خبر بد برای فوتبال ملی و باشگاهی/ ورزشگاه آزادی ۳۵ هزار نفری شد!


خبر بد برای فوتبال ملی و باشگاهی/ ورزشگاه آزادی ۳۵ هزار نفری شد!خبر بد برای فوتبال ملی و باشگاهی/ ورزشگاه آزادی ۳۵ هزار نفری شد!
وب سایت رسمی برنامه نود- یک خبر ناراحت کننده امروز ذهن همه فوتبالدوستان را درگیر خودش کرده است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، طبق اعلام رئیس سازمان لیگ در مسابقات بین‌المللی از جمله رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و بازیهای تیم ملی تماشاگران نمی‌توانند در طبقه دوم ورزشگاه آزادی بنشینند.

طبق اعلام مهدی تاج رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در مسابقات بین‌المللی از جمله رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و همچنین مسابقات تیم ملی تماشاگران نمی‌توانند در طبقه دوم ورزشگاه آزادی بنشینند

.داستان از این برنامه است که چون طبقه دوم ورزشگاه هنوز صندلی ندارد تا بخواهد شماره‌گذاری لازم روی آن صورت بگیرد، تماشاگران باید در طبقه اول ورزشگاه بنشینند. به این ترتیب در دیدارهای حساس بین المللی فقط ۳۵ هزار نفر می توانند به ورزشگاه بروند.

این در حالیست که رسانه ها در چند مقطع از وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و تجهیز خواسته بودند که برای صندلی دار کردن طبقه دوم اقدام کنند.

مشخص نیست چه زمانی این اتفاق می افتد. با توجه به اتفاقهایی که برای ورزشگاه نقش جهان اصفهان افتاده بعید است که حالاحالاها هم طبقه دوم ورزشگاه آزادی، صندلی دار شود‍‍‍! اگر هم بشود ورزشگاه آزادی از ۱۰۰ هزار نفره بودن می افتد و مطمئنا زیر ۹۰ هزار نفر خواهد شد.

آی پی آی، اولین فروشگاه اینترنتی دارای امکان خرید اقساطی با استفاده از وام قرض الحسنه (کارمزد 2 درصد سالیانه) در ایرانبرنامه تیم ملی و کی‌روش در اردوی دوبی

1:

دیگ پز صدهزار نفری نمیتونیم بدیم
وزیر ورزش این دولتم آبی ازش گرم نخواهد شد


محموله آل‌اشپورت به دست پرسپولیسی‌ها رسید

2:

پول داریم اخه که بخاد خرج اینها بشه یارانه امت رو به زور میدن
حقوق کارمندان دولت هم همین طور


شیطنت طارمی کار دست ماهینی داد

3:

آخ چه خبر بدی من فک کنم تا چن شب از غمش خوابم نبره

خخخخ

بابا دلشون خوشه یه فکری به حال جوونای بیکار کنن صندلی نخاستیم


78 out of 100 based on 23 user ratings 248 reviews