گزارش تمرین استقلال


گزارش تمرین استقلالگزارش تمرین استقلال
تیم فوتبال استقلال عصر امروز برنامه‌های تاکتیکی خود را برای آماده‌سازی برای دیدار مقابل ذوب‌آهن برگزار کرد.
تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار مقابل ذوب‌آهن آماده می‌کند از ساعت 18 و 30 دقیقه در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برنامه‌های تاکتیکی خود را پیگیری کرد. قبل از شروع تمرین پرویز مظلومی خیلی کوتاه با بازیکنان صحبت کرد و برنامه‌های تمرینی را برای‌شان شرح داد.

* هنگامی که تمرین آغاز نشده بود یک رأس گوسفند زیر پای بازیکنان قربانی شد. به هنگام قربانی کردن گوسفند بازیکنان دور هم جمع شدند و در این بین ریوالدو و پروپیچ مهاجم کروات جدا از سایرین مشغول تماشا بودند. هر دو بازیکن خارجی استقلال از این حرکت تعجب کردند، اما مگویان مدافع ارمنستانی نیز بازیکنان را همراهی کرد.

* در بخش اول تمرین بازیکنان زیر نظر قربانعلی‌پور به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس زیر نظر صالح کار تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.

* پرویز مظلومی و کادر فنی امروز برنامه‌های مفرحی برای بازیکنان در نظر گرفتند. در ابتدا استقلالی‌ها دستش‌ ده بازی کردند و در مرحله بعدی بازیکنان با ضربه سر توپ را درون دروازه برنامه می‌دادند که این برنامه 30 دقیقه انجام و باعث شور و نشاط در بین بازیکنان شد.

* منصور پورحیدری و ادموند اختر از نزدیک نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان بودند.

* تعدادی از تماشاگران طرفدار استقلال امروز قصد داشتند وارد مجموعه ورزشی آزادی شوند، ‌اما با توجه به بسته بودن تمرینات از حضور این تعداد محدود ممانعت به‌ عمل آمد.

* سجاد شهباززاده و میلاد فخرالدینی دو بازیکنی بودند که امروز تمرینات اختصاصی انجام دادند.

* بخش پایانی تمرین امروز به فوتبال درون تیمی اختصاص داشت که این تمرین هم 40 دقیقه در قالب دو گروه سبز و نارنجی انجام شد.

* بازیکنان تیم استقلال فردا آخرین تمرین پیش از مسابقه را انجام می‌دهند و سپس راهی هتل المپیک می‌شوند.

دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن اصفهان روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

منبع60 out of 100 based on 25 user ratings 950 reviews