بیمه شخص ثالث ازدواج!!!


بیمه شخص ثالث ازدواج!!!بیمه شخص ثالث ازدواج!!!
دوستان اعلام کردند در پی انعقاد تفاهمنامه‌ای میان وزارت ورزش و جوانان و بیمه ایران، ازدواج بیمه شد. از آنجایی که در این کشور هرکس قبل از بقیه کاری انجام دهد برنده است، تصمیم گرفتم اولین دفتر مجازی بیمه ازدواج را تاسیس کنم. خدمات بیمه ازدواج ما به شرح زیر است:

– بیمه شخص ثالث ازدواج: با توجه به افزایش اختلافات خانوادگی و به ویژه بالا رفتن آمار خیانت زوجین، نیاز به بیمه شخص ثالث در ازدواج از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بیمه‌شونده محترم در صورت خیانت همسر به جای قتل ناموسی خیلی شیک به دفتر بیمه‌گر مراجعه و پس از شکستن کلی وسایل تعبیه شده در اتاق مخصوص کنترل خشم، حق‌السهم بیمه خود را دریافت و به دفتر ثبت طلاق مراجعه می‌نماید.

– بیمه بدنه: بیمه بدنه ازدواج شامل دو طرح ویژه است:

الف) بیمه بدنه ضربتی: در این نوع از بیمه بدنه، بیمه‌شده محترم می‌تواند گزارش پزشکی قانونی در مورد هرگونه آسیب جسمی بارز و واضح را که بر اثر ضرب و شتم رخ داده به همراه گزارش پلیس منطقه و سه تن از معتمدین محل ممهور به مهر شورای محله تحویل داده و حق بیمه دریافت نماید. از هر بار ضرب و شتم ده درصد فرانشیز کسر می‌شود.

ب) بیمه بدنه فوری: این نوع بیمه مربوط به صدمات روحی و جسمی شب ازدواج است. صدمات روحی شامل صدمه دیدن روح و روان بر اثر در ترافیک ماندن ماشین عروس، پذیرایی بد سالن و تالار، جلب دی‌جی درست در اوج دیریم‌دارام، حرف و حدیث قوم زن یا شوهر و… است. در مورد صدمات جسمی جز زدگی پاشنه و انگشت پای عروس بر اثر کفش نامناسب، صدمه جسمی دیگری مشمول این طرح نیست، چون ما را وارد مسائل ناموسی می‌کند که حوصله‌اش را نداریم.

– بیمه حوادث: نام دیگر این بیمه، بیمهٔ عمر است چون معمولا حوادث یهویی در ازدواج‌ها به قتل و درگذشت فرد حادثه‌دیده منجر می‌شود.

– بیمه مسئولیت مدنی: از آنجا که کم پیدا می‌شود شهروندی در مورد مسائل زناشویی مدنی رفتار کند و حق را به طرف مقابل بدهد، بیمه مسئولیت مدنی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌شود. بیمه‌شونده می‌تواند از هرگونه رفتار غیر مدنی همسر شکایت و پس از اثبات در دادگاه صالحه حق بیمه دریافت نماید.شوخی های جالب شبکه های اجتماعی

1:

با این اوصاف، تا چند وقت دیگر لابد طرح” فروش اقساطی همسر، از عید تا عید با تخفیف ویژه “ هم در نمایندگی های سراسر کشور اجرا میشود!!!! :-)


اسمس های دوران امتحانات

2:قوانين مردها

3:

ضمن پوزش، اصلاح شد


برنامه هفتگي خانومها (خنده دارو طنز )

4:

موفق باشید


یک معادله ریاضی جالب ( به کسی برنخوره)

5:

بیمه نمیخواد دیگه خب ازدواج نکنید به همین راحتی هیچ مشکلی هم از قبیل خوردشدن اعصاب و شنیدن انواع فحش و تهمت انواع وام و قرض و بی پولی بدبختی و خیانت و قتل ناموسی و زندانیه مهریه ...


تفاوت حمام رفتن یه دختر و یه پسر !!!!!
براتون پیش نخواهد اومد پس هر وقت خواستید ازدواج کنید کمی به آمارها نگاه کنید البته در امر مهم ازدواج اصالت خانوادگی بسیار مهم هست و کسانی که دارای اصالت هستن تا حدود زیادی دچار موارد ذکر شده نمی گردند!


78 out of 100 based on 53 user ratings 728 reviews