باشگاه ملوان برنده مزایده نفت تهران شد


باشگاه ملوان برنده مزایده نفت تهران شدباشگاه ملوان برنده مزایده نفت تهران شد
 اولین واکنش تاج به فروش امتیاز نفت تهرانباشگاه ملوان برنده مزایده نفت تهران شد
باشگاه ملوان بندرانزلی برنده در مزایده خرید امتیاز باشگاه نفت تهران برنده اعلام شد.
به گزارش مهر، سایت باشگاه نفت تهران عصر امروز دوشنبه اعلام کرد: کمیته واگذاری باشگاه نفت تهران به اطلاع می‌رساند براساس اطلاعيه قبلی موسسه فرهنگي ورزشی نفت تهران مزايده عمومی برگزار و باشگاه ملوان ضمن رعايت كليه شرايط مزايده بالا ترين نرخ پيشنهادي را داشته است. بنابراین این کمیته پس از بررسی های لازم باشگاه ملوان را بعنوان برنده مزايده اعلام می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، درحالی باشگاه نفت همتای انزلی چی خود را به عنوان برنده این مزایده اعلام کرده که براساس اعلام سازمان لیگ امتیاز این تیم حق خارج شدن از تهران را ندارد. با این شرایط مشخص نیست ملوان چگونه می خواهد از امتیاز نفت تهران استفاده کند.
----------------------------

تاج: فروش امتیاز نفت به ملوان، انتقال خوبی نیست/ تجربه تلخی از این انتقال‌ها در اذهان مردم است
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فروش امتیاز نفت تهران به باشگاه ملوان، انتقال خوبی نیست.
مهدی تاج در گفت‌وگو با فارس، در مورد انتقال امتیاز تیم نفت تهران به ملوان انزلی گفت: ملوان انزلی یکی از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی فوتبال ایران است، تیمی که در منطقه فوتبال‌خیز انزلی و گیلان حضور دارد و همواره مایه فخر و مباهات همه اهالی فوتبال بوده است. با این حال نظر من این است که حرف کارشناسان درست است و فروش امتیاز تیم نفت به ملوان، انتقال خوبی نیست. این حرف معنایش این نیست که مشکلی با مردم خونگرم و فوتبال‌فهم انزلی داریم، بلکه اعتقادمان این است که انزلی سرشار از استعدادهای ناب فوتبالی است و می‌تواند خودش قدرتمندانه در سطح اول فوتبال ایران حضور داشته باشد.

وی ادامه داد: هیأت فوتبال استان تهران هم مخالف انتقال امتیاز تیم نفت تهران بود، زیرا یکی از سهمیه‌های پایتخت در لیگ برتر کم می‌شود. من با احمد دنیامالی رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان دوست و رفیق دیرینه هستم، اما بازهم می‌گویم این انتقال خوب نیست، زیرا هنوز مردم از انتقال‌ تیم‌ها خاطره خوبی ندارند و از این جابه‌جایی‌ها ناراضی هستند و در گذشته شاهد تجربه تلخی در زمینه انتقال و خریدوفروش امتیاز بوده است.مقایسه دستمزد کی روش با چند مربی تیم های راه یافته به جام جهانی

1:

به نظرم نفت این فصل خیلی داغونه و بعیده تا نیم فصل دوام بیاره بیرانوند که فروش رفت یه پول خوبی گیر باشگاه اومد که باید به دایی داده بشه و بازیکن ها مثل گذشته فقط 10 15 % میگیرن همین باعث میشه انگیزه شون از دست بره آقای دایی هم ازون مربی ها نیست که با پول و امکانات کم باشگاه و بازیکنای بی انگیزه کنار بیاد


72 out of 100 based on 17 user ratings 242 reviews