بیک‌زاده و عمران‌زاده به بازی با فولاد نمی‌رسند


بیک‌زاده و عمران‌زاده به بازی با فولاد نمی‌رسندبیک‌زاده و عمران‌زاده به بازی با فولاد نمی‌رسند
قطعاً در دیدار با فولاد استقلال را همراهی نخواهند کرد. دکتر امین نوروزی پس از پایان تمرین امروز تیم استقلال در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت جانواریو اظهار داشت: مصدومیت این بازیکن نشأت گرفته از تمریناتش در کشور برزیل بود و همچنان تحت درمان ما است.

وی در خصوص عمران*زاده نیز گفت: این بازیکن تحت درمان است و روز به روز بهتر می*شود اما تا زمانیکه او را تست نکردم و آزمایش او مثبت نباشد اجازه بازی به این بازیکن نخواهیم داد، بنابراین عمران*زاده به بازی مقابل خوزستان نخواهد رسید. با توجه به حساسیت ناحیه صدمه*دیده سعی می*کنیم که شرایط را کامل بسنجیم و هر زمان که لازم باشد این بازیکن را برای انجام بازی به کادر فنی معرفی خواهیم کرد.

معاونت پزشکی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت بیک*زاده گفت: این بازیکن در بازی گذشته دچار آسیب*دیدگی شد ولی خوشبختانه در آزمایشی که از او گرفتیم مشخص شد که ران پای او دچار پارگی نشده و برای بازی دوشنبه آینده مقابل داماش مشکلی نخواهد داشت.

وی همچنین در خصوص کیانوش رحمتی گفت: شرایط این بازیکن خوب است و زیر نظر بدنساز تیم کار می*کند و تصور می*کنم کم*کم به تیم اضافه خواهد شد.

نوروزی در خصوص آخرین وضعیت جباری نیز تأکید کرد: این بازیکن زیر نظر بدنساز تیم کار می*کند و در تمریناتی که برای او در نظر گرفته شده شرکت خواهد کرد.78 out of 100 based on 58 user ratings 258 reviews