فایلهای پی دی اف را در برنامه ورد (word )باز کرد؟زیرا وقتی میخواهم کلمه ای


فایلهای پی دی اف را در برنامه ورد (word )باز کرد؟زیرا وقتی میخواهم کلمه ای
باسلام
چگونه میتوان فایلهای پی دی اف را در برنامه ورد (word )باز کرد؟زیرا وقتی میخواهم کلمه ای را در پی دی اف جستجو کنم پیدا نمیکنه البته فایل متنی فارسی.
باتشکر
پاسخ :
با سلام خدمت شما

توضیح بدید. تو سایت blogsky ثبت نام کردم یه وبلاگ نیز ساختم. مشکل: هیچ اطلاعاتی


که بر روی فولدرام قفل بگذاری لین
دوست گرامی نرم افزار Adobe Acrobat 7 یکی از رایج ترین نرم افزارها برای مطالعهفایل های PDF و تبدیل فایل های Word به PDF هست.

نباشید دوست من كامپیوترش طوری شده است كه اصلا خاموش نمیشود یعنی با زدن
در مورد انتقال فایل ها به Word باید بگم که شما می تونید با انتخاب لوازم Text در Adobe Acrobat 7 جمله های مورد نظر خودتون رو و یا کل متن رو Select کرده و بعد اون رو کپی و در Word، Paste کنید.


را تازه نصب کرده ام با اینکه تمام درایورها رابا موفقیت نصب کرده ام واسپیکرمن
در این مرحله تمام کلمات به صورت چپ به راست نشون داده می شوند (به اصطلاح کدی Direction اون به صورت ltr می باشد) شما با انتخاب دوباره متن در Word و انتخاب گزینه Paragraph در کلیک راست و یا از منوی Foramt در قسمت Direction حالت Right-to-Left رو انتخاب کنید و در این حالت سپس تائید، تمام متن به صورت صحیح در کنار هم برنامه می گیرند.


نرم افزار دایرت ایکس 9 ارور می آید و نصب نمی شود ... چند بار هم ویندوز را
در ادامه یه کار دیگه هم باقی میمونه و اونم اینه که سپس اینکه متن شما به صورت صحیح نشون داده شد، خطوط به صورت منقطع می باشد و نمیشه اونها رو به حالت Justify درآورد که باید در این حالت برای هر خط به انتهای خط رفته و با زدن کلید Enter به خط بعد رفته، سپس خط ایجاد شده را Select و Cut می کنیم.


اینترنت می توان کسب درآمد نمود ؟ اگر بخواهیم بدون هیچ گونه سرمایه کسب
این یه توضیح خلاصه و کوتاه از روش انتقال فایل های PDF فارسی از Adobe Acrobat 7 به برنامه Word بود.

اصلا نمی دونم وبلاگ چیه ؟ پس اگه ممکنه هر چقدر که میتونید به من اطلاعاتی
اما این روش یه مشکل پايه ی داره، این که وقتی در متن کلمات انگلیسی هم وجود داشته باشه یه مقدار کار سخت تر میشه و باید سپس تمام تنظیمات بالا کلمات انگلیسی رو به صورت دستی در خطوط جابجا کرده و شکل صحیح متن رو ایجاد کرد.


كه بتوان بان روی سی دی هایی كه فقط یكبار روی ان می توان اطلاعات ریخت را
راه ساده تر تبدیل به Word این هست که از طریق Save as اونرا در فرمت DOC (Microsoft Word Document) دوباره ذخیره کنید.
البته یه راه مطمئن تر هم هست و اون هستفاده از نسخه ME، Adobe Acrobat هست که زبان های خاورمیانه ای (عربی و فارسی) را پشتیبانی می کند.

اما متاسفانه این ورژن هم، همه ی فونت های فارسی را پشتیبانی نمیکنه که بتونید متن ها را در داخل اون ویرایش کنید، ولی تا حدودی کارتون رو راه میندازه.54 out of 100 based on 29 user ratings 254 reviews