رضا قوچان نژاد را در الکویت ببینید


رضا قوچان نژاد را در الکویت ببینیدرضا قوچان نژاد را در الکویت ببینید

رضا قوچان نژاد را در الکویت ببینید

باشگاه کویتی الکویت، پیروز مسابقه جذب رضا قوچان نژاد برای به کار گیری در فصل آینده لیگ برتر کویت شد. ستاره ایرانی زننده تک گل این کشور در جام جهانی برزیل به زودی جهت تکمیل امور قراردادش به اردوی آمادگی این باشگاه در قاهره می پیوندد تا پس از هم وطن موفقش جواد نکونام دومین بازیکن ایرانی این تیم در سالهای اخیر باشد.
در این اردو سه بازیکن خارجی دیگر شامل «باستوس» برزیلی و هم وطن دیگرش «مکالیلی» و همچنین بازیکن تونسی «شادی الهمامی» شرکت می نمایند.
ستاره 27 ساله ایرانی که تابعیت هلندی دارد بازیکن شاخص تیم ملی کشورش بوده و دارای سرعت و مهارت مثال زدنی در حفظ توپ و دقت بالا در به ثمر رساندن گل می باشد. رضا قوچان نژاد که در 8 سالگی به همراه خانواده اش به آمستردام هلند مهاجرت کرده و در تیم های رده سنی (16 سال و 19سال) کشور آسیاب ها بازی کرده است. قوچان نژاد زندگی حرفه ای خود را از باشگاه «هیرنفین» در سال 2006 آغاز کرد و سپس عضو باشگاه کمبور پیوست که موفقیت های بسیار زیادی در این باشگاه به دست آورد و رکورد سریع ترین گل باشگاه های هلند که مربوط به یوهان کرویف هلندی بود را شکست. رضا در ادامه به لیگ بلژیک و تیم های «سنت ترویدن» و سپس «استاندارد لیژ» پیوست. وی در سال 2012 توانست اعتماد مربی پرتغالی ایران، کارلوس کی روش را جلب نماید و توسط وی به تیم ملی ایران دعوت شد و توانست گل صعود تیم ملی کشورش را در دروازه کره جنوبی جای دهد و به مهاجم اول تیمش بدل شود.90 out of 100 based on 60 user ratings 210 reviews