آنچلوتی: شکست ناپذیری رئال مادرید به معنای دفاعی بازی کردن آن ها نیست


آنچلوتی: شکست ناپذیری رئال مادرید به معنای دفاعی بازی کردن آن ها نیستآنچلوتی: شکست ناپذیری رئال مادرید به معنای دفاعی بازی کردن آن ها نیست
آنچلوتی: شکست ناپذیری رئال مادرید به معنای دفاعی بازی کردن آن ها نیست

طرفداری- به گزارش AS، کارلو آنچلوتی سرمربی قبلی رئال مادرید در مصاحبه ای با Sky Italia نظر خود را در مورد رئال مادرید 16-2015 چنین گفت:
آن ها یک تیم مستحکم هستند که این فصل به سختی گل خورده اند و تا به امروز شکست ناپذیر بوده اند. آن ها مستحکم تر شده اند و نمی توان به این دلیل به آن ها برچسب بازی تدافعی زد. این امکان پذیر نیست که شما در باشگاهی همچون رئال مادرید و با وجود داشتن رونالدو، بنزما، هامس و مودریچ بازی دفاعی انجام دهید.
وی همچنین در ادامه در مورد برنامه آینده خودش گفت:
ممکن است به ایتالیا برگردم اگرچه لیگ برتر را هم دوست دارم. در فوتبال شما باید همیشه برای همه چیز آماده باشید. چلسی؟ دوران خوبی در آن جا داشتم اما الان مرد درستی آن جا هست که می تواند مشکلاتشان را حل کند.

در پایان کارلتو در مورد قهرمان این فصل سری آ گفت:
گزینه مورد علاقه من رم است به دلیل کیفیتی که دارند. ناپولی هم به همراه اینتر مسیر خوبی دارند، تیمی که با وجود این که فوتبال جذابی بازی نمی کند، اما نتایج خوبی در پایان گرفته است.90 out of 100 based on 40 user ratings 690 reviews