" شرط های دکتر روحانی برای مناظره اعلام شد"


" شرط های دکتر روحانی برای مناظره اعلام شد"" شرط های دکتر روحانی برای مناظره اعلام شد"
" شرط های دکتر روحانی برای مناظره اعلام شد"

بر اساس آخرین اخبار دریافتی از دفتر رییس‌جمهور، با درخواست محمود احمد‌نژاد برای برگزاری مناظره موافقت شده، اما رییس‌جمهور شرط‌هایی را برای مناظره درنظر گرفته و تأکید کرده است که اگر رییس‌جمهور سابق به رعایت آن‌ها تعهد بدهد، همین فردا بهترین فرصت برای انجام مناظره خواهد بود.

و اما شرط‌ها:

1-استفاده از واژه‌ی «بگم» به صورت جفتی و نیز به طور متوالی در مناظره ممنوع است و هر کس در هر جمله فقط یک بار می‌تواند بگوید بگم. به جای آن استفاده از واژه‌ی «برم» چه به صورت جفتی و چه مکررا و در عمل، کاملا مجاز خواهد بود.

2- همراه داشتن هرگونه پوشه و پرونده بویژه پوشه‌هایی که گوشه‌ی آن را می‌توان باز کرد و نشان داد، در مناظره ممنوع است. پوشه‌های موجود در هر گونه تبلت و موبایل نیز مشمول همین بند خواهد بود.

3- بیان هر گونه جمله‌ که با «من» شروع بشود و با «از شما می‌پرسم» تمام بشود، اکیداً ممنوع است، بخصوص اگر گوینده‌ی جمله، جواب سؤالی آخری را که از او کرده‌اند، هنوز نداده باشد.

4- طرف‌های مناظره فقط می‌توانند نام دیگری را بر زبان بیاورند، یعنی آقای روحانی فقط می‌تواند بگوید آقای احمدی‌نژاد و آقای احمدی‌نژاد هم فقط می‌تواند بگوید آقای روحانی و نام بردن از دیگر اشخاص ممنوع است! بخصوص اشخاصی که بعداً فرصت دفاع به آن‌ها داده نمی‌شود.

تبصره ۱) مقصود از فقط نام بردن از روحانی، خود حسن روحانی رییس‌جمهور است. در این مناظره، آقایان هاشمی رفسنجانی، سیدمحمد خاتمی و ناطق نوری روحانی محسوب نمی‌شوند!

تبصره ۲) نام بردن یا نام نبردن از مجری به اندازه‌ی نام بردن از میز مناظره، اختیاری خواهد بود!

5- مناظره باید صرفاً در موضوع عملکرد هشت سال دولت نهم و دهم و صد روز دولت روحانی باشد. هرگونه اشاره به سایر دولت‌ها از زمان کوروش کبیر گرفته تا دوران سازندگی و اصلاحات باعث قطع میکروفن متخلف و بردن آن به گوجه‌فروشی و سوپرگوشت نارمک خواهد شد.

6- در این مناظره اگر کسی خواست چیزی را افشا کند، باید با حفظ حجب و حیا در همان لحظه افشا کند، چون به فرموده‌ی حافظ «آن مواعید که کردی» همه را لولو برد.

7- پخش هرگونه فیلم و صوت خصوصی و نیمه‌خصوصی باید با مجوز رسمی وزارت ارشاد باشد. شایان ذکر است که نمایش هرگونه فیلم و صوتی که سعید مرتضوی در آن حضور داشته باشد، مشمول این شرط نیست و کلا ممنوع است.

8- ارائه‌ی هرگونه آمار باید فقط با اعداد و ارقام و با مهر و امضای بانک مرکزی یا مهر کپی برابر اصل باشد. همچنین نمایش هرگونه سند و مدرک به شکل نمودار و نقاشی، خصوصا به شکل مار ممنوع است و متخلف موظف است مدرک‌دان خود را پیش از ورود به استودیو پاره کند یا تحویل مسؤول صحنه دهد.

9- استفاده از جملاتی که باعث آمدن وانت نیسان به درِ خروجی صداوسیما و سوارشدن متخلف بر آن بشود و ترافیک را مختل کند، اکیداً ممنوع است.

10- اگر یکی از طرفین در مناظره بگوید من به شما یا ملت علاقه‌مندم، موظف است علاقه‌مندی خود را در همان لحظه و البته با حفظ حدود شرعی ثابت کند، در غیر این صورت هرگونه ابراز علاقه اعم از سیاسی و عاطفی ممنوع است.

رضا ساکی- ایسنادخترا كي ناراحت ميشن؟ (طنز)

1:

شک ندارم تو مناظره احمدی نژاد برنده میشه


طنز؛ به تیم نامرد حریف تبریک می‌گویم!

2:

خب یه دفعه می فرمودند اقای احمدی نژاد هیچی نگن بشینن همدیگه رو نگاه کنن هرکی زودتر خندید باخته!!!


طنز/ انشای یک داعشی: تابستان خود را چگونه گذراندید؟

3:

این کاملا طنـزه !!

باید تو تالار ِ طنز هستارت میشــد :)))


طنز؛ آبروبری خودروسازی در 5 ثانیه!

4:

شوخیه دیگه؟
بابا اینا از منم جو گیر ترن


طنز؛ شاخ مردم ایران رسمیت پیدا کرد!

5:

اگر این بندها عملی میشد که درخواست نماينده را هم لولو می برد/دی


طنز:گرایش دوطرفه درتجاوز به گردشگران ایرانی!

6:

یاد مناظره احمدی نژاد با محسن رضایی افتادم

دکتر محمود بدجوری بهم ریخته بود به محسن میفرمود سید!!!!

نمی دونم دوست گرامی یادتون هست شاید هم سنتون جواب نمیده((....


طنز؛ تنبان سیاسی اقتصادی!
لولو برد))

ولی بهرحال در شان اقای روحانی نیست با دکتر شما مناظره کنه باز میخواد نقاشی نشون بده.
وضعیت فعلی اقتصاد و جامعه را قبول نداره که میگه همچی عالیه....


طنز دوس دارم...

7:

اینکه شبیه طنزه و حتی خود طنزه:دی

8:

شرط دیگه ای نبود؟ بریم؟!

9:

فک کنم منظور ایشون همون حرف زیبا کلام بود که در هر صورت احمدی نژاد پیروز میشه
:دی


60 out of 100 based on 15 user ratings 1040 reviews