انتقاد یک مرجع تقلید از تجمع بر مزار کوروش


انتقاد یک مرجع تقلید از تجمع بر مزار کوروشانتقاد یک مرجع تقلید از تجمع بر مزار کوروش
انتقاد یک مرجع تقلید از تجمع بر مزار کوروش


شاه می‌گفت کوروش آسوده بخواب، ما بیداریم، اکنون عده‌ای دور مزار کوروش جمع شدند و طواف کردند و در این تجمع دستمال درآوردند و گریه کردند.

آیت‌الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: در دوران امام خمینی(ره) نیز عده‌ای به یاد کوروش بودند، ایشان فرمودند شنیدم این افراد جمع شدند، گریه کردند که اسلام به این مملکت آمده است، این افراد همان‌ها هستند و ضد انقلاب هستند، تعجب می‌کنم چه طور می‌توانند در مزار کوروش جمع شوند، همان شعارهایی که برای رهبر معظم انقلاب می‌دهیم، برای کوروش بدهند و باز ما زنده، نشسته‌ و تماشاگر هستیم.

وی ادامه داد: کدام قدرت در این بخش کوتاهی کرده که این افراد اینگونه جمع شوند، با توجه به اینکه مملکت اسلامی و انقلابی برنامه داریم، باید بیدار و هوشیار باشیم، این انقلاب دنباله‌گر انقلاب پیامبر و ائمه اطهار(ع) است و آنها خواستند انسان بسازند.


.چرا این دختر فکر می‌کند "زشت" است؟

1:

خب این مرجع بزرگوار راست میگوید ، عده ای تحت عنوان کوروش در حال ضربه زدن به دین و نظام هستند ....


تصاویری از "ترامپ و پول‌هایش"


دختر ۱۵ ساله؛ اولین فردی که پا بر روی مریخ خواهد گذاشت!

2:

شاه این همه زور زد که اندک محبتی برای کوروش نزد امت جمع کند اما با اون هم هزینه چندان موفق نشد و مثلا هستاد باستانی پاریزی در کتاب خود می نویسد که موقع جشن های دوهزار و پانصد ساله در اتوبوس در مسیر پاسارگاد به زرینکوب می فرمودم که اون امامزاده پرت و دورافتاده را که در دوردست هاست ببین که امت محلی به اون همیشه سر می زنند اما کوروش با اون همه عظمت مهجور مانده و کسی به مقبره اش سری نمی زند و از بیان این مَثَل ابراز شفرمودی و عبرت می کند.


سخنرانی راعفی پور درمورد برگردان آهنگ


حالا به میمنت تمام تندروی ها و سرکوب ها و تحقیرها و تهدیدها، کار ملت در طی چند دهه به جایی رسیده هست که بدون خرج کردن ریالی پول، کوروش جای خودش را در قلب میلیون ایرانی به عنوان کسی که ارزش گرامیداشت و رفتن به بارگاهش را دارد باز کرده.


کالاهای عجیبی که پس از مذاکره به ایران آمد


رابطه سلفی و دماغ گنده!

3:

این یکی از اون نمونه های تاسف بار تمامیت خواهی و تفکرات بسته ی حاکم بر قشر وسیعی از مبلغان مذهبی هست.


هر دقیقه چند نفر بیکار می‌شوند؟

هر سال در ایام محرم هزاران نفر در خیابان های شهر به راه می افتند و طبل و بوق و فریاد میزنند و پیر و کودک و جوان هم تحمل مینمايند.
حال یک عده رفته اند وسط بیابان دور یک مشت سنگ جمع شده اند و این تندروهای متحجر تحمل عکس و فیلمش را نیز ندارند.


اهدای گران‌ترین فرش تاریخ جهان به کربلا

4:

مدعیان دین مداری ، دین را درست و بدونه اغماض و جهت گیری و تبعیض و تهدید و تشکیک ارائه دهند تا امت از هر وسیله و دستاویزی برای اعتراضات موجود هستفاده یا سوء هستفاده ننمايند .....

امت که بادین که شکمشان سیر نمیشود ! هزاران خواست و درخواست دیگر دارند که دینی که معرفی شده کمترین اهمیت را به اونها نمیدهد

این حاج آقا لطف میکردند داد امت را به بیدادگران مدعی دینی میفرمود نه اینکه بیداد حکومت را بر سر امت داد بزند

بشخصه بنده هم از دستاویز قراردادن فرهنگ در مقابل مذهب خوشنود نیستم و از اون جانبداری نمیکنم ......

اما این واکنش و قضاوت نابجا و دشمن تراشی غیر مدبرانه از طرف جاهلان مدعی دین مداری آغاز شده تا مورد سوء هستفاده گران اون را نقطه ضعف حکومت اسلامی بدانند و انگشتشان را روی اون هرچه بیشتر فشار دهند


5:

هیچ معلوم نیست در ان سنگ تخت ک ب اسم گور کورش بالا امده


کار انگلیسی ها باشد

چون در قبل انقلاب دیکته تغییر فرهنگی انگلیس به شاه ...برنامه دادن کورش گرایی (اریا گرایی)مقابل و ب جای اسلام گرایی(عرب گرایی) امت بوده


شاید این قبر سمبل هم ساخت انگلیس باشد برای فریب امت


از انها ک چیزی بعید نیست

6:

درود

دوست عزیز من بیشتر فکر میکنم بدان علت که سطح سواد پدارن ما پایین بود و تاریخ کشور خودشان رو بلد نبودن

باعث شده بوده که کورش را خوب نشناسند

یعنی در حقیقت بالا رفت میزان سواد امت ایران باعث شناخت روحانیت و ایضا تاریخ گهربار کشورشان شده

7:


البته دوست عزیز

چه بخواهیم چه نخواهیم مذهب در برابر علم و فرهنگ برنامه میگیره

چون مذهب نمیتونه خودش را بروز کنه و در هزاران سال پیش در جا میزنه

ولی علم و فرهنگ خودشون رو بروز مینمايند و نو اوری دارند

وقتی که تقابل بین مذهب و علم و فرهنگ پیش بیات مذهب چون برای اثبات ادعا درمانده میشه به زور متوسل میشه

در طول تاریخ هم این مذهب بوده که بر روی علم و فرهنگ شمشیر کشیده و الا کمتر اتفاق افتاده که علم و فرهنگ بر روی مذهب شمشیر بکشند

8:

یا کوروش پیامبر .یا ذوالقرنین

9:

از این دست تجمعات احمقانه و کارهای احمقانه تر مثل سجده به قبر کذایی کوروش که اصلا معلوم نیست چقدر سندیت داشته باشد در میان عده ای جاهل کم نیست
خود کوروش از قبر به پا خیزد از این افراد تعجب میکند !

10:

اگر صحت داشته باشد و ایشان واقعاً چنین حرفی زده باشند به نظر من سخنی اشتباه هست.....

کوروش کبیر، نماد ایران و هویت ملی هست و احترام به او، در حقیقت احترام به فرهنگ و تاریخ ایران هست.....

ما ایرانی مسلمان هستیم لذا همانقدر که اسلام برای ما مهم هست، ایران هم باید برای ما مهم باشد.....


حالا ممکن هست کسانی زیاده روی نمايند و رفتارهای نامناسب داشته باشند همانطور که در امور دینی هم عده‌ای تندروی و زیاده روی می نمايند و کارهای نامناسبی می نمايند.....

این افراط ها همیشه و همه جا وجود دارد و قطعاً مورد تایید اهل تفکر نیست اما اصل احترام به کوروش کبیر و تاریخ ایران، نه تنها عیب نیست بلکه لازم و ضروری هست.....


من به عنوان یک ایرانی مسلمان، از حضور امت و ابراز محبت به کوروش کبیر و تاریخ ایران حمایت میکنم و چنانچه امکانش برای بنده هم فراهم میشد شرکت میکردم.....


11:

من یک آریایی ام؛
اهورامزدای من" الله "است،
از تبار کوروشم ، ولی شاهم" حسین بن علی (ع) "ست،
از دیار آرشم ، ولی کماندار من" مسلم بن عقیل" هست،
امپراطوری ام هخامنشی ست ، ولی جغرافیای من" بین الحرمین" هست،
شاه عباس را دوست دارم ، ولی شاه من "عباس بن علی "ست ،
آری من ایرانی ام عاشق کاوه ، مدیون نادرشاه ، ولی پیامبرم "محمدبن عبدالله(ص)"است،
قدمت کشورم از ماورای تاریخ هست وبه قدمت اون مینازم
زیبایی های تاریخ کشورم را دوست دارم ،
ولی تمام زیبایی های دنیا را در کلام" مولایم حیدرکرار" میبینم ،
آری...

آری...

من یک ایرانی ام...
و متنفرم از کسانی ک به اسم تاریخ کشورم ;
به اعتقاداتم ضربه میزنند...
من یک آریایی شیعه ام...


12:

کلا تجمع وسجده کردن به قبرکذائی ویا وواقعی کارجاهلانه ای هست ترکیبی از مرده پرستی وبارگاه پرستی وبت پرستی ...
متاسفانه به برکت خرافه وجهالت ما ملت ایران ، این پهنه مملو از انواع قبر وامامزاده و...است که امتان تجمع وسجده مینمايند ...
اما حداقل اینکه درقبرکوروش اززائرین پول نمیگیرند وشفای عاجل طلب نمینمايند ...


13:


۱.

می‌گویند در وقتهای خیلی‌ دور، شیخی در امام زاده‌ای بود که برای مردگان امت اون دیار، نماز میتی میخواند، روزه و عبادات عقب افتاده امت را انجام میداد و از این راه امرار معاش میکرد و در اون امام زاده هم زندگی‌ میکرد.

امام زاده‌ها در گذشته، نقش جایی امن برای مسافران و جایی خوب برای هستراحت اونان و همچنین جایی برای درد دل‌ با خدای خود بود.

بدینسان بسیاری از امت اطراف و همچنین مسافران که اعتقاد داشتند خود را از لحاظ جسمی‌ و روحی‌ آماده ادامه سفر یا زندگی‌ میکردند.

روزی یکی‌ از این مسافران که پسر کوچکی داشت به اون امام زاده آمد و به شیخ فرمود: یا شیخ من دوست دارم پسرم چون تو مردی با خدا و زاهدی شود آیا احتیاج به کمک دارید؟ شیخ هم چون سنّ و سالی‌ ازش گذشته بود و کسی‌ را نداشت پذیرفت و اون پسر پیش اون شیخ ماند و در کارهای اونجا به شیخ کمک میکرد.
۲.

پسر‌ پس از چند سال روزی به شیخ فرمود: یا شیخ سالیان سال هست که من نزد شما هستم و از پدر و مادر و اقوام خبری ندارم اگر اجازه بدهید راهی‌ سفر شوم و سری به خانواده‌ام بزنم.

شیخ پذیرفت و الاغی را به اون پسر داد و فرمود با این الاغ برو که زحمت‌ کمتر شود و در راه برگشت هم چیزهایی خریداری کنی‌ و بیاوری و بسیار مراقب این الاغ باش پسرجان! پسر با ذوق و شوق فراوان راهی‌ سفر به دیار خود شد.

پس از فرستگها در بین راه الاغ در اثر گرما و بیماری تلف شد.

پسر بسیار اندوگین شد و نمی‌دانست که چه باید بکند و جواب شیخ را که اون همه توصیه کرده بود که مراقب الاغ باشد را چگونه بدهد.

بالای سر الاغ به بد شانسی خود و اتفاقی‌ که افتاده شروع به گریه و زاری کرد.

امتی که از اونجا گذر میکردند دلشان به حال اون پسر جوان سوخت و چند سکه برایش ریختند.

چون شب شد پسر سکه‌ها را جمع کرد و با کامل تعجّب دید که مقدار سکه‌ها بسیار قابل توجه هست و پیش خود فکر کرد چند روزی به این کار ادامه دهد تا با پولش الاغی بخرد و باز گردد و از مشکل رهایی یابد.
۳.

پس از چند روز دید که بسیار پول قابل توجه‌ای جمع شده و چون جنازه الاغ در حال بو گرفتن بود الاغ را در همان جا چال کرد و با همان پول برایش قبری ساخت.

خواست از اونجا برود و به راهش ادامه دهد که دید امت رهگذر باز هم به روی قبر الاغ پول میریزند.

پیش خود فکر کرد که بهتر هست مدتی‌ دیگر بماند و پول بیشتری جمع کند.

خلاصه پسر با همان پول کمی‌ به قبر الاغ هم رسیدگی کرد و اون را روز به روز آبادتر کرد و هر روز هم به تعداد امتی که به اونجا می‌‌آمدند و پول به روی قبر الاغ میریختند اضافه کرده میشد.

پسر‌ ماه ها کارش همین بود و حالا اون قبر الاغ زیارتگاه بسیاری از رهگذران و مسافران شده بود و پسر هم چون تجربه این کار را داشت و پیش شیخ این کار را آموخته بود اونجا کار و کاسبی خوبی به راه انداخت و اون قبر الاغ تبدیل به زیارتگاه با شکوهی شد! پس از مدتی‌ شیخ دید که اون پسر برنگشت و چون کار و کاسبیش هم کمی‌ کساد شده بود و از مسافران هم شنیده بود که امام زاده‌ای دیگر در چند فرسخی همانجا به وجود آمده تصمیم گرفت سرو گوشی آب دهد!
۴.

باری پس از پرس و جو به مکانی رسید که پسر در اونجا بود و با کامل تعجّب دید که همان پسر که پیش خودش کار میکرد اونجا زیارتگاه‌ای راه انداخته! با تعجّب به طرفش رفت و پرسید: پسر تو را چه می‌شود؟ تو رفتی‌ که سر به اقوامت بزنی‌ دیگر باز نگشتی؟ تو کجا اینجا کجا؟ پسر تمام حکایت را برای شیخ تعریف کرد و فرمود: یا شیخ قصد نداشتم که چنین کنم ولی‌ دست روزگار باعث این کار شد و من بی‌تقصیرم! شیخ لبخندی زد و فرمود: پسر جان اشکالی‌ ندارد! سرنوشت تو گویی مثل سرنوشت خود من هست! من هم سالیان پیش وقتی‌ مثل تو جوان بودم همین اتفاق برایم افتاد! در راه سفر به شهر و دیارم الاغم در بین راه تلف شد! آخر اون امام زاده‌ای که من اون را بنا کردم و تو هم مدت‌ها در اون بودی قبر مادر همین الاغی هست که به تو سپردم برای همین به تو توصیه کردم که ازش خوب نگهداری کنی‌ چون یادگار همان خدا بیامرز هست!
۵.

پسر جان تا مرده پرست و آدم محتاج به زیارت هست چرا ما نکنیم! خود خواستند و ما هم به خواست اونها لبیک فرمودیم! لبیک یا الاغ! لبیک‌ ای جماعت مرده پرست!

14:

سلام ابجی
متن زیبا و دلرباییه
اما نویسنده ی این متن سپس مدتی از نوشتنش پشیمون شد دلیلش رو در خاطر ندارم

15:

سلام از ماست
آره متن زیباییه ..

من اینو نشنیده بودم که میگین ..


16:

خوب هستین ابجی ؟
نویسنده این متن اتفاقا از بچه های همین سایته .

یکی از محققاس که علاقه ای به کوروش نداره ولی نسبت به دیگر کاربرای منتقد کوروش منصف تره اول اسمش بود ss8..

همونی که عکس چارلی چاپلین داره

17:

ممنونم شما خوبین ؟!!
روحیتون بهتره ؟
خب چرا پشیمون شد ؟اگه هنوز توی سایت هست ازش بپرسیم چرا پشیمون شده؟

18:

خدا کنه خواهردوقلوش سالم بمونه حالش خیلی بدتر از دیروز شده :((
اگر مایلین بپرسین .

دلیلش رو راستش یادم نیست
با اجازه فعلا میرم
در پناه حق باشید
یا علی

19:

ایشالله که خدا کمک میکنه و حالش خوب میشه ..

امیدتون بخدا باشه ..
برید بسلامت ..


خدا نگهدارتون

20:

خفه شو بابا باز تو زر زدی ...مذهب نمیتونه خودشو بروز کنه ...آخه بچه سوسول تو از مذهب چی حالیته ....تو خودتو بروز کن تو جیره خواری نگران مذهب نباش .....تو اینجور مباحث مثل قاشق نشسته می پره وسط و افکاره گندشو پخش می کنه

21:

کوروش پدر من هست

یا حضرت کوروش علیه سلام
تف تو روح دشمنانش

22:

خاک تو سر هر چی احمقه

23:

از چهارتا سنگ روی هم میترسند .

گویا بر پايه همین ترس بود که برنامه بود کل پاسارگاد با خاک یکی شود .
اگه به روش و سلوک خود اعتقاد دارید نباید از چهارتا سنگ اینگونه به وحشت بیفتید .


24:

خدا یکی کوروش هم یکی

25:


شما با شعار های نژادپرستانه این تجمع علیه اعراب(ودر فضای مجازی علیه ترکها)
و شعار علیه نظام و شعار علیه اسلام و شعار نه غزه نه لبنان که در این تجمع سر
میدادن راحت کنار میایید؟؟

حداقل با اون بخش ترویج نژادپرستی همین 3 بند کردار نیک و پندار نیک و فرمودار نیک
بر باد رفت.


(اگر اطلاعات شیراز لیدرها و سرشاخه ها رو شناسایی نمیکرد لااقل سر امثال بنده
در مقابل اقوام خودم پایین بود دم دوستان اطلاعاتی گرم که بدون اغماض برخورد
کردند)


به نقل خبرگزاری فارس، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب مرکز هستان فارس از دستگیری شرایط اصلی هنجار شکنی در تجمع روز جمعه در پاسارگاد فارس اظهار داشت و فرمود: اقدامات این افراد پیش از این از سوی دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی مورد رصد برنامه گرفته بود.
وی اضافه کرد: پس از انجام تحقیقات لازم، لیدرها و سرشاخه‌های اصلی این تجمع که به سردادن شعارهای هنجارشکنانه و ضدارزش‌ها‌ اقدام کرده بودند، دستگیر شدند.
دادستان شیراز خاطرنشان کرد: برای این افراد پروند قضایی تشکیل شده و وفق مقررات برخورد قضایی لازم با اون‌ها صورت خواهد گرفت.


26:


حال اگه مسئله به سرکوب نژاد پرستی باشه فقط اینها که نیستند !

در ورزشگاه تبریز هم عده ای پرچم ترکیه رو میبرند بالا و نماد گروهک تروریستی گرگ های
خاکستری رو نشان میدهند ، شعار های ضد دینی و ضد ایران سر میدهند .

گاهی اوقات در نیمه های شب تعدادی از اعضای گروهک جبهه ایجاد الاحوازی در اهواز
راهپیمایی مینمايند ، مارش عربی می گذارند و پرچم کشور الاحوازی را تکان میدهند !

در کردستان هم که چون فعالیت اشکارا دارند مشخص هست چه مینمايند همینطور در بلوچستان


بنده با نژادپرستی مخالفم هم از نوع اریایی اش هم از نوع ترکی اش هم از نوع کردی و عربی
و بلوچی اش .

پس اگه نگران امنیت ملی هستیم باید مواظب خیابان های اهواز ، ورزشگاه
تبریز و دانشگاه تبریز و هم چنین مرز های کردستان باشیم .
پاسارگاد به تنهایی زمینه ساز تجزیه ایران نمیشود .


پس خطر صرفا چهارتا سنگ به نام مقبره کوروش نیست .


27:

مرجع تقلید کسی هست که مرجع هست و امت به اون شخص مراجعه می نمايند نه کسی که به امت مراجعه می کند و اونها را به تقلید وا می دارد.

ظاهرا جای مرجع و مراجع عوض شده هست.


28:این نظر 4 ساعت پیش من رو بخونید لطفا:
http://forum.hammihan.com/thread239235.html#post6090469
و
http://forum.hammihan.com/thread2028...ml#post6090436و این هم نظر شما که کاملا جالبه:

http://forum.hammihan.com/thread2392...ml#post6090234


شما در پستتون فرمودید اینها از اجتماع پاسارگاد و این مسائل میترسند و خب
نظرات مشابه همین پان آریاییها در همین چند روز رو برای من بازآفرینی کرد.

یعنی شما با شعارهای:
1-نه غزه نه لبنان و ...
2-هجمه با شعار به حضور ایران در سوریه
3-شعار نژادی علیه اعراب
4-شعار علیه خود نظام اسلامی ایران

و...
موافقید؟

اینها کی هستند که شایسته مماشات باشن؟!همین هایی که الان در فضای
مجازی شروع کردن چپ و راست دارن علیه منافع و وحدت ملی شعار میدن آیا
با همون شخصی که در ورزشگاه به قول شما تبریز داره شعار ضد ملی میده یکی
نیست؟؟


آیا همین افراد همون افرادی نیست با شعار های نژادپرستی علیه ما ترک ها چرخه
اقدامات ضدملی همشهریهای من رو ایجاد نمیکنن؟؟یا عربها رو؟؟
چراباید این افراد که در راس اقدامات ضد ملی هستن مورد مماشات برنامه گیرن؟!


والله همین ویدیو ها و تصاویر و .....هشتگ های چند روز رو شرمم میاد بذارم من
نمیدونم چه جوری با این جور نظرات کنار بیام و احساس خطر نکنم از فردا؟
http://forum.hammihan.com/thread2392...ml#post6090234

29:


نکته اول اینکه هرکسی رفت پاسارگاد پان اریایی هست ؟!
بنده خودم رفتم ازنزدیک هم تخت جمشید رو دیدم هم مقبره که میگن مال کوروش هست .

دوم اگه بخواهیم مثل شما قضاوت کنیم اون کسانی که در ورزشگاه تبریز ضد ایران شعار میدهند
و از علی اف تجلیلی مینمايند هم همگی (کل اون مثلا 100هزار نفر ) عضو گروهک تروریستی
گرگ های خاکستری هستند ؟!

مسئله کاملا مشخص هست .

همه کسانی که میرن تخت جمشید رو ببینند پان اریایی نیستند
همون طور که همه تبریزی ها عضو گروهک تروریستی گرگ های خاکستری نیستند !

همون طوری که شما از پان اریایی احساس خطر میکنید بنده هم از فحاشی ها و
خشونت ها و عقاید نژادپرستی تروریست های عضو گرگ خاکستری یا همون پانترک ها
میترسم !
از تفکرات امثال ریگی و پژاک و الاحوازی ها هم میترسم .


اگه شما از یک بابت میترسید بنده از حداقل از 5 بابت میترسم از اینده .
خلاصه اینکه همه کسانی که به پاسارگاد سری میزنند مستحق مجازات نیستند .

همه کسانی
که در تبریز هستند و به ورزشگاه تبریز میروند مستحق مجازات نیستند و همه کرد ها و بلوچ ها
و عرب ها هم مستحق مجازات نیستند .

پس اینطوری میشه فرمود میشه اون 100-50 نفر پان اریایی رو مجازت کرد و گردن اونها رو
شکست .

همون طور که میشه اون 50-100 در ورزشگاه تبریز رو گردن زد یا مسلحین تروریست
در مرز های کردستان و بلوچستان و یا رفقای سعودی الاحوازی .


30:
خب پست های بنده رو خوندید خداروشکر.حرف من روی تشویق برای مماشات بود که باهاش کنار نمیام و نخواهم اومد.


البته در نوشتار سعی کردید با چسبوندن کلمه تروریست به گرگ های خاکستری
مخاطب رو به این سمت ببرید که در آذربایجان ایران ما تروریست داریم.خیر یکی
از افتخارات سفت وسخت بنده این هست که هیچ ترک ایرانی سمت تروریسم
نرفته با بهانه فاشیست و راسیست و این مسائل.

وخب یک مساله من این هست که مثلا گروهک های شاخه سومکا و ...پان آریایی
در مسجد شیراز بمب گذاری کردن.

یا پانکردیسم و این مسائل همه خشن و تروریستی هستن.

من مطمئنا با برچسب زنی و تلاش برای برچسب زنی هنرمندامه شما با کلمه
تروریست به آذربایجان ایران مخالفت میکنم و خب با پست بالا اعتراضم رو نشون
دادم.

یکی از نکات سیاه تروریسم در بین پان آریاییسم همین بمب گذاری در مسجد
شیراز هست و حتی اتحاد با گروهک های تروریستی پانکرد که قبلا توضیحاتی دادم
که این موارد بعضا سعی میشه لاپوشانی بشه(نمونه گروهک سایبری ریشه و پروژه
کودار)


در کل همونطور که قبلا و قبلا توضیح دادم حامی رسمی برخورد قاطع قاطع با دو
موضوع پانترکیسم و پانعربسم و خصوصا پان آریاییسم هستم(اگر دیروز ساوقت
اطلاعات با گروه های مذکور در پاسارگاد برخوردی نمیکرد امثال من دیگه سرم رو
در مقابل پانترک ها نمیتونستم بلند کنم،از اطلاعات شیراز کمال قدردانی رو دارم)


والا یه قسمت از هشتگ های عربی اینستا از همین حامیان داعش رو ببین رو چه
چیزهایی تمرکز کردن برای مصموم کردن ذهن ملت!!!حالا برخی رو نمیشه گذاشت
آخه چی بگم!!!


انتقاد یک مرجع تقلید از تجمع بر مزار کوروش

31:

مگه دین ضربه میخوره؟ دین در خلوت امت در قلوب و گوشه خانه امت هست اینهمه کشور مسلمان هرروز برن برقص مختلط و دیسکو و کنار ساحل لخت و...

دینشون هم سرجاش هست.
تکلیف دین معلومه ارکانش هم مشخصه حالا ایران سستیزان چرا ابرازتعلق و ارادت امت ایران زمین رو به کوروش کبیر رو ضربه به دین تلقی میکنن!
اینا همه نشانه ترس عرب پرستان از آشتی امت با فرهنگ و پیشینه غنی و تمدن و هویت آرایاییشون هست.چون اگر از ملتی هویت و تاریخشو بگیرن دیگه اون ملت چیزی نداره که بهش افتخار کنه مثل کشور مصر که تمدن عظیمی داشت ولی اعراب که حمله کردن همه چیزشون رو به دست فراموشی دادن والان تنها افتخارشون عربیتشون هست.والا مصر که اصلا عرب نبودن ولی از وقتی که به دین مبین اسلام مشرف شدن پیشرفتشون متوقف شد الانم هرچه دارن و منبع درامدشون آثار قبل از اسلام هست یعنی وقتی که کفر غی ظلال وگمراهی بودن!!!

32:


گرگ های خاکستری تروریست هستند و اسم این گروه توسط اتحادیه اروپا و بسیار از کشور
های منطقه به جز دو سه تا که حامی این گروه هستند ، جز گروهک های تروریستی هست .
جنایات گرگ های خاکستری هم کاملا مشخص هست و به همین دلیل دنیا این گروهک فاشیستی را تروریستی میداند .

به هرحال بنده به شما احترام میگذارم و مطمئنم که هیچ وقت هدف شما زدودن لکنه ننگ از
این گروهک ها و پانترکیسم نیست .

به هرحال در گوشه ای از مملکت گروهک هایی فعال
هستند که ربطی هم به اقوام ان منطقه ندارند زیرا اگه نگاهی داشته باشیم می بینیم
که این گروهک ها از خارج تامین و تغذیه میشوند .

از انجمن پادشاهی و گروهک های پان ایرانیست تا گروهک های کموله ، پژاک ، الاحوازی
و گرگ های خاکستری .

همه خارجی هستند ، از خارج حمایت میشوند و تروریست هستند .ما هم از وزارت اطلاعات تشکر میکنیم و همچنین سپاه که طی ماه های اخیر ضربات سنگینی
به تروریست ها در مرز های کردستان و تروریست های گرگ خاکستری و پانترک در اذربایجان و
پان ایرانیست ها زده اند .

امیدواریم تمامی این گروهک ها و افراد وابسته به ان روزی از بین بروند هم چنین کشور های
شمالی ، غربی و جنوبی حامی این گروهک ها نیز سقوط نمايند و دچار بدبختی شوند !

33:

این همه دزدیدن و بردن
نوری همدانی هیچی نفرمود
بعد ۴ تا جوان عشق کروش رفتن اونجا
یهو رفت تو اکواریومش سخن رانی کرد

34:

کوروش هم پیامبر خدا بوده .همونطور که می رن زیارت معصومین زیارت کوروش هم برن
امام زاده ها در شهرستانها رو بیان رو زیارت کنن که فقط سید بودن ولی کوروش که پیامبر خداست رو زیارت نکنن .یعنی کوروش از شاه عبد العظیم کمتره
هدف از زیارت تعهد به باورهاست

35:


از دید این پانعربها و قوم پرستان الاحوازی شما یا باید شیعه باشی یا ایرانی
در قفای دین اینها ایران ستیزی می نمايند
کوروش بهانه هست هدف ایران ستیزی هست

من شیعه ام و از تجزیه طلبان متنفرم در هر پوششی پان ترکیست یا پان عربیست

36:احساسات شما برایم قابل درک هست شما از دوستان یزدی یا کرمانی بودید احتمالا و
تلاش شما برای توجیه رفتار پاسارگاد شاید به همین برمیگردد.

نوشته شما و جواب من:
http://forum.hammihan.com/thread2392...ml#post6090234

http://forum.hammihan.com/thread2392...ml#post6090477

اینکه غیر از شعارهای نژادپرستانه شعارهای دقیق ضد نظام و ضد اسلام امسال توسط
اینها رو شد و برخورد قاطع نباید مورد ناراحتی شما باشد

و

قبل از همین روز کورش این کاربر narges2055 که چند روز اخراج شد و به احتمال 99 %
کردزبان هستند آمدند و سعی در ایجاد جو منفی علیه ترک و عرب داشتند بیشتر هستراتژی
پانکرد ها و پان آریایی همین هست.(چند روز اخراج شد و بازگشته مجدد با تاپیک های
پانترک و این مسائل مورد علاقه اکثریت پان آریاییها و پانکرد ها)

یادآور میشوم تلاش شما در چسباندن واژه تروریسم به آذربایجان ایران از روی توجیه
عملکرد همتباران خودتون در پاسارگاد یک سیاست ماکیاولیستی هست خوشبختانه
ترک های ایران با بهانه های فاشیست و این مسائل سمت تشکیل گروهک تروریستی
و این مسائل نرفتند و گویا این مورد با در نظر گرفتن مسائل ترکیه و پ ک ک و ایران و
پژاک و تلاش پان آریاییسم برای کتمان تروریسم و ترویج بمب گذاری در مساجد و امام
زاده ها و ...و حتی اتحاد برای کتمان مقوله بیشترین گروهک تروریستی ایران ستیز
توسط پانکردیسم موضوع قابل درکی هست.

خدارو شکر ما ترک های ایران نه مثل برخی در مسجدی بمب گذاری کردیم و نه مثل
برخی سرسرباز مرزی رو بریدیم یا بمب گذاری در جاده و رژه و پارک و سد و ...الته تا
دلت بخواد شهید مرزی ترک زبان در شمال غرب داشتیم که توسط همین به اصطلاح
پانکرد ها شهید شده اند به خاطر تمایلات مرزگشایانه پژاک و پ ک ک

من با رفتار ها و عملیات های روانی این دستی آشنا هستم چون بخشی از تخصصم
رسانه و این مسائل هست

در هر صورت خودم من با این وجود طالب برخورد سفت و سختر با همه این نوع پانها
بودم و هستم خودتون هم میدونید

37:

با تمام مطالب شما موافقم .

اما دو نکته رو اضافه میکنم .

اول اینکه اگه کل اذربایجان عضو گروهک گرگ های خاکستری هستند ، پس تروریست اند !
بنده گروهک گرگ های خاکستری رو عرض کردم که در تروریست بودن انها هیچ نهاد بین المللی
شد ندارد .

دوم حتما که نباید بمب منفجر کرد .

پان ایرانیست ها نه بمب می ترکانند نه سلاح برداشته اند
بلکه شعار نژادپرستانه سر میدهند مثل پانترکیسم .
همه عقلای دنیا این را فهمیده اند کار فرهنگی ارجح هست به کار نظامی .

نمونه ان تهاجم
فرهنگی به جای تهاجم نظامی .


به امید نابودی همه نژادپرست ها .

از نازیسم و فاشیسم تا پانترک و پان اریایی و پان عرب
و پان اسلاو .


38:

اصا مگه میشه دین رو بی شیادی ارائه کرد؟ اصلا اتفاق نیوفتاده تو تاریخ
مصداق نداره اصا
ممکن نیس

39:خب الان رسیدیم سر یک نقطه مشترک مطلوب و غیر ماکیاولیستی،
نداشتن گروهک تروریستی در آذربایجان برای پان آریاییسم و همتباران
پانکردشون سنگین تمام شده و در این مقطع باید دست و پای اجداد
خودم رو ببوسم

این گرگ های خاکستری هم اگرهر توانی بین المللی دارند در "آذربایجان
ایران"
هیچ برشی ندارند(اون بحثای قومی هم چرخه ای هست که به بحثهای
چرخه ای پان آریایی ها و پانترک ها و پانعربها بر میگرده)در همین قضیه
پاسارگاد هم خوب همین پان آریایی ها بهانه تشدید فعالیت پانعربیسم
و پانترکیسم رو ایجاد کردند با اون شعارها (علت و معلول) و نیروهای کشور
نشون دادن شوخی با هیچ کدوم ندارن و اگر خط قرمزها رو رد کنن برخورد
میشه و این عالی بود!!!

به شخصه مجددا نگران ساوقتدهی ارتش سایبری پانکردیسم هستم که
به مثال سابق گروهک هایی مثل ریشه و این مسائل با ایجاد تفرقه در همین
بحث فارس و عرب و ترک خودشون رو پنهان میکنن یا ...

گرچه در تالار تاریخ که فعال شدن مجددا و من هم حوصله اینها رو ندارم

40:

زنده باد نژاد پاک اریایی .


کرد ها و اذر بایجانی ها هم اریایی هستند .


حتی اعراب ایرانی هم اریایی هستند و فقط عربی حرف میزنند .


حرف اضافه هم نزنید .

زنده باد اریایی

41:

بحث ها رو بهتره قاطی نکنیم .
در کشور ما 4 گروه پان و تروریست وجود دارند فعالیت مینمايند و هیچکدام هم توهم نیستند .
عضو میگیرند ، در دانشگاه ها فعالیت مینمايند و با کشورهای همسایه در ارتباط اند .
خواسته های متعددی دارند که مهم ترین ان تجزیه و الحاق به کشور حامی هست یا اینکه
در کل مستقل شوند .

پانترکیسم
گروهک های تروریستی در مرز کردستان
جبهه ایجاد الاحوازی
گروهک های تروریستی در مرز بلوچستان

یک گروه دیگه هم داریم که از دوران مشروطه شکل گرفت به نام پان ایرانیست که در دوران
پهلوی به حزب تبدیل شد .

این گروه هم مثل ناسیونال سوسیالیست های المان در نهایت
کشور رو نابود مینمايند .


پس وقتی میگیم پانترکیسم هستند لزومی نداره حتما بحث رو به سمت پانکردیسم عوض
کنیم زیرا با توجه به پانکردیسم هیچ وقت پانترکیسم نابود نمیشه .

اکنون هم از اون 5 جبهه به طور کلی 3 جبهه خیلی فعال اند .
پانترکیسم ها تحت هدایت دولت جمهوری اذربایجان
الاحوازی ها تحت هدایت حجاز سعودی
تروریست ها مرز های کردستان همه تقریبا از اکثر کشور های منطقه و غرب تغذیه میشوند .


3 جبهه داریم نه یک جبهه .

در کنار 2 جبهه که گاهی فعال اند و گاهی هستراتژی سکوت رو در
پیش میگیرند تا موقعیت خاصی که مدنظر گرفته اند محقق شود و سپس فعال شوند .


42:

عجب ! برای اولین بار بعد چند سال زیر پست ما دیس لایک زدی !! الان بزنمت ؟

43:

خب یکی میره بوسه بر ضریح اهل بیت میزنه بهش ایراد میگیرن
تجمع در مقابل مزار کوروش چه توجیهی دارد؟ظاهرا سجده و تعظیم هم کرده بودند؟!

44:

خط قرمز ما کوروش کبیر هست .

من واسه بچه ام هم دیسلایک میزنم پای اربابمون وسط بیاد

45:
خب پست های بنده رو خوندید خداروشکر.حرف من روی تشویق برای مماشات بود که باهاش کنار نمیام و نخواهم اومد.


البته در نوشتار سعی کردید با چسبوندن کلمه تروریست به گرگ های خاکستری
مخاطب رو به این سمت ببرید که در آذربایجان ایران ما تروریست داریم.خیر یکی
از افتخارات سفت وسخت بنده این هست که هیچ ترک ایرانی سمت تروریسم
نرفته با بهانه فاشیست و راسیست و این مسائل.

وخب یک مساله من این هست که مثلا گروهک های شاخه سومکا و ...پان آریایی
در مسجد شیراز بمب گذاری کردن.

یا پانکردیسم و این مسائل همه خشن و تروریستی هستن.

من مطمئنا با برچسب زنی و تلاش برای برچسب زنی هنرمندامه شما با کلمه
تروریست به آذربایجان ایران مخالفت میکنم و خب با پست بالا اعتراضم رو نشون
دادم.

یکی از نکات سیاه تروریسم در بین پان آریاییسم همین بمب گذاری در مسجد
شیراز هست و حتی اتحاد با گروهک های تروریستی پانکرد که قبلا توضیحاتی دادم
که این موارد بعضا سعی میشه لاپوشانی بشه(نمونه گروهک سایبری ریشه و پروژه
کودار)


در کل همونطور که قبلا و قبلا توضیح دادم حامی رسمی برخورد قاطع قاطع با دو
موضوع پانترکیسم و پانعربسم و خصوصا پان آریاییسم هستم(اگر دیروز ساوقت
اطلاعات با گروه های مذکور در پاسارگاد برخوردی نمیکرد امثال من دیگه سرم رو
در مقابل پانترک ها نمیتونستم بلند کنم،از اطلاعات شیراز کمال قدردانی رو دارم)


والا یه قسمت از هشتگ های عربی اینستا از همین حامیان داعش رو ببین رو چه
چیزهایی تمرکز کردن برای مصموم کردن ذهن ملت!!!حالا برخی رو نمیشه گذاشت
آخه چی بگم!!!


انتقاد یک مرجع تقلید از تجمع بر مزار کوروش

46:

مگه دین ضربه میخوره؟ دین در خلوت امت در قلوب و گوشه خانه امت هست اینهمه کشور مسلمان هرروز برن برقص مختلط و دیسکو و کنار ساحل لخت و...

دینشون هم سرجاش هست.
تکلیف دین معلومه ارکانش هم مشخصه حالا ایران سستیزان چرا ابرازتعلق و ارادت امت ایران زمین رو به کوروش کبیر رو ضربه به دین تلقی میکنن!
اینا همه نشانه ترس عرب پرستان از آشتی امت با فرهنگ و پیشینه غنی و تمدن و هویت آرایاییشون هست.چون اگر از ملتی هویت و تاریخشو بگیرن دیگه اون ملت چیزی نداره که بهش افتخار کنه مثل کشور مصر که تمدن عظیمی داشت ولی اعراب که حمله کردن همه چیزشون رو به دست فراموشی دادن والان تنها افتخارشون عربیتشون هست.والا مصر که اصلا عرب نبودن ولی از وقتی که به دین مبین اسلام مشرف شدن پیشرفتشون متوقف شد الانم هرچه دارن و منبع درامدشون آثار قبل از اسلام هست یعنی وقتی که کفر غی ظلال وگمراهی بودن!!!

47:


گرگ های خاکستری تروریست هستند و اسم این گروه توسط اتحادیه اروپا و بسیار از کشور
های منطقه به جز دو سه تا که حامی این گروه هستند ، جز گروهک های تروریستی هست .
جنایات گرگ های خاکستری هم کاملا مشخص هست و به همین دلیل دنیا این گروهک فاشیستی را تروریستی میداند .

به هرحال بنده به شما احترام میگذارم و مطمئنم که هیچ وقت هدف شما زدودن لکنه ننگ از
این گروهک ها و پانترکیسم نیست .

به هرحال در گوشه ای از مملکت گروهک هایی فعال
هستند که ربطی هم به اقوام ان منطقه ندارند زیرا اگه نگاهی داشته باشیم می بینیم
که این گروهک ها از خارج تامین و تغذیه میشوند .

از انجمن پادشاهی و گروهک های پان ایرانیست تا گروهک های کموله ، پژاک ، الاحوازی
و گرگ های خاکستری .

همه خارجی هستند ، از خارج حمایت میشوند و تروریست هستند .ما هم از وزارت اطلاعات تشکر میکنیم و همچنین سپاه که طی ماه های اخیر ضربات سنگینی
به تروریست ها در مرز های کردستان و تروریست های گرگ خاکستری و پانترک در اذربایجان و
پان ایرانیست ها زده اند .

امیدواریم تمامی این گروهک ها و افراد وابسته به ان روزی از بین بروند هم چنین کشور های
شمالی ، غربی و جنوبی حامی این گروهک ها نیز سقوط نمايند و دچار بدبختی شوند !

48:

این همه دزدیدن و بردن
نوری همدانی هیچی نفرمود
بعد ۴ تا جوان عشق کروش رفتن اونجا
یهو رفت تو اکواریومش سخن رانی کرد

49:

کوروش هم پیامبر خدا بوده .همونطور که می رن زیارت معصومین زیارت کوروش هم برن
امام زاده ها در شهرستانها رو بیان رو زیارت کنن که فقط سید بودن ولی کوروش که پیامبر خداست رو زیارت نکنن .یعنی کوروش از شاه عبد العظیم کمتره
هدف از زیارت تعهد به باورهاست

50:


از دید این پانعربها و قوم پرستان الاحوازی شما یا باید شیعه باشی یا ایرانی
در قفای دین اینها ایران ستیزی می نمايند
کوروش بهانه هست هدف ایران ستیزی هست

من شیعه ام و از تجزیه طلبان متنفرم در هر پوششی پان ترکیست یا پان عربیست

51:احساسات شما برایم قابل درک هست شما از دوستان یزدی یا کرمانی بودید احتمالا و
تلاش شما برای توجیه رفتار پاسارگاد شاید به همین برمیگردد.

نوشته شما و جواب من:
http://forum.hammihan.com/thread2392...ml#post6090234

http://forum.hammihan.com/thread2392...ml#post6090477

اینکه غیر از شعارهای نژادپرستانه شعارهای دقیق ضد نظام و ضد اسلام امسال توسط
اینها رو شد و برخورد قاطع نباید مورد ناراحتی شما باشد

و

قبل از همین روز کورش این کاربر narges2055 که چند روز اخراج شد و به احتمال 99 %
کردزبان هستند آمدند و سعی در ایجاد جو منفی علیه ترک و عرب داشتند بیشتر هستراتژی
پانکرد ها و پان آریایی همین هست.(چند روز اخراج شد و بازگشته مجدد با تاپیک های
پانترک و این مسائل مورد علاقه اکثریت پان آریاییها و پانکرد ها)

یادآور میشوم تلاش شما در چسباندن واژه تروریسم به آذربایجان ایران از روی توجیه
عملکرد همتباران خودتون در پاسارگاد یک سیاست ماکیاولیستی هست خوشبختانه
ترک های ایران با بهانه های فاشیست و این مسائل سمت تشکیل گروهک تروریستی
و این مسائل نرفتند و گویا این مورد با در نظر گرفتن مسائل ترکیه و پ ک ک و ایران و
پژاک و تلاش پان آریاییسم برای کتمان تروریسم و ترویج بمب گذاری در مساجد و امام
زاده ها و ...و حتی اتحاد برای کتمان مقوله بیشترین گروهک تروریستی ایران ستیز
توسط پانکردیسم موضوع قابل درکی هست.

خدارو شکر ما ترک های ایران نه مثل برخی در مسجدی بمب گذاری کردیم و نه مثل
برخی سرسرباز مرزی رو بریدیم یا بمب گذاری در جاده و رژه و پارک و سد و ...الته تا
دلت بخواد شهید مرزی ترک زبان در شمال غرب داشتیم که توسط همین به اصطلاح
پانکرد ها شهید شده اند به خاطر تمایلات مرزگشایانه پژاک و پ ک ک

من با رفتار ها و عملیات های روانی این دستی آشنا هستم چون بخشی از تخصصم
رسانه و این مسائل هست

در هر صورت خودم من با این وجود طالب برخورد سفت و سختر با همه این نوع پانها
بودم و هستم خودتون هم میدونید

52:

با تمام مطالب شما موافقم .

اما دو نکته رو اضافه میکنم .

اول اینکه اگه کل اذربایجان عضو گروهک گرگ های خاکستری هستند ، پس تروریست اند !
بنده گروهک گرگ های خاکستری رو عرض کردم که در تروریست بودن انها هیچ نهاد بین المللی
شد ندارد .

دوم حتما که نباید بمب منفجر کرد .

پان ایرانیست ها نه بمب می ترکانند نه سلاح برداشته اند
بلکه شعار نژادپرستانه سر میدهند مثل پانترکیسم .
همه عقلای دنیا این را فهمیده اند کار فرهنگی ارجح هست به کار نظامی .

نمونه ان تهاجم
فرهنگی به جای تهاجم نظامی .


به امید نابودی همه نژادپرست ها .

از نازیسم و فاشیسم تا پانترک و پان اریایی و پان عرب
و پان اسلاو .


53:

اصا مگه میشه دین رو بی شیادی ارائه کرد؟ اصلا اتفاق نیوفتاده تو تاریخ
مصداق نداره اصا
ممکن نیس

54:خب الان رسیدیم سر یک نقطه مشترک مطلوب و غیر ماکیاولیستی،
نداشتن گروهک تروریستی در آذربایجان برای پان آریاییسم و همتباران
پانکردشون سنگین تمام شده و در این مقطع باید دست و پای اجداد
خودم رو ببوسم

این گرگ های خاکستری هم اگرهر توانی بین المللی دارند در "آذربایجان
ایران"
هیچ برشی ندارند(اون بحثای قومی هم چرخه ای هست که به بحثهای
چرخه ای پان آریایی ها و پانترک ها و پانعربها بر میگرده)در همین قضیه
پاسارگاد هم خوب همین پان آریایی ها بهانه تشدید فعالیت پانعربیسم
و پانترکیسم رو ایجاد کردند با اون شعارها (علت و معلول) و نیروهای کشور
نشون دادن شوخی با هیچ کدوم ندارن و اگر خط قرمزها رو رد کنن برخورد
میشه و این عالی بود!!!

به شخصه مجددا نگران ساوقتدهی ارتش سایبری پانکردیسم هستم که
به مثال سابق گروهک هایی مثل ریشه و این مسائل با ایجاد تفرقه در همین
بحث فارس و عرب و ترک خودشون رو پنهان میکنن یا ...

گرچه در تالار تاریخ که فعال شدن مجددا و من هم حوصله اینها رو ندارم

55:

زنده باد نژاد پاک اریایی .


کرد ها و اذر بایجانی ها هم اریایی هستند .


حتی اعراب ایرانی هم اریایی هستند و فقط عربی حرف میزنند .


حرف اضافه هم نزنید .

زنده باد اریایی

56:

بحث ها رو بهتره قاطی نکنیم .
در کشور ما 4 گروه پان و تروریست وجود دارند فعالیت مینمايند و هیچکدام هم توهم نیستند .
عضو میگیرند ، در دانشگاه ها فعالیت مینمايند و با کشورهای همسایه در ارتباط اند .
خواسته های متعددی دارند که مهم ترین ان تجزیه و الحاق به کشور حامی هست یا اینکه
در کل مستقل شوند .

پانترکیسم
گروهک های تروریستی در مرز کردستان
جبهه ایجاد الاحوازی
گروهک های تروریستی در مرز بلوچستان

یک گروه دیگه هم داریم که از دوران مشروطه شکل گرفت به نام پان ایرانیست که در دوران
پهلوی به حزب تبدیل شد .

این گروه هم مثل ناسیونال سوسیالیست های المان در نهایت
کشور رو نابود مینمايند .


پس وقتی میگیم پانترکیسم هستند لزومی نداره حتما بحث رو به سمت پانکردیسم عوض
کنیم زیرا با توجه به پانکردیسم هیچ وقت پانترکیسم نابود نمیشه .

اکنون هم از اون 5 جبهه به طور کلی 3 جبهه خیلی فعال اند .
پانترکیسم ها تحت هدایت دولت جمهوری اذربایجان
الاحوازی ها تحت هدایت حجاز سعودی
تروریست ها مرز های کردستان همه تقریبا از اکثر کشور های منطقه و غرب تغذیه میشوند .


3 جبهه داریم نه یک جبهه .

در کنار 2 جبهه که گاهی فعال اند و گاهی هستراتژی سکوت رو در
پیش میگیرند تا موقعیت خاصی که مدنظر گرفته اند محقق شود و سپس فعال شوند .


57:

عجب ! برای اولین بار بعد چند سال زیر پست ما دیس لایک زدی !! الان بزنمت ؟

58:

خب یکی میره بوسه بر ضریح اهل بیت میزنه بهش ایراد میگیرن
تجمع در مقابل مزار کوروش چه توجیهی دارد؟ظاهرا سجده و تعظیم هم کرده بودند؟!

59:

خط قرمز ما کوروش کبیر هست .

من واسه بچه ام هم دیسلایک میزنم پای اربابمون وسط بیاد


78 out of 100 based on 43 user ratings 368 reviews