست که زنان و دختران اینچنین در تلویزیونش تحت آزار و اذیت برنامه دارند.

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند
فساد اخلاقی شبکه من و تو علنی شد!

11:

فکر کنم این خانم روشنا اومدن به برنامه ی جواب منوتو و این مطالب رو تکذیب کردند .


12:

تا وقتی توی ایران برنامه های تیام(به فرموده شما من نمیشناسم چون این کانال ها را نمیبینم)طرفدار داره وبا شوق نگاه میکنن دیگه حرفی نمیمونه که این آدم کثیف باشه یا نه
اگر آدم بی ناموسی هست نباید برنامه هاش را هم نگاه کنن .نمیشه که از این ور بگیم آدم بدی هست و بشینیم پای برنامه اش
خودتون میدونین که بفرمایید شام چقدر در ایران بیننده دارهمتاسفانه

13:

حتمن شامش خوشمزه نبوده خوب..

مگه چیه؟

14:

یاد فرزاد جمشیدی مجری برنامه سحر افتادم
ممکنه صحت داشته باشه.این هم ممکنه که برنامه ریزی شده باشه و با هدف خراب کردن این برنامه

15:

الان روشنفکر بازی مذابین در آمریکا و انگلیس و ...،گل میکنه!!

16:

دروغی دیگر .

صفحه ی cnn ireport جایی نیست که اخبار واقعی توش فراخوان بشه بلکه صفحه ای هست که هر کس با یک حساب کاربری میتونه خبری جعلی یا واقعی توش بذاره .

یجورایی برای توسعه ی مفهوم شهروند خبرنگار .

بعد که این اخبار مورد هستفاده ی رسانه های موقعيت طلب و بوغ ایران برنامه میگیره باعث تفریح عده ای میشه:


For a democratic secular Iran.

For peace and prosperity in the Middle East.: CNN iReporter a New Platform for Islamic Republic's Lies

17:

پیرو ندیدن تی وی این برنامه رو هم ندیدم.خوشبختانه !!!!

18:

استخدام بجای سکوت در برابر عمل بی شرمانه

بقول انهایی که دیدند خيلي مسخره بود كاملا مصنوعي....
معلوم بود به زور ورش داشتن آوردنش يكي نبود
بگه بجاي اين اگه میتونستید پريسا سحرخيز رو بياريد
تا بگه چرا اين مطالب رو نوشته


آیا شبکه من و تو مجبور شد روشنا را هستخدام کند؟

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سندشبکه من و تو روشنا یکی از شرکت نمايندگان آکادمی گوگوش را هستخدام کرد.
روشنا که چندی خبر تجاوز یکی از کارمندان من و تو به او تیتر یک رسانه های این حوزه شده بود به هستخدام شبکه من و تو در آمد.روشنا یکی از شرکت نماينده های آکادمی گوگوش بود که خبر تجاوز تیام به او در شبکه های اجتماعی گسترش پیدا کرد که باعث خودکشی او شد که روشنا از این اتفاق جان سالم به در برد.

سپس چند هفته از این اتفاق شبکه من و تو تصمیم گرفت روشنا را هستخدام کند.

تجاوز در رسانه های ماهواره ای مانند صدای آمریکا باعث شکایت از شبکه و کارمندان شد که باعث کاهش اعتبار این شبکه شد.


روشنا هرگز بابت این مسئله به دادگاه انگلیس شکایت نکرد و امروز در برنامه جواب با حضور تیام و روشنا، مجری برنامه از هستخدام روشنا توسط این شبکه خبر داد.


19:


پس اینطور میشه هستنباط کرد که حقوق و مزایاشان را ندادن
و اینها از شبکه بیرون رفتند خواستند تلافی نمايند و ابروی تیام را ببرند


احتمالا سارا و شوهرش هم در کانادا خواسته از تیام اخاذی کنه !

20:


آره یکی از تاثیرات این برنامه برای من این بود که هرکسی اونوره لزومن دکتر مهندس نیست بلکه امکان داره کارگر و..

باشه ..خب منم ترجیح دادم کارگر اینوری باشم تا اونوری

شستن ضرف تو رستورانهای اونور هنر اینور دولت حمایت نمیکنه
و دیگر تاثیرات

21:

ادم زنده خودش داره میگه نبوده .

اگر احتمال حق سکوت وجود داره که داره امکان رشوه دادن به پریسا سخر خیز هم برای تخریب منوتو وجود داره مارپل جان .


22:

تارنمای ایرانین کانادا اصلا چنین خبری منتشر نکرده اصل صفحه ای که جام نیوز بهش هستناد کرده وجود خارجی نداره پسرم .


23:

نمیدونم چقدر صحت داره ولی بااون وضعی که بعضی ازشرکت نماينده داشتن بایدم چنین اتفاقی میفتاد

24:

امثال این طرز فکر جهان سوم رو میسازن .


25:

چقدر راحت به خاطر مقاصد سیاسی و شخصی خود،افراد به اصطلاح دین مدار با ابروی افراد بازی می نمايند.

نشر اکاذیب جرم هست
اما علیه منتقدان رهبری و نظام جمهوری اسلامی این کار زننده ،انگار ثواب محسوب می شود.
باعث شرمساری ست.


26:
؟
چي ميگه اين ؟
بهش تجاوز شده ....بعد وقتي شوهرش فهميده ....بدجوري بهم ريخته ؟

بدجوري بهم ريخت؟

من معمولا وقتي مثلا ميشنوم 100 هزار تومن از پولهام گم شده بدجوري بهم ميريزم ...
يا مثلا جريمه شدم ...

يا مثلا با يكي بحثم ميشه ....

طرف به زنش تجاوز شده بدجوري بهم ريخته ؟

اين خانوم كلمه خوبي بكار نبرده يا كلا غيرت و ميرت كمرنگ شده ؟بقيه با اين جمله بدجوري بهم ريخت مشكلي ندارند ؟

27:

ایا درسته زن طوری پوشش بپوشه و طوری ناز و عشوه بیاد که غرایز مرد را تحریک کنه و ازمرد هم انتظار بره تحریک نشه
من نمیگم مرد مقصر نیست بلکه هردو مقصرند ولی وقتی فرموده میشه مرداز طریق بصر تحریک میشه و دروقت تحریک شدن اگر کسی بتونه جلوی نفسش بگیره جهاد اکبر انجام داده یعنی باید درست پوشش پوشید
البته از پست شما اینطور برمیاد که به مسائل دینی اعتقادی ندارید و مثال زدن من بیهوده هست ولی بهرحال لازم دونستم به این شکل صحبت کنم

28:

صرفنظر از صحت و سقم اصل موضوع
آره میثم جان اتفاقا منم با این مدل جمله بدجوری بهم ریختم

29:

سلام آقا میثم.

وقتی طرف ساعت 8 صبح بره سرکار و بدونه یک سری افراد میان برای فیلمبرداری و خانمش هم تو خونه تنهاس

قطعا فقط با یک تجاور بهم میریزه نه بیشتر

یعنی انتظار بیشتری نمیشه ازش داشت

30:

گـوهـر خـود را مـزن بـر سنـگ هـر نـاقـابـلـی

صبـر کـن پیـدا شـود گـوهـر شنـاس قـابـلــــــی

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند

31:


پدر جان اینها برای ادامه کار هم شده دست به هر کاری میزنند
حتی خبری رو که تا امروز تو سایت مورد نظر بوده را حذف مینمايند
در غیر اینصورت یک شبکه مهم ایرانی بمانند ایرانیان نمیاد
همینطوری بر حسب تخیل یکعده خبر را انتشار کنه

رسوایی جنسی در شبکه فارسی زبان «من و تو»/ عکس سند

32:

هر وقت این منابع تجاوز کارمندان سفارت ایران را در آلمان و مالزی و هسترالیا و برزیل....

را منتشر کردند صحت این ادعائشان هم قابل تامل خواهد بود

کاش میشد به خبرگذاریهای داخلی 100% اعتماد کرد اما فقط 20% قابل اعتمادند اونهم در باره افزایش قیمت نان و سوخت و 10% هم آب و هوا

نمیگم خبر صحت نداره ، نمیگم هم صحت داره ...عرض میکنم منابع داخلی اصلا قابل اعتماد نیستند

33:


34:

حالا اگر بهش تجاوز شد ...

چطوری میزبان بقیه شده ....

یکمی این موضوع پیچیده هست !!!!!!!!!!!!!!!

35:

جدای از موضوع بالا ، کلا مهاجران در کشورهای غریب کمی اوپن تر هستند و خطوط قرمز فرهنگیشان را نادیده میگیرند
پارسال منهم در یکی ار کشورهای اروپایی با چنین سیستمی برخورد کردم ...

یکی از دوستاران که مقیم بود به خواهش زیاد بنده را از هتل به منزل شخصیش برد ...

که شب در خدمتشون بودم ولی صبح زود آقا از خانه خارج شد و بنده و خانم در خانه تنها ماندیم .....

و طوری رفتار شد که احتمال لغزش بود

وقتی رفتار غیر معمول خانم را با دوستم در میان گذاشتم از من عذرخواهی کرد

36:

ببنید دوستان جرم کمی نیست
اگرصحت داشته باشعه طرف رو طبق قوانین اونجا بدفرم حالش رومیگیرن
اما این وسط قطعا بازیهای سیاسی هم هست
شما یک سرچی درباره تمام مجری های شبکه های خارجی فارسی زبان بکنید براشون این جرم رو نوشتن دوستان

باورکنید من نه میخوام دفاع کنم نه تایید
اما این رومیدونم که اگر این کارتوسط یکی از مجری های وطنی هم انجام میشد باز رسانه های اونوری به طبل این میکوبیدند

37:

یک سناریو نخ نما
تجاوز به مورادی فرموده میشود که یک مرد یا زن بالغ شخصی را با توسل به نیروی قهریه
وتهدیدجسمی و یا احساسی به زور وادر به در خواست جنسی مینماید
در این مورد که تخیلاتی بیشتر نیست
امکان ندارد که یک فرد در حضور چندین نفر مورد تجاوز برنامه گرفته باشذ
ودر ظمن این گونه موراد طرفین مسلم هست اگر رابطه ایی بوده راضی بوده بعدا در اثر شرایط دیگر شخص
احساس حقارت میکند و دم از تجاوز میزند

باید فرمود اگر این خبر راست این زن یک فاحشه به تمام معناست
از نظر من فاحشه ایی که برای تامین و امرار معاش خودفروشی میکند انسان بسیار محترمیست
خاک تو سر کمبود دارش نمايند

38:

شما پست ها رو نمیخونید ؟ میگم تو سایت ایرانیان کانادا چنین خبری وجود نداره .

اصلش دروغه داری چیو تفسیر میکنی ؟

39:

کمی بیشتر فکر کنیم .

ما در مورد تجاوز داریم حرف میزنیم یعنی موقعی که زن راضی به رابطه نیست .

اگر زن چه با حجاب چه بی حجاب عشوه بخرج داد و این منجر به رابطه ی جنسی شد مقصره ولی اگر زن عشوه بخرج نداد ( ما اطلاع نداریم ) و مرد بهش تجاوز کرد یک زنی مثل شما بیاد و زن رو مقصر قلمداد کنه واقعا قضاوت بی نظیریه .

بد تر از قضاوتی که در مورد بی دینی من میکنین که هر دو قضاوت با هم جورن و نشون میده چرا ما تو جامعه مون این همه خشونت و توسعه نیافتگی و بی اخلاقی داریم .


40:

تجاوز به چیزی می گویند که بزور باشد.

این خانم اگر دوست نداشت که نمی رفت تو این تلویزیون.

اصلا" اینها آمده اند تا همین برنامه ها را یاد امت بدهند مگر کار دیگری هم بلدند

41:

متاسفانه همه جا آدم روانی و مشکل دار هست .
وضعیت اخلاقیات تو همین ایران از همه جا بدتره .


42:

اینم منبع خبر اصلی جهت کسانی که هیچی باورشون نمیشه:
جنجال بر سر یک پرونده در تورنتو | Iranian Canada

43:

بر پدر و مادر دروغگو و پخش نماينده دروغ لعنت

44:


مگه مجبوری صفحه جعلی و دروغ رو پخش کنی ...

این لینکی که دادی کاملا جعلیه و مربوط به یه بلاگ ساختگی هست نه سایت ...
یه نگاه به آدرسش بندازی همه چی واضح و روشنه ....

لینک سایت اصلی رو میزارم که اصلا این خبر وجود نداره ....

خوبیت نداره بقیه رو احمق فرض کنین .....

لینک سایت اصلی ...

45:

اگر تونستید این لینک را به منوتو اطلاع بدید تا دست این فاحشه های مغزی رو بشه

46:

دوستان این خبر جعلی و دروغ هست

و صدا و سیمای ایران که احدی رغبت دیدن برنامه هایش را ندارد احتمالا به این دروغها دامن میزند

در سایت ایرانیان کانادا خبر دروغش نقل شد


https://www.iraniancanada.ca/4909/%D...%A9%D8%A7.html

47:

بزار بگن ، اینا چیزی از محبوبیت اونها کم نمیکنه


78 out of 100 based on 43 user ratings 818 reviews