وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی است


وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی استوزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی است
نظر وزیر صنعت در رابطه با قیمت خودرو داخلی:
دلیلی ندارد قیمت خودرو ارزان شود!/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی است


نعمت زاده گفت: اگر خودروسازان قیمت خودرو را همراه با افزایش تولید و افزایش بهره‌وری ثابت نگه دارند عملا قیمت خودرو را کاهش داده‌اند.
وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی استبه گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، نیز با اشاره به اینکه گفته می‌شود پس از رفع تحریم‌ها قیمت خودرو کاهش می‌یابد گفت: اگر خودروسازان در شرایط کنونی قیمت خودرو را ثابت نگه دارند مانند این است که قیمت خودرو را کاهش داده‌اند چرا که خودروهای تولید داخل از 8 تا 9 هزار دلاری که قیمت آن تمام می‌شود تنها 2 هزار دلار ارزبری دارد و عمده آن تولید داخل است و قیمت در کشور هم تابع تورم داخلی است.


وی تأکید کرد: با توجه به تورم داخلی خودروسازان با ثابت نگهداشتن قیمت‌ها همراه با افزایش تولید و بهره‌وری عملا انگار قیمت خودرو را کاهش داده‌اند.


وی تصریح کرد: هیچ‌یک از مسئولان و یا مراجع قیمت‌گذاری خودرو نظری در رابطه با کاهش قیمت خودرو نداده‌اند و دامن زدن به اینکه می‌گویند خودرو نخرید تا ارزان شود درست نیست.


نعمت زاده در ادامه صحبت‌های خود در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه چقدر یارانه به بخش صنعت اختصاص داده شده است گفت: یارانه صنعت حق قانونی ما است و ما پیگیر آن هستیم. البته رقم 200 میلیارد تومان برای این بخش در نظر گرفته شده که 50 میلیارد تومان آن برای توسعه صادرات دریافت شده است.


وی ادامه داد: این رقم بسیار ناچیز است و اگر بخواهیم جایزه صادراتی پرداخت کنیم با مشکل مواجه خواهیم شد.


وی ادامه داد: در دو سال گذشته رقمی هم برای یارانه سوخت به کارخانجاتی در سیستان و بلوچستان که به شبکه گازی متصل می شوند اختصاص داده شده که دولت در سال 92 از بودجه خود آن را پرداخت کرد و در سال 93 نیز به نام یارانه از حساب یارانه‌ها پرداخت شد که به طور کلی تاکنون 84 میلیارد تومان پرداخت شده است.


وی همچنین در پاسخ به سوال دیگر باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا کاهش دو درصدی سود تسهیلات بانکی تأثیری بر تولید گذاشت یا خیر؟ گفت: هنوز اصل پولی دریافت نشده که آن را در بانک برنامه دهیم و تسهیلات بگیریم.


وی در ادامه صحبت‌های خود با انتقاد شدید از تشکیل کمپین ضد خرید خودروهای داخلی گفت: اگر مذاکرات در بازه زمانی کوتاهی به نتیجه می‌رسید می‌توانستیم شاهد کاهش چشمگیر قیمت خودرو باشیم اما با توجه به اینکه مذاکرات زمان‌بر بوده و نزدیک به دو سال طول کشید بنابراین تغییر قیمت خودرو چشمگیر نیست و همین ثابت نگه داشتن قیمت خودرو به نوعی کاهش قیمت است.


وی بر این نکته نیز تأکید کرد که تشکیل کمپین خرید نکردن خودروهای داخلی و کالای داخلی یک گناه است و مغایر مسائل ملی است و نباید به آن دامن زد.


به گفته وزیر صنعت در کشور روزی 4 تا 5 هزار خودرو تولید می‌شود و شایعاتی مبنی بر اینکه 80 هزار خودرو روی دست خودروسازان مانده درست نیست چرا که 80 هزار خودرو به معنی تولید 15 روز خودرو است که خیلی چشمگیر نیست.


وی تصریح کرد: ما قطعا به دنبال ارزانی خودرو هستیم اما از راه درست آن نه با ضرر کارخانه چرا که به عنوان مثال سایپا امسال در حال ضرر دادن است و نمی‌توان به آن فشار آورد.


وی ادامه داد: در سال گذشته 2.2 میلیارد دلار ارز از کشور برای 106 هزار خودرو وارد شد در حالی که برای تولید یک میلیون و 200 هزار دستگاه خودروی سواری در کشور تنها 1.9 میلیارد دلار ارز وارد شده است.دلیل عدم موفقیت مشاغل خانگی چیست؟

1:

نظرات بینندگان
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹جواب
0
19


وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست به نظر من خودرو نخرید تا این دولت کارخانه های ایران خودرو و سایپاو ....


زبان بدن (شخصیت شناسی نگاه)
همشون تعطیل بشن


A2A
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| ۱۲:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


جواب
0
21


وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست معلوم نيست چي باعث شده اين حرفا رو بزنين...
در هر صورت ما كه خودرو صفر نميخريم باشه ارزوني خودتون


فراهانی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


جواب
0
12


وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست در همان سالها که ارز گران میشد همین خودرو سازها ارز بری خودروی به اصطلاح ملی خودشان را 55 الی 80 % فراخوان نمودن و همین رو دستاویزی جهت گرانی کردند و قیمت خودرو های خود رو سه برابر (معادل افزایش قیمت ارز) کردند یعنی به گونه ای که انگار کل این خودرو ارز بری 100%ی دارد حال به ما میگید که ارز بری اون 20 الی 25 % هست (دو هزار دلار از 8 الی 9 هزار دلار)
با فرض درستی حرف شما پس امت حق دارند که انتظار کاهش قیمت را داشته باشند چرا که در اون موقع با فرض ارز بری 25% یک خودرو میبایستی رشد قیمت 50%ی را به خود میدید نه 200%ی پس در همان وقت قیمتها گزاف شد و خودرو سازان هستفاده کردند و امت تحمل نمودند پس چرا الان تمام قد پشت این خودرو سازان ایستادی و قیمتهای گزاف و بالای اونها را میخواهید افزایش دهید


ایرانی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


جواب
0
16


وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست اللللللتماس نکن

جویای خودرو
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


جواب
0
14


وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آخه به شما چه بخرییم یا نخریم لااقل کیفیت رو افزایش بدید قیمت پایین نمی آرید .


بازار تهران در محاصره "چک‌ برگشتی" و حجره‌های نیمه تعطیل
اول می فرمودن تحریم الان میگن ارز فردا ارزم بیاد پایین دو تا بهانه جدید میارن.


سود وام خودرو 16 درصد و سود وام کشاورزی 21 درصد !
والا
خودروی 4 میلیونی رو به عراق و سوریه می فروشن 4 میلیون اونوقت به ما امت همیشه حاضر در صحنه میدن به قیمت 20 میلیون


ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


جواب
0
10


وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست دلیلی هم ندارد ما خودروی گران و البته بی کیفیت بخریم، اگر امت که ان شاء الله همین گونه به همکاری در کمپین ادامه دهند خودروسازان مجبور به کاهش قیمتها خواهند شد .
صنعت خودروسازی انحصاری همینه دیگه ، خودروساز میاد و برای مصرف نماينده بی نوا خط و نشون میکشه


ali
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


جواب
0
16


وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست برادران و خواهران دیگه کفگیرشون ته دیگ خورده هرچی داشتن رو کردن یکم دیگه تحمل کنید نننننننخخررررررییییید
دارن دست به هرکاری میزنن که امت بیان خودروی آشغال شونو بخرن
اینا اگه ایرانی بودن دلشون واس امت میسوخت


آخوندی: 18 میلیون ایرانی "بَدمسکن" هستند

2:

سخن وزیر صحیح هست، اما نشان از دردی چند دهه ای در جسم و روان مصرف نمايندگان ایرانی خودرو دارد.


درخواست بانک مرکزی برای توقف طرح خرید اقساطی خودرو
مدت های مدید فرانسویان به چپاول صنعت خودرو پرداختند تا سپس اونها نوبت به مدیران داخلی خودروسازی برسد تا بر همان پلتفرها و مکانیزم های اجحاف در حق ایرانی ادامه دهند.


میل به افزایش نرخ ارز در بازار تنیده شد/ دلار باز هم گران می‌شود؟
سالیان درازی طول کشید تا پلتفرم های خارجی را به اسم خودروی ملی و بومی شده تحویل مصرف نمايندگان دهند...
کد خبر: ۵۲۸۲۲۶
تاریخ انتشار:
۰۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
-
31 August 2015
کمپین و حرکت هماهنگ امتی و در سطح ملی «خرید خودروی صفر ممنوع» اکنون حدود یک ماه هست، راه اندازی شده و تا کنون نیز بازخوردهای فراوانی داشته هست.


هویت انسان (بانک)
اثرگذاری این کمپین امتی و ملی به حدی هست که از همان آغاز کار، خودروسازان داخلی شروع به مقابله با اون با انواع ترفندها کردند؛ اما این کمپین همچنان به کار خود ادامه داده و تا کنون نیز اثرات زیادی داشته که باید کاهش قیمت بازار بسیاری از خودروها را از جمله اونها دانست.

به نقل «تابناک» اما از کجا می توان پی به اثرگذاری این کمپین امتی برد؟ تنها کافی هست، این موضوع را در نظر آوریم که سپس خودروسازان، اکنون نوبت وزیر حامی خودروسازان در دولت هست که به این کمپین واکنش نشان دهد.

سخنان نعمت زاده، وزیر صنعت و معدن و تجارت، امروز حاکی از یک نکته پايه ی هست: کمپین امتی «خودروی صفر ممنوع» به قدری اثرگذار بوده که سر و صدای وزیر صنعت ـ که عملا هیچ شکی در حمایت های وی از صنعت انحصاری خودرو در کشور نیست ـ درآمده هست.

نعمت زاده و سخن از یک خیانت


اگر بخواهیم محمدرضا نعمت زاده را در یک حوزه و به شکل خلاصه معرفی کنیم، باید از نام «حامی ایثارگر» خودروسازان برای وی هستفاده کرد.

وی که از ابتدای حضور خود در کابینه روحانی به عنوان «پاشنه آشیل» یا همان چشم اسفندیار کابینه شناخته می شده هست و کنش ها و فرمودارهای وی نیز مؤید این مطلب هست، از همان آغاز به کار خود سمپاتی شدیدی را طبق روال سابق خود با خودروسازان نشان داده هست و هیچ صنفی به اندازه خودروسازان ـ چه در دوران گرفتن رأی اعتماد و چه سپس اون ـ از وی حمایت نکردند و از حضور وی در رأس وزارت صنعت خوشحال نبودند.

البته این حمایت ها و خوشحالی ها بی دلیل هم نبود و نعمت زاده سپس شروع به کار خود به خوبی نشان داد تا چه حد حاضر هست برای این قشر هزینه کرده و در بحرانی ترین شرایط سینه خود را برای اونها سپر کند؛ از راه اندازی شورای سیاست گذاری خودرو با مدیریت خودروسازان گرفته تا حمایت های بی دریغ از اونها در بحث قیمت، همگی نشان از اون داشت که تیر خودروسازان به خطا نرفته هست.

اکنون نعمت زاده اما باب جدیدی در کتاب حمایت از خودروسازان باز کرده هست.

وی در آخرین اظهارنظر خود امروز در حمایت از خودروسازان و تقبیح کمپین ملی «خرید خودروی صفر ممنوع»، این کمپین را یک خیانت بزرگ خواند.

او بیان کرد: اگر کسی چنین کمپینی را دنبال کند، به نیروی انسانی و اشتغال و تولید داخلی و درآمد ملی خیانت می‌کند.

خبرگزاری ایرنا نیز از قول وی نوشته هست: کمپین نخریدن خودروهای داخلی گناه و خلاف هست و هر کس این را بگوید، ضدانقلاب هست، چرا که حمایت از کمپین در شرایط فعلی به هیچ وجه معنا ندارد.

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست

وی همچنین سعی در کم اثر جلوه دادن اثرات کمپین کرده و فرموده هست: بخشی از توقف تولیدات خودروسازی‌ها مربوط به تعطیلات تابستانی اونها بود و به هر صورت مقداری رکود در کالاهای بادوام در کشور وجود دارد و شاید هم برخی رسانه‌ها کم و بیش مطالبی می‌نویسند.

هیچ مشکلی در فروش نیست و به‌طور عموم در لوازم خانگی، اتومبیل و کالاهایی که نیاز روزمره نیست، شاید در این یکی دو ماه 5 تا 6 % افت بازار داشته باشیم که طبیعی هست.

وی دوباره به حمایت از خودروسازان و کیفیت کار اونها پرداخته و بیان کرده هست: امت خودشان باید تصمیم بگیرند.

ما فکر می‌کنیم خودروها طبق هستاندارد تولید و هر روز کیفیت بهتر و بیشتر می‌شود، اما خیلی جای کار دارد.

دوستان به ‌شدت روی مسائل کیفی و نوآوری‌ها کار می‌نمايند و اونچه ما شاهد هستیم و خودم هر دو هفته یک بار جلسه دارم، این هست که یک مقدار کم‌لطفی هست که نسبت به تولیدات داخلی چنین تبلیغ شود.

من اونچه می‌توانم شاهد باشم، دوستان در خودروسازی و در مراکز تحقیقاتی فعالیت می‌نمايند و قطعاً ما هستانداردهای ملی و محیط زیست را رعایت می‌کنیم و اگر غیر از این باشد، خودروها شماره گذاری نمی‌شود.

نعمت زاده در مورد قیمت خودرو نیز فرموده هست: چه کسی فرموده خودرو ارزان می‌شود؟ عده‌ای بحق یا ناحق، موضوعی را درباره اینکه "خودرو نخرید ارزان می‌شود" مطرح می‌نمايند، ولی ما، خودروسازان و شورای رقابت نفرموده‌ایم که خودرو ارزان می‌شود.

پاسخی به وزیر

سخنان نعمت زاده البته واجد جنبه جدیدی از چهره حمایتگر وی از خودروسازان نیست.

پیش از این نیز وی بارها در شرایط خاص از خودروسازان به همین سبک و سیاق حمایت کرده بود؛ اما نکته جالبی که اکنون رنگ و بوی جدیدی به حمایت های وی میدهد، خائن و خیانتکار و ضد انقلاب مطالعهمیلیون ها ایرانی هست که اکنون سپس مدتها اجحاف در حق اونها، دست به یک حرکت ملی زده و نتایج اون را نیز تا کنون به خوبی لمس کرده اند.

وی فرموده هست، دنبال کردن این کمپین، یک خیانت در ابعاد ملی هست.

سؤال از وزیر صنعت و معدن و تجارت این هست که اولا به چه حقی و طبق چه قانونی میلیون ها ایرانی را با چنین لفظی مورد خطاب برنامه داده هست؟ آیا مصرف نمايندگان ایرانی که نا امید از پشتوانه های قانونی و دولتی به دنبال احقاق حق خود هستند، از نظر ایشان خائن و ضد انقلاب تلقی می شوند؟

پرسش دیگر اینکه چطور احقاق حق جمعی با یک هماهنگی در سطح ملی، خیانت به کشور و درآمد ملی و تولید ملی تلقی می شود، اما خودروسازانی که از پس دهه ها فعالیت و کار مستمر (!) هنوز خودروهایی با هستاندارد دهه 80 و 90 میلادی را به زور انحصار به مصرف نمايندگان تحمیل می نمايند، خائن تلقی نمی شوند؟! آیا میلیاردها تومان هزینه ای که طی سالها برای سرپا نگه داشتن صنعتی که توان حتی طراحی بدنه یک خودرو را ندارد و برای تولید یک خودروی ملی دست به دامان پلتفرم های خارجی و مهندسان آلمانی و کره ای هست، هزینه ملی نیست و خیانت به حساب نمی آید؟!

آیا افزایش قیمت خودروهایی که ادعاهای بومی سازی اونها به شکل 90 و 100 %ی می شود، با افزایش قیمت ارز اون هم دو بار در یک سال، یک دروغ بزرگ و خیانت در حق مصرف نمايندگان نیست؟ آیا وعده های پیاپی برای افزایش کیفیت خودرو و بهبود وضعیت خودروسازی که هیچ کدام عملی نشد، در حکم دروغ و خیانت به ایرانی به شمار نمی آید؟

آیا مرگ و میر هزاران نفر به شکل سالیانه و در اثر کیفیت پایین خودروهای تولید داخل خیانت در سطح ملی نیست؟ آیا صف هایی که برای تعمیر خودروهای صفر تشکیل می شود و خود آقای وزیر یک بار از اونها اظهار شرمندگی کرده، خیانت از سوی خودروسازان نیست؟!

وزیر صنعت در بخشی از سخنان خود فرموده هست: نه خودروسازان و نه ما (وزارت صنعت) و نه شورای رقابت در مورد کاهش قیمت خودرو سخن نفرموده اند.

این موضوع جدیدی نیست.

در واقع مصرف نمايندگان خودرو سال هاست که آرزوی شنیدن خبر رسمی کاهش قیمت خودرو را به دل دارند.

در جایی که بهای خودروهای بی کیفیت با هستانداردهای از رده خارج سالیانه و پیاپی افزایش یافته هست، هیچ مسئول دولتی و هیچ قانونی نبوده، برای یک بار خبر از کاهش قیمت خودرو بدهد یا برای اون تلاشی کند.

سخن وزیر صحیح هست، اما نشان از دردی چند دهه ای در جسم و روان مصرف نمايندگان ایرانی خودرو دارد.

مدت های مدید، فرانسویان به چپاول صنعت خودرو پرداختند تا سپس اونها، نوبت به مدیران داخلی خودروسازی برسد تا بر همان پلتفرها و مکانیزم های اجحاف در حق ایرانی ادامه دهند.

سالیان درازی طول کشید تا پلتفرم های خارجی را به اسم خودروی ملی و بومی شده تحویل مصرف کندگان دهند و تنها تغییرات خلاقانه در اونها، تغییر دریچه های کولر و چراغ های عقب و جلو بوده هست.

سالها طول کشید تا خودروسازی ما به درجه ای برسد که خودروهای صفر و تازه تولید بدون سپر و قطعات اصلی تحویل مصرف نمايندگان شود و در این همه سال هیچ کس نبود که داد مصرف نمايندگان را جواب دهد.

ادعاهای بزرگ در مورد بومی سازی خودرو و تولید خودروی ملی، تنها نیاز به یک آزمون داشت و اون هم نرخ ارز و تحریم بود.

همه این سالها ادعاهایی به بزرگی تولید خودروی ملی تنها نیاز به چند ماه تحریم داشت تا چون غباری پوچ به نیستی بدل شده و بر همگان ثابت شود که صنعت خودروی ایران از پس دهه ها ادعا، هنوز وابسته هست؛ اگر نه به فرانسه، اما به چین.

در همه این سالها اما هیچ کس نبود که یک بار خبر از کاهش قیمت خودرو بدهد و هیچ کس برای مصرف نمايندگانی که جان و مال خود را فدای سر پا نگه داشت، یک صنعت وابسته و انحصاری کردند، دل نسوزاند.

اکنون وزیر صنعت، از یک خیانت بزگر در ابعاد ملی پرده برداشته هست؛ خیانتی که مصرف نمايندگان برای حفظ آبروی ملی و حفظ جان و مال خود مرتکب شده اند.

به راستی چه می توان فرمود؟

سخنی با کمپین «خودروی صفر ممنوع»


اونگونه که پیداست، حرکت ملی برای تحریم خودروهای بی کیفیت و صنعت انحصاری خودرو در کشور به خوبی جواب داده و اثر گذاشته هست.

نمونه های این اثرگذاری را می توان به خوبی از این گونه اظهار نظرهای مقامات دولت و خودروسازان پیدا کرد.

اگر این کمیپین ملی و اجتماعی اثر بخش نبود، هیچ کس اون را متهم به خیانت نمی کرد.

در این موضوع هیچ شکی نیست.

رکود حاکم بر بازار خودروسازان عمیق هست.

حتی اگر خود اون را انکار نمايند، اثرات اون در بازار مشخص هست و اکنون قیمت بازار بسیاری از خودروهای داخلی کاهش یافته هست.

التماس خودروسازان برای فروش اقساطی خودرو به شرکت های دولتی و خصوصی با شرایط هستثنایی، نشان از یک بحران پايه ی در بازار خودروسازان دارد.

تخفیف های چند ده میلیونی برای خودروهای چینی، روی دیگر این بحران هست و همه اینها ناشی از همگامی و همراهی برای تحریم انحصار و پوسیدگی در یک صنعت در ابعاد ملی هست.

این حرکت ملی منجر به کاهش قیمت خودرو شده هست و تداوم اون می تواند پتک سنگینی بر سر و صورت همه کسانی باشد که سپس دهه ها عقب ماندگی، هنوز ادعای اونها گوش فلک را پاره می کند.

این قشر از حمایت های بزرگ رسمی و غیر رسمی برخوردارند و همین امر منجر به اون شده که طی این همه سال همواره خواسته های اونها بر خلاف خواسته های مصرف نمايندگان اجابت شود.

البته همه این ها به این معنی نیست که باید بازار داخل را کامل در اختیار واردات و خودروهای وارداتی برنامه داد.

اونچه اهمیت دارد ایجاد یک فضای رقابتی با ابزارهایی نظیر این کمپین و مشابه اون برای یک خانه تکانی پايه ی در صنعت خودروست و نه رها کردن بازار داخل و تسلیم اون به واردات.

اونچه باقی هست، محکم کردن قدم های هماهنگ و همراه برای تداوم یک حرکت ملی اثر بخش هست که نتایج اون تا کنون نیز خود را به خوبی نشان داده هست.

حتی اگر این حرکت را یک خیانت بزرگ تلقی نمايند، نتایج اون همه چیز را روشن خواهد کرد.


3:

نظرات بینندگان غیر قابل انتشار: 36
در انتظار بررسی: 998
انتشار یافته: 90

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست مهران پیا بختیاری
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:11 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
19
1438

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست اقای وزیر خودت چی سوار میشی .

ضد انقلابی پس.

خودروسازان داخلی خاعنن ضد انقلابن که به فرزتدای انقلاب زور میگن .

انقلاب رو خودروسازا نساختن امت بوجود اوردن اقی وزیر ....


جواب ها
وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست | 16:34 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست اشتباهی منفی زدم ببخشید دوستان
وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست مازیار گیل
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست | 16:44 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست نکته ظریفی تو متن اومده که نعنت زاده پاشنه آشیل کابینه هست و کم کم زوایای پنهان پتروشینی مکران هم بزودی آشکار خواهد شد که اونجا علی رغم مخالفتهای زنگنه خبرهاست اونم په خبری.

این یک واقعیته و رییس جمهور هر چه زودتر باید یه جایگزین برای پدر صنعت ایران پیدا کنه وگرنه خودش آسیب می بینه که حیفه واقعاوزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:12 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
26
966

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست حالا خوبه نفرموده خس و خاشاک

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:13 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
8
915

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آقای نعمت زاده ماشین خودت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:13 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
9
660

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست گهی پشت به زین
گهی زین به پشت

:))

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست نادر
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:14 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
39
823

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست روحانی واقعا مچکریم، گل کاشتی با این وزرا

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:14 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
16
371

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست احسنت

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست سیاوش
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:15 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
9
623

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست دستت طلا نویسنده

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:16 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
9
841

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست اگر تحریم اثر نداشته پس این همه سوزش برای چیه؟
ما نمی خریم حالا شما هرچی میخوای بگو

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست javad
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:16 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
6
544

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست خودش خودروی ایرانی میگیره؟؟؟؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست هموطن
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:17 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
7
517

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آقای وزیر شما خودروی ایرانی دارید؟؟؟!!!!!!

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:17 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
6
464

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست شما خودت ماشين ايراني سوار شدي تا حالا

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:18 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
5
680

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست مورچگان را چو بود اتفاق
شیر ژیان را بدرانند پوست

حضرت سعدی

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:19 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
3
421

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست خیانت...
اونوقت معامله کردن با جون امت اسمش چی میشه؟؟؟؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست حسین
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:19 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
5
588

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست یکی به وزیر بگه به لطف حمایت شما و امثالهم هست که ارابه مرگ خودروهای داخلی در سال باندازه یک جنگ تمام عیار کشته و زخمی داره که همه اونها هموطن و خواهر و برادران ما هستند انصافا خود شما و خانواده تان از این خودروهای بی کیفیت سوارر میشید ؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ميلاد
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:19 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
7
713

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ايشون بايد هر چه سريعتر از ملت بزرگ و شريف ايران عذرخواهي كنه
جواب ها
وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست | 16:39 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست باید هستعفا بده همینوزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:19 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
4
530

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست کسانی هم که بیت المال را ضایع مینمايند برای منافع خودشان و اطرافیانشان خائن به امت اند

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:20 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
5
482

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست یه مدت به خود این آقای وزیر پراید بدید سوار بشه اگه اون هم به جرگه به قول خودش ضد انقلابیون نپیوست اون موقع میریم خودرو داخلی هم می خریم!

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:20 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
8
650

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست خائن به ملت ومملكت ايران كسي هست كه تااطلاع ثانايشان خودرايشان صفر بخرد .

كمپين صفري ها متشكريم ممممممممممممممممممممممممم مممممم

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست سینا
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:20 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
2
263

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست فکر کنم وقت راه انداختن کمپین دیگری رسیده
کمپین هستعفا بده آقای وزیر صنعت!

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:21 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
7
532

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آفرین تابناک!
نماینده های امت حالا کجان؟ چرا این وزیر را هستیضاح نمی کنن؟
چرا نمایندگان امت از حق امت دفاع نمی کنن؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست زانیار
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:21 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
4
314

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست تابناک عزیز سلام
از اینکه در این شرایط، شما تنها سایتی هستید که حامی امت ایران شده اید از شما ممنون و سپاسگزارم، الحق و الانصاف که دینتان را به عنوان رسانه امتی ادا کردید.

مطمئنا اونایی که یه خورده اطلاعات دارند خودشان بهتر می دانند که عامل فساد، رانت و مافیای صنعت خودرو کجاست متاسفانه مسئول پیری که که بایستی خدمتگزار !!!! ؟؟؟؟ امت باشد تبدیل به وکیل وصی این آشغال سازان شده هست.


امیدوارم این حرکت خودجوش امتی سرآغاز تحولات مثبت در صنعت این کشور شود.
سلام و درود بر کمپین تحریم خودرو صفر
زنده باد کمپین

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست مهدي
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:21 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
3
380

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آقاي روحاني لطفا نعمت زاده را به دليل كهولت سن، عدم كفايت در اداره وزارت صنعت و در نهايت توهين به ملت نجيب ايران عزل فرماييد.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:21 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
12
515

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست قابل توجه رییس محترم جمهور این سخنان سخیف آقای وزیر کم از خس و خاشاک مطالعهامت توسط رییس جمهور سابق ندارد هستدعای تذکر و یا عزل ایشان را داریم.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست مهدی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:21 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
14
254

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست سلام.

با تشکر از تحلیل شما.

اما راهکار چیست ؟
شاید یکی از راهکار ها جهت بهبود وضعیت عبارتند از :
1- کاهش عوارض ورود خودروی خارجی به 10 % و هموقت پرداخت نقدی یارانه از دولت به خودروساز بابت تولید هر خودرو جهت ارتقای کیفیت و رقابت با محصولات خارجی
2- افزایش ظرفیت و ارتقای خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی
3- افزایش ظرفیت و ارتقای خدمات ناوگان ریلی و توسعه ریلی به تمام شهرهای کشور

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:21 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
6
505

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست به این میگن یک حرکت خودجوش واقعی
نه یک حرکت فرمایشی

آره
ما اینیم
جواب ها
وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست محمود
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست | 16:31 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست به قول خان اره ما یه ایطور چیزایی تو خودمون داشتیم ولی رو نمی کردیم حالا به لطف دهکده جهانی و ابزارهایش رو کردیموزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:21 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
3
244

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست کسی که خودرو ملی بخرد و هر روز تعمیرگاه باشه و آخرش هم بدلیل امنیت و کیفیت پایین خودرو تو جاده ها براش حادثه پیش بیاد و بمیره نه تنها خائن نیست بلکه قهرمان ملی هم حساب میشه!!واقعا این حرفها چیه که میزنن این مسئولین؟چرا به شعور ملت توهین میکنن.چرا از احساسات ملی امت برای فروش خودرو خودشون هستفاده میکنن؟؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:22 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
5
270

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست من یه پراید دارم میخوام بسوزونمش تا به کشتنم نده
مالمه به هیچ کس هم ربطی نداره فیلمشم میزارم اینترنت ببینید

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:23 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
3
254

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ببین آقای وزیر، دیگه داری به هر دری میزنه که به امت زور بگی که بیان ماشین ایرانی بخرن!!! خودت چی سوار میشی آقای انقلابی؟!!!

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ایرانی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:23 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
3
185

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست احسنت تابناک

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:24 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
4
243

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست سلام آقای وزیر

یک وقتی اداعای این رو داشتید که دولت مردان نهم و دهم بی ادب و گستاخ بودند و به امت توهین میکردند.

آیا این حرف شما توهین نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن روی صحبتم با شماست آقای وزیر :
اگر هستفاده از ماشین خارجی کار منافق هاست.

شما که در کار تجارت هستید همواره محصولات رو از ایران صادر میکنید ؟؟؟؟؟؟؟

و در مقابل واردات محصول خارجی انجام نمی دهید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما چیزی وارد نمی کنید که که در ایران، تولید داخلی اون انجام بشه ؟؟؟؟؟؟

وا مسیبتا به مدیریت شماها !!!

4:

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست وزیر صنعت می باید رسما عذرخواهی کرده و هستعفا دهد.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست علی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:24 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
154

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست بابا خیلی حالبه
یعنی هر کی این ماشینا اشغال و بی کیفیت نخره ضد انقلابه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:24 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
2
168

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست حالا مصمم تر شدم براي پيوستن به کمپين.

آقاي روحاني از اين وزيري که داري مچکر نيستيم!!!

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست amin
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:24 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
9
159

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست خيانت رو كساني كه كردند كه رفتند تو كشورهاي
امريكاي لاتين، بدون هيچ گونه توجيه اقتصادي ،كارخانه
خودرو زدند! به خدا بايد در اخرت پاسخگايشان اين هدر دادن
بيت المال مسلمين باشند

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:25 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
117

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست همواره قدرت در دست امت بوده و هست مشروط بر اينكه اين را باور داشته باشند و براي احقاق حق خود باهم همراه و متحد باشد .

خوشبختانه امروز وسايل ارتباط جمعي به سادگي در اختيار امت هست و مي توانند با اطلاع رساني و هماهنگ سازي رفتار جمعي به اونچه مي خواهند برسند .

بهر حال اوضاع فعلي بيانگر موفقيت نسبي امت در اين جريان نخريدن خودرايشان صفر هست و بايد پذيرفت آدم از بي آبي و بي ناني ميميرد ولي از بي ماشيني اونهم از نوع صفر هيچ اتفاقي برايش نمي افتد.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست محمد جعفر
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:26 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
197
12

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست کسی که کالای ژاپنی را به کالای ایرانی ترجیح دهد و خودروی ایرانی را تحریم کند ضد انقلاب هست و مجازاتش مانعی ندارد.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آشنا
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:26 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
168

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست سی و پنج میلیون تومان دیماه93 دادیم یک پژو 206SD ازنمایندگی ایران خودرو خریدیم.در طول این هشت ماه یک گیربکس یک صفحه دیسک کلاچ دو بار هم سیم کلاچ عوض کرده اند وفعلا هم تعویض دنده یک و عقب با مشکل همراه هست.کارشناس مربوطه می گوید بدلیل عدم تطابق گیربکس نصب شده با سایر مجموعه های سیستم انتقال قدرت این مشکل دائمی خودرو خواهد بود.آقای وزیر بفرمایند من ضد انقلاب هستم یا....؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:26 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
139

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست به این میگن یک دفاع مستدل از خودروساز ...

از رییس جمهور حقوقدان بعید بود وزیر سرهنگ بیاره بالا سر صنعت

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:26 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
153

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست از صنعتی که شما وزیرش باشی بیش از این انتظار نیست.

آفرین به احترامی که برای امت قائلی آقای انقلابی

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:27 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
117

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست لطفا از همه خواهش می کنم کامل اطلاع رسانی شود تا همه در جریان این کمپین برنامه بگیرن

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:27 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
3
127

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ایشان واقعا دچار کهولت سن شده‌اند.زیاد جدی نگیرید

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست یاشار
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:27 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
89

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست هوووم.

آهان.بعدش هزار تا علامت تعجب.بعدشم این که دوباره هوووم.آهان.سپس به تعداد آدمهایی که با خودرو ساخت داخل فوت کردن علامت تعجب.من نمیدم خودروهای ساخت خارج خوب هستن ولی از آقای نعمت زاده یه سوال دارم.خوبی آقای موکل خودروسازان داخلی؟؟؟؟؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست پوریا
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:27 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
2
138

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ما خائنیم ؟؟؟؟یا برادران مختلس ...روحانی بازم رای میخوای با این وزیرات؟؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست حسین
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:27 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
121

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست واقعا فکر نمیکردم وزرای روحانی اینگونه به امت توهین کنن..

واقعا متاسفم

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:27 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
127

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست یه تحقیقی در مورد شرکت هایی که ایشون و اعضای خانوادشون عضو هیئت مدیره اون هستن بفرمایید .بیشتر از 30 تا شرکته !!!!

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:28 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
4
102

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست به نظر بنده حقوق کارگران ایران خودرو و سایپا هم حرامه.

چون کلی فحش و نفرین پشت سرشه و برای همین هم هست که اینقدر بی برکته

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:28 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
176
6

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست تابناك جان مثل شيكه بي بي سي حقه به خرج نده نظراتي كه برخلاف اين كمپين هستن رو اصلأ به روت نمياري گايشانا همه با اين كمپين موافقن اشتياه ميكني اينهايي كه مثبت دادن باور كن پول نان شب هم ندارن وساده نباش

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست امید
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:28 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
106

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست با این حساب بیشتر امت رو ضد انقلاب خوندن این وزیر محترم خودرو سازی(صنعت سابق)

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست سید حسن
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:28 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
95

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست نعمت زاده
بفرما پراید سوار شو.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست اشکان احمدی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:28 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
114

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست من با اینکه حامی جدی آقای روحانی و کابینه ی بسیار لایق ایشان هستم اما واقعا اگر این حرفها از دهن آقای نعمت زاده بیرون آمده باشه انصافا آقای روحانی جا داره ایشان را 24 ساعت نشده عزل بنمايند.
فرموده ی نسنجیده ی یک وزیر کل کابینه و اعتماد امت را لگد مال میکند.
آقای روحانی به عنوان یک طرفدار اصلاحات خدمت شما عرض میکنم در صورت صحت فرموده های آقای وزیر صنعت، ایشان بهتر هست عزل شوند و دولت عذرخواهی کند.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست یک ایرانی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:28 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
110

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ضد انقلاب؟!؟!
چون امت پول ندارن خودروی بی کیفیت و گران قیمت بخرند ضد انقلاب و گناهکار هستند؟
قضاوت با امت..وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:28 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
106

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست قیمت ماشین 3 برابر قیمت تولید ان هست پس هرچه سریعتر قیمت ها را کاهش و اقای وزیر از امت عذرخواهی و مثل بقیه وزرای کشورهای دیگه هستعفا نمایند.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:29 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
87

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست بابا امت دارن جونشون رو تو این تابوت هاب متحرک از دست میدن به این چه چیزی میتونین بگین خیانت؟ جنایت؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست مانی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:29 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
98

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست خائن کسی هست که هیچ ارزشی برای جان و مال امت قائل نیست.


5:

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آفرین عالی بود دمتون گرم
دم امت هم گرم کوتاه نمیایم
خودرو صفر تا ساخت خودرو با کیفیت و بروز و قیمت هم رده جهانی ممنوع

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست امین
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:30 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
89

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست به نظر من ضد انقلاب کسیست که آشغال رو به اسم خودروی ملی تحویل امت میده.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست پیدا کنید پرتقال فروش را
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:30 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
88

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست اگر از امت عذرخواهی نکند وظیفه نمایندگان مجلس هستیضاح نامبرده هست

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست حمامی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:31 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
67

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست مالیات غیر منطقی هم پرداخت نخواهیم کرد انشاءلله

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:31 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
65

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست امت بهترین افراد برای قضاوت هستند واگر اجازه داده شود خیانکاران را انتخاب می نمايند از تظر وزیر امت اگر هرچه دارند بصورت صدقه به جبیب خودروسازان ودرنتیجه سهامداران بزرگ ان بریزند انوقت دلسوخته انقلاب وخوب اند در حالی که انقلاب به خودرو سازان ربط پیدا نمی کند واقای وزیر حاضرشده برای حمایت از خودرو سازان به نظام که امت پشتوانه ان هستند توهین کند

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:31 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
96

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست هستیضاح، هستیضاح، هستیضاح کسی که ملت ایران را خائن نامید.

آقای وزیر ثروت شما چقدر هست ؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست سلام
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:31 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
80

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آقای وزیر دست شما درد نکنه
آقا هیچ میدونی به دلار آزاد مزدا 3 در دبی چند هستش
و شما داخل ایران چند می فروشین
آیا مینونین بگین ضد انقلاب و خائن کیه
انشاله این راه ادامه پیدا کنه و یکی بره پیگیری گذشته
رو هم بکنه و ببینیم در گذشته این صنعت چقدر خیانت کرده
لابد تولید نماينده ایرانی هست اما مصرف نماينده خائن به ایران
حالا که این جوریه بچرخ آقای وزیر تا بچرخیم

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:32 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
66

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست هرکسی حق انتخاب دارد و گناه محسوب نمی شود.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست محمد
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:32 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
2
83

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست از خانه ملت درخواست می کنم که این وزیر صنعت ومعدن باحمایتهای بی جا از این دوشرکت فاسد وتوهین به امت مورد هستیضاح برنامه دهند

خرید خودروی صفر ممنوع

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست محمد
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:33 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
2
64

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آقای وزیر بچرخ تا بچرخیم

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست عماد
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:33 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
69

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست تابی جان حیف که لپ نداری وگرنه از شدت ذوق و امتنان لپاتو میکشیدم.

یکی نیست توی این دولت که در زمینه خودرو حرف دل امتی رو بزنه که تا امروز وزن ناموزون این صنعت پرمدعا و بی هنر رو نجیبانه بدوش کشیدند و مزد شون رو هم در این یکماهه با انواع توهینها و تمسخرها و بهتانها اززبان مسوولین شنیدند.
کجای دنیا شیشه بالابر برقی و ایربگ و ABS آپشنه.

من تا کی باید نگران بدون ایربگ بودن خودرو با وجود داشتن دو کودک باشم؟!!!!

حق ما داشتن خودروی امن و شیک و سالمه اگر ایرانی بود بهتر و اگر نتونستند خارجی.....
اندکی استقامت سحر نزدیک هست ..............وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست محمد
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:33 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
75

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست امت ایران به ایشان و امثال وی خواهند فهماند گه خاین ضدانقلاب اون افراد ی هستند که خون امت رادرشیشه کرده اندوحیا ندارندوبخاطرجیب خود ورانت ،قانون مصوب مجلس راکه هر سال باید5% از تعرفه وارد ات خودروراکاهش بدهند راعمل نمی نمايند.معلومه ازاین سیلی امت خیلی دردمی کشند.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:34 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
106

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آقای وزیر.

شما که به فرموده خودتان 1300 میلیارد تومن ثروت دارید از کجا آوردید؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:34 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
79

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست وزیر خودش پراید نوک مدادی داره ...

جیغ نزنید به کمپین ادامه بدید!

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:34 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
83

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست در این 35 سال اگه برنامه بود ما در خودرو سازی به پیشرفت و خودکفایی برسیم باید می رسیدیم ! مگه کره با خودروهای هیوندا چند سال سابقه داره ؟ چرا به چیزی که قدرتش رو نداریم اصرار میکنیم حتی به قیمت مال و جان و دردسر امت ؟؟؟؟؟؟؟ فقط زور فرمودن رو یاد گرفتیم.بخدا این نخریدن جواب میده اگه امت قدری استقامت داشته باشن.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:35 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
66

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ادم بعضی وقت ها میمونه چی بگه !!!!!!!!!!!!!!

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست امید
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:35 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
79

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست اگه ما منافق و خائن هستیم پس امثال خودرو سازای داخلی جنایتکار ند با این خودرو سازیتون

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست چشمی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:35 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
55

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست تابناک با این که میدونم هیچ موقع نطرات منوثبت نمی کنی بازهم میگم
اقای وزیر یا کسانی که به شما نقل میدن خلاف واقع میکن یا شما خودت چشمتون رو بر روی واقعیتها بستین اولا همیشه حق انتخاب با خریدار که بهترین جنس با بهترین کیفیت ومناسبترین قیمت رو بخره و اگر الان خرید خودروی صفر ایرانی رو تحریم میکنه به نفع شرکتهای خودروسازی چون همانظور که تحریم باعث شد کشور ما در بعضی مسایل پیشرفت بکنه شرکتهای خودروسازهم مجبور میشن کیفیت تولیداتشون رو از عصر پیکان ورنو5 عبور بدند وبه مشتری احترام بزارن نه اینکه قطعات بی کیفیت چینی رو بیارن در کشور مونتاژ کنن به اسم تولید داخل به خورد امت بدن واز شما بعیده به خاطر اینکه امت دنبال حق خرید بهتر هستند اونهارو خاین معرفی کنید

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:35 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
83

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست این همون وزیری نیست که می گن حدود هزار میلیارد سرمایه داره؟؟؟

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:36 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
90

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست این آقابرای کاشت سمک برای گوش خود پارسال بیست روز رفت المان حالا از نیروی انسانی ایران دفاع میکنه

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:36 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
64

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ما می گیم به همون اندازه که به بیگانگان ارزان می فروشین البته به قیمت خودش می فروشین چرا به خود ملت ایران چندین برابر می فروشین مگه ما آدم نیستیم

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست امین هاشمی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:37 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
61
13

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست من جز طرفداران روحانی هستم و مطمینم وزیر دیگه تکرار نمیکنه این اشتباهش را - چون میدونه جان امت مهمه و امت این گاریها را نمیخرن

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست شادمهر
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:37 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
79

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست نماینده های مجلس پس کجان؟الان اگه یه کشور دیگه بود تا الان این آقا سپس عذرخواهی هستعفا داده بود

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست یداله همتی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:37 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
55

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست سلام به همه کسانی که مدافع واقعی از صنایع داخلی هستند نه کسانی که با بهره گیری از رانت و انحصار و خیانت به کشور در عدم دسترسی به صنعت واقعی بصورت مافیایی و سهامداری در شرکتهای مختلف موجب عقب ماندگی صنعت ما را فراهم و به آرمانهای انقلب اسلامی خیانت کرده و در جهت منافع شخصی صنعت مونتاژ را اون هم با تکنولوزی 30 سال پیش حفظ نموده اند.
بنده اخیرا یک تیبا 2 خریده ام که دارای رنگ پریدگی و خش در بدنه و موکتهای داخل اتاق از زوار دررفته بود که به زور سپس مدت یک هفته مقاومت تحویل اینجانب دادند که دارای مصرف بالای بنزین نزدیک به مصرف یک پژو هست لطفا مسئولین این سمت را بعد چندین دهه اجهام در مورد مصرف نمايندگان ببیند.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:38 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
89

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست آقای وزیر، خائن و ضدانقلاب اون خودروسازانی هستند که ملت بیچاره را به کام مرگ و نابودی می کشانند؛ آیا مرگ هزاران هم وطن و هزاران زخمی و فلج و نابودی خانواده ها و آسیب های خانوادگی و اجتماعی ناشی از اون که سالانه بر این ملت مظلوم تحمیل می شود خیانت و جنایت نیست؟ پس بهتر هست به جای حمایت از مشتی پول پرست که به جای حمایت و هزینه در بخش خودرو و ارتقاء کیفیت و حفظ جان امت، سرمایه را برای خدمت به چینی ها و معامله گری در بخش های مختلف با سود بالا که نشانه ای بارز از فساد و رانت هست بکار بردند، از ملتی حمایت کنید که این همه آسیب را از این صنعت خانمان سوز بی کیفیت خورده اند، کنید؛ آقای وزیر محترم، عالی موظف به حمایت از امت و خادم ملت هستید نه یک گروه چندنفره!!!
آقای وزیر، چند % از صنعت خودرو ایران واقعاً ایرانی هست؟ این کمپین نوعی اعتراض به این همه ظلمی هست که به این ملت شده.
اگر این صنعت از روز اول، این همه از سوی دولت ها حمایت نمی شد و تعرفه واردات صفر بود به جای این حال و روز، وضعیتی همانند صنعت کره و ژاپن داشت!
یک بار هم از دید امت به این موضوع نگاه کنید تا اون خودروساز، امت را توهم زده نپندارد!!!
به امید روزی که صنعت ایرانی و مدیر ایرانی، ایرانی باشد.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:38 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
81

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست تا حالا ندیده بودیم که به خاطر انحصار طلبی به امت ناسزا بگند که فرمودید دیگه دیاره خودمون هم داره برامون غربت می شود

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست امیر
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:40 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
75

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست سلام اگر اقای رئیس جمهور خودشو اگه منتخب ملت میدونه وزیر برکنار کنه روحانیت خراسان

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:40 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
1
89

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست دادا کمپین بد جوری زلزله انداخته تو تن و جونشون.ادامه بدید

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:41 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
76

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست باید به ایشان فرمود که این حرفهای پوپولیستی دیگه اثر نداره.

ایشان هنوز در حال و هوای ده 60 هستند

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست جمشیدی
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:43 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
67

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست باسلام، از تابناک به خاطر مقاله کامل و مستدل تشکر می کنم.

واقعاً باید از آقای وزیر پرسید ایجاد انحصار و رانت برای خودروسازان خیانت نیست؟ سوزاندن و به باد دادن این همه سرمایه های ملی یه نام صنعت عقب مانده خودرو سازی خیانت نیست؟ آقای وزیر فکر نمی کنید وقت اون رسیده هست که با این ملت با احترام و ادب صحبت کنید؟ من خودم از این کمپین حمایت کرده و بقیه امت را نیز به اون تشویق می کنم.وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:44 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
81

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست دادوبیداد تمام این اقایون بخاطر اینه که امت شریف وقتی دیدند مسولین به فکر نیستند هرکی فقط بفکر خودشه خودشان دست به کار شدند عزم ملی در مقابل اجحاف مساوی پیروزیست

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست ناشناس
| وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
| 16:45 - 1394/06/09

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست
0
94

جواب

وزیر صنعت :/ بحث "خودرو نخرید، ارزان می‌شود" غیرعملی هست سلام ، تا وقتي كه وزير « نعمت زاده » باشه ، مطمئناً از « نعمت بخش » حمايت مي كنه نه از امت


54 out of 100 based on 39 user ratings 914 reviews